بیوگرافی حمیدرضا جعفری منیجر کاغذ + حواشی او در رپ فارسی

حمیدرضا جعفری از جمله منیجرهای خوانندگان رپ فارسی است که در عرصه موسیقی فعالیت بسیار چشمگیری را از خود نشان داده است و توانسته به عنوان یکی از رپرهای معروف در این زمینه فعالیت چشمگیری را به نمایش بگذارد و در داخل و خارج از ایران با رپ های معروف همکاری داشته باشد.

او توانسته به عنوان یک آهنگساز و ترانه سرا و به عنوان یک تولید کننده موسیقی شهرت بسیار زیادی را به دست آورد به خاطر محبوبیت و شهرت بسیار زیاد این خواننده هم اکنون او طرفداران بسیار زیادی را با خود همراه نموده است. از این رو احتمالا شما نیز بخواهید با او آشنا شوید و اطلاعات بیشتری را از او به دست آورید؛ پس در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را بیش از گذشته با حمیدرضا جعفری آشنا نماییم.

حمیدرضا جعفری کیست؟

حمیدرضا جعفری کیست؟

 در بیوگرافی حمیدرضا جعفری که او را با نام مستعار jafari HR می شناسیم آمده است که او متولد شهر  ری تهران می باشد این مدیر اجرایی در هشتم اردیبهشت سال ۱۳۷۱ به دنیا آمده است. او در سال ۱۳۹۱ به طور رسمی فعالیت خود را در عرصه موسیقی رپ آغاز کرده و به عنوان مدیر یکی از گروه های رپ برگزیده شده است.

او با عضویت در گروه کاغذ به عنوان مدیر اجرایی فعالیت خود را آغاز کرد و علاوه بر سمت مدیر بودن از تولید‌کنندگان آثار رپ به شمار می آید او همچنین  آهنگسازی، صدابرداری، میکس و مستر، طراحی ایده را نیز بر عهده دارد. با بسیاری از رپرهای ایرانی از جمله محمد رضا شایع، مهراد هیدن، دانیال، بهزاد لیتو، سیجل، خلسه همکاری داشته است. که او در این کارها نقش producer یا تهیه کننده را داشته است.

عکس های حمیدرضا جعفری را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می‌ توانید عکس‌ های این تهیه کننده را به راحتی با سرچ نام او در سایت های گوگل مشاهده فرمایید. همچنین در پیج های رپرهای معروفی که حمیدرضا جعفری با آنها همکاری داشته است می توانید عکس او را در کنار این رپر ها ببینید. همچنین می توانید در پیج اینستاگرام خود این تهیه کننده نیز عکس‌ها و آثار او را در هنگام کار و همکاری با رپرهای مشهور مشاهده کنید.

این منیجر با چه رپر هایی همکاری کرده است؟

حمیدرضا جعفری از زمان آغاز فعالیت رسمی اش تا اکنون با بسیاری از رپر های ایرانی و خارجی همکاری داشته است که بعضی از این همکاری ها بسیار موفق بودند و باعث تداوم همکاری این تهیه‌کننده با رپر ها شده است. او تا اکنون 116 آهنگ با همکاری معروف ترین رپر ها منتشر کرده است در این بین او دارای 11 آلبوم نیز می‌باشد. او با رپرهای مثل، محمدرضا شایع، هیدن، سامان ویلسون، زخمی، کنیس، شوگ، بهزاد لیتو، سیجل، خلسه، امیرعلی، سهراب ام جی، رضا پیشرو همکاری داشته است.

او بیشترین همکاری ها را تا اکنون با محمد رضا شایع داشته است چند آلبوم از جمله آلبوم دو به شک با صدای شایع و تهیه کنندگی حمیدرضا جعفری، آلبوم ناقابل، آلبوم اینجانب، همچین تک آهنگ هایی همچون دوسال، محکم با همکاری دیگر رپرها در کارنامه هنری این مدیر اجرایی دیده می شود. ولی بعد از مدت ها فعالیت با رپر معروف محمدرضا شایع، این منیجر از ادامه همکاری با این رپر خودداری کرد و از او جدا شد.

درآمد حمیدرضا جعفری چقدر است؟

این تهیه کننده و منیجر موسیقی با همکاری با رپر ها درآمد زیادی دارد چرا که بخش زیادی از درآمد یک تک آهنگ یا آلبوم که به فروش می‌ رسد به تهیه کننده یا مدیر اجرایی آن می‌رسد و همچنین از طریق فعالیت در اینستاگرام و یوتیوب  نیز درآمد دارد. اون همچین کارهایی چون ایده پردازی و آهنگسازی و میکس و مستر هم انجام می‌دهد علاوه بر این حمیدرضا جعفری، در اولین کنسرت هیپ هاپ که به صورت آنلاین برگزار شد؛ با همراهی مهراد هیدن با اجرای 24 قطعه به همراه ساز به عنوان، طراح ایده و مدیر اجرایی این کنسرت حضور داشت.

پیج اینستاگرام این منیجر چیست؟

پیج اینستاگرام این منیجر چیست؟

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام حمیدرضا جعفری می‌توانید اسم او را در گوگل سرچ کرده و به راحتی پیج اینستاگرام این منیجر را پیدا کنید. پیج اینستاگرام او jafari. hr می‌باشد. او 217 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد و تک آهنگ هایی که با همکاری رپر ها داشته است را منتشر می‌کند. همچین برای دیدن عکس ها و لایو ها و اخبار انتشار جدیدترین کارهای این هنرمند به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید.

با توجه به اینکه این خواننده یکی از تازه‌ کار ترین افرادی است که در این اثر فعالیت خود را آغاز نموده است، احتمالا برای شما نیز عجیب باشد که او تا به این لحظه چگونه توانسته است در عرصه موسیقی شهرت بسیار زیادی را به دست آورد و در اینستاگرام تا این اندازه دنبال کننده داشته باشد. خوب است بدانید که فعالیت او با خوانندگان و رپر های معروف فعال خارج از ایران باعث شده تا او با سرعت بیشتری در این مسیر به جلو برود؛ همچنین این خواننده توانسته با خوانندگان محبوب ایرانی مانند بهزاد لیتو همکاری‌ هایی را به عمل آورد از این رو در اینستاگرام شهرت او مثال‌ زدنی شده است‌.

دلیل جدا شدن این منیجر از شایع چه بود؟

کم پیش می‌ آید که خوانندگانی که در عرصه موسیقی فعالیت می‌ کنند بعد از مدت ها فعالیت بار دیگر بتوانند فعالیت مشترکی را با هم به انجام برسانند؛ زیرا تناقض‌ ها و عدم تفاهم که میان این افراد وجود دارد ممکن است افزایش پیدا کند و آن ها به فعالیت با همدیگر ادامه ندهند و دنبال کنندگان آنها نیز شاهد فعالیت‌ های دیگری از این خواننده نباشند.

حمیدرضا جعفری چه حاشیه هایی داشته است؟

حمیدرضا جعفری چه حاشیه هایی داشته است؟

از جمله حواشی که این خواننده همواره دچار آن بوده است می توان به فعالیت‌ های این خواننده با گروه های معروف رپ اشاره نمود. زمانی که او فعالیت خود را با این افراد آغاز نمود افراد زیادی کنجکاو شدند بدانند که کدام یک از منیجرهای ایرانی مدیریت فعالیت های خوانندگانی مانند شایع و بهزاد لیتو را بر عهده دارد. از این رو افراد زیادی توجهشان به این خواننده جمع شد و از این رو او را دنبال نموده اند. افرادی که به تازگی به عرصه موسیقی معرفی می‌ شوند باعث ایجاد حواشی زیادی خواهند شد. از این رو چندان عجیب نیست که حواشی متعددی را در زندگی حمیدرضا جعفری مطالعه نماییم. به هر حال رفته رفته این حواشی رو به کاهش خواهد گذاشت و این خواننده فعالیت کم حاشیه ای را پیش رو خواهد گرفت.

حمیدرضا جعفری چه زمانی از شایع جدا شد؟

مدت ها پیش زمانی که شایعات میان این خواننده و خواننده معروف شایع به شدت افزایش پیدا کرد، شایعه دیگری منتشر شد که گویا این بود که او و شایع فعالیت دیگری را به انجام نمی رسانند و از او جدا شده است. از این رو بعد از مدتی صحت این شایعه نیز منتشر شد و مشخص شد که او دیگر با شایع فعالیتی را به انجام نمی‌ رساند.

لایوهای حمیدرضا جعفری را در کجا مشاهده کنیم؟

با وجود این که این خواننده در اینستاگرام در حال فعالیت است و دفعات متعددی لایو هایی را برگزار نموده است؛ اما همچنان افرادی هستند که او را نمی شناسند و ممکن است در اکسپلور اینستا شاهد انتشار کلیپ هایی از این خواننده باشند که شامل لایو هایی در اینستاگرام می باشد. از این رو توصیه ما این است که این خواننده را در اینستاگرام دنبال نمایید تا هر زمان که او لایو هایی را مشاهده نمود و برای دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشت، شما نیز این لایو ها را مشاهده نمایید و از این طریق می توانید اطلاعات بیشتری را از او نیز به دست آورید.

آیا حمیدرضا جعفری تا کنون آهنگی خوانده است؟

با انتشار اخبار مربوط به واکنش به دیس های جنجالی به شایع و جعفری و انتشار کلیپ های لایو کامل و جدید شایع و جعفری افراد زیادی برایشان مهم بوده بدانند که جریان ری اکشن به ۳ دیس جدید به شایع و جعفری ! چه بوده است. لایو حمیدرضا جعفری در رابطه با جدا شدن از شایع و لیبل اصلی باعث شد تا افرادی که این خواننده و منیجر را دنبال می کنند کنجکاو شوند تا درباره بیوگرافی حمیدرضا جعفری اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

پس از مطالعه بیوگرافی این خواننده متوجه خواهید شد که او هم اکنون و در حال حاضر آثار متنوعی را از خود به جای گذاشته است. به عنوان مثال از آثار او می توان به اثر فقط عشقه و حسمو نادیده نگیر اشاره نمود که شما می توانید با شنیدن این آثار اطلاعات کاملی را از این خواننده و سطح استعداد و توانایی او به دست آورید. همچنین این خواننده این آثار را در اپ های مختلفی در دسترس افراد قرار داده و شما با مراجعه به سایت های معتبر به راحتی می توانید این آثار را دانلود نمایید و به شنیدن آثار او بپردازید.

سوالات متداول

 1. حمیدرضا جعفری کیست؟

  او یکی از تهیه کنندگان معروف موسیقی می باشد.

 2. همسر حمیدرضا جعفری کیست؟

  حميدرضا جعفری اطلاعاتی درباره همسرش منتشر نکرده است.

 3. حمیدرضا جعفری با کدام رپر ها فعالیت نموده است؟

  او با رپرهایی مانند شایع و بهزاد لیتو فعالیت مشترک داشته است.

 4. حمیدرضا جعفری در اینستاگرام چه تعداد دنبال کننده دارد؟

  این سلبریتی بیش از ۲۰۰ هزار دنبال کننده دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا