بیوگرافی هومان + حواشی و لیست بهترین آهنگ های او

یکی از ژانر های موسیقی، رپ است و یک موسیقی اعتراضی است. اگر از طرفداران موسیقی رپ فارسی باشید، حتما تا کنون نام هومان را شنیده اید. ما در این مقاله از سایت ایران انفجار قصد داریم، بیشتر به این رپر با استعداد بپردازیم. اگر شما هم از طرفداران او می باشید، پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

هومان کیست؟

هومان کیست؟

یکی از خوانندگان رپ فارسی با استعداد، هومان می باشد. هومان در خرداد سال 1379 در تهران متولد شده است. او از نوجوانی به موسیقی علاقه داشته و آن را دنبال می کرده است. در سنین جوانی با گوش دادن رپ های خارجی، به این نوع موسیقی علاقه مند می شود و آن را به طور جدی پیگیری می کند. هومان فعالیت خودش را در زمینه رپ از سن 19سالگی به طور حرفه ای شروع می کند و پس از سال ها تمرین و پشتکار، در نهایت اولین آهنگ خود را منتشر می کند که همان باعث دیده شدن و معروفیت او می شود.

معروف ترین آهنگ های هومان کدامند؟

همه خوانندگان و رپر ها آهنگ های بسیاری را خوانده اند و کار های متعددی در کارنامه خود دارند. اما همه کار ها و آهنگ های آن ها به دلیل قوی یا ضعیف بودن خود آهنگ که شامل متن آهنگ و ملودی آن می شود، به یک میزان معروف و شنیده نشده است. هومان نیز که از رپرهای نسل چهار از این قاعده مستثنی نیست و از میان آهنگ هایی که خوانده است، برخی از آن ها بیشتر شنیده شده است و معروفیت بیشتری دارد. از جمله این آهنگ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

آهنگ تو چشمات

این آهنگ در تاریخ 9 آبان سال 1400 منتشر شد که یکی از معروف ترین و بهترین آهنگ های هومان می باشد و استقبال خوبی از این آهنگ از طرف هوادارانش شد.

آهنگ برلیانا

این آهنگ یکی از پر طرفدارترین آهنگ های هومان می باشد که آذر سال 1399 آن را منتشر کرد.

آهنگ اقیانوس

آهنگ اقیانوس یکی از معروف ترین آهنگ های هومان است که در بهمن سال 1400 منتشر و پخش شد.

آهنگ کنارت موندم

یکی از معروف ترین آهنگ های هومان، آهنگ کنارت موندم می باشد که در تاریخ 22 دی سال 1397 این آهنگ را پخش کرد.

آهنگ بگو که نمیری

این آهنگ شاید جز قدیمی ترین کار های او و هم چنین جز اولین آهنگ های هومان است که در شهریور سال 1397 تصمیم به پخش آن گرفت و با استقبال خوبی مواجه شد.

آهنگ مثه همیشه

آهنگ مثه همیشه یکی از پر دانلود ترین آهنگ های هومان است که او این آهنگ را در تاریخ 24 بهمن سال 1399 منتشر کرد.

آهنگ دور از این شهر

این آهنگ که خرداد سال 1399 منتشر شده است، هومان با همکاری یکی از رپر های دیگر به نام علی پاشا خوانده است.

عکس های هومان را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر و با پیشرفت کردن ابزار های جستجو، به راحتی می توان عکس هر چیز و هر کسی که می خواهید را در بستر اینترنت جستجو کنید و از آن جایی که هومان یکی از رپرهای معروف و نسل امروز است، شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او به صورت فارسی (هومان)، در هر سایت و برنامه ای به عکس ها، فیلم ها و آهنگ های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است. هم چنین این رپر با استعداد در شبکه های اجتماعی بسیاری از جمله اینستاگرام، یوتیوب و توییتر فعالیت می کند و روزانه از خود عکس ها و فیلم هایی را منتشر می کند.

پیج اینستاگرام هومان چیست؟

پیج اینستاگرام هومان چیست؟

اکثر خوانندگان و رپر های امروزی برای بیشتر دیده شدن و شنیده شدن، فروش آهنگ ها و بلیط های کنسرت خود، جذب طرفدار و به طور کلی برای اطلاع رسانی از خود و آهنگ هایشان برای کسانی که مخاطب و طرفداراشان هستند، از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و فعالیت های گسترده ای را در این پلتفرم ها انجام می دهند. هومان نیز از شبکه های اجتماعی بسیاری از جمله اینستاگرام استفاده می کند و فعالیت خودش را از سال 1393 در این پلتفرم آغاز کرده و نزدیک به 130هزار فالوور (دنبال کننده) دارد. اگر به دنبال پیج او هستید، آدرس صفحه اینستاگرام هومان hoomaanxx می باشد که روزانه عکس ها و فیلم های خودش و هم چنین بخش هایی از آهنگ هایش را با مخاطبین خود به اشتراک می گذارد.

هومان چه حاشیه هایی داشته است؟

همه افراد معروف یا به اصطلاح سلبریتی، حاشیه هایی در زندگی خود داشته اند. خواننده ها و رپرها از این موضوع مستثنی نیستند و همگی درگیر حاشیه هایی در زندگی شخصی و حرفه ای خود هستند. اما از آن جایی که رپر ها، معمولا آهنگ ها و رپ های اعتراضی می خوانند و کار می کنند، حاشیه های بیشتری دارند و نسبت به معروفیت و فعالیت هر یک از این رپرها، این حاشیه ها ممکن است کوچک یا بزرگ باشد.

هومان نسبت به برخی رپ های فعال و پر حاشیه ای مثل شاهین نجفی، حاشیه های کمتری داشته است و اکثر مواقع اخباری جز اخبار موسیقی او، منتشر نمی شود و زندگی نسبتا کم حاشیه ای داشته است که اگر مشتاق به دانستن اندک حواشی او هستید، می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو، به حواشی این رپر بپردازید.

فیلم کنسرت های هومان را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم کنسرت های هومان را در کجا مشاهده کنیم؟

با پیشرفت و استفاده گسترده از اینترنت، شما خیلی سریع و راحت می توانید هر فیلم کنسرتی را با هر یک از خوانندگان و رپرهایی که می خواهید، تماشا کنید. فقط کافی است در در مرورگری هم چون گوگل نام هومان را وارد کنید و اگر این رپر فیلمی از کنسرت های خودش منتشر کرده باشد، به سرعت لیستی از فیلم های کنسرت او به شما نشان داده می شود و با انتخاب هر یک که می خواهید می توانید نسبت به مشاهده آن اقدام کنید. هم چنین می توانید از برنامه هایی مثل اینستاگرام، یوتیوب و آپارات برای دیدن این فیلم ها استفاده کنید. در این برنامه ها نیز کافی است که نام هومان را نیز وارد کنید و با کمی جستجو به فیلم کنسرت های او (در صورت وجود داشتن) برسید.

همسر هومان کیست؟

هومان تا کنون در هیچ مصاحبه ای از این که ازدواج کرده است یا خیر، حرفی نزده است و هیچ رسانه ای در این باره اخباری را منتشر نکرده است. به نظر می رسد که او همسری ندارد و مجرد می باشد. ولی اطلاعات دقیقی در این باره موجود نیست.

درآمد هومان چقدر است؟

این رپر کجا زندگی می کند؟

او که در تهران متولد شده است و دوران کودکی و نوجوانی خود را در همین شهر گذرانده است، پس از معروفیتش، به خاطر گسترش فعالیت هایش مجبور به مهاجرت به یکی از کشور های همسایه ایران شده است. اما این که او دقیقا در کدام شهر و کشور ساکن است، اطلاعات دقیقی در دست نمی باشد.

درآمد هومان چقدر است؟

درآمد خواننده و رپرها به عوامل مختلفی و هم چنین فعالیت هایی که به جز خوانندگی انجام می دهند، بستگی دارد. درآمد یک خواننده به طور کلی به تعداد آهنگ ها و آلبوم هایی که در ماه یا سال منتشر می کند و میزان فروش آن ها در سایت های معتبر فروش و هم چنین شنیده شدن آن آهنگ ها بستگی دارد. علاوه بر این، درآمد یک خواننده به کنسرت هایی که او در شهرها و کشورهای مختلف در زمان های متعدد و مناسب برگزار می کند، متفاوت است و بستگی دارد.

اکثر خواننده ها و رپرهای جهان و ایران، علاوه بر کار هنری و موسیقی که می کنند، ممکن است کارهای متفرقه ای انجام دهند و از آن راه نیز کسب درآمد کنند. هومان رپر با استعداد ایرانی، آهنگ ها و آلبوم های متعددی را از خود تا کنون منتشر کرده است، اما این که آیا آن ها را به فروش رسانیده یا خیر، اطلاعاتی در دست نیست و خود او نیز تا کنون اطلاعاتی از درآمد خود در هیچ رسانه و مطبوعاتی حتی در فضای مجازی فاش نکرده است و هم چنین از این که آیا او به کاری جز موسیقی مشغول است یا خیر، مجددا اطلاعاتی در این زمینه موجود نمی باشد.

معروف ترین فیت های هومان کدامند؟

معروف ترین فیت های هومان کدامند؟

در دنیای موسیقی، خوانندگان و رپر ها همکاری های بسیاری انجام می دهند و آهنگ های بسیاری را با یکدیگر کار و منتشر می کنند که به آن فیت می گویند. چه بسا که این آهنگ ها به خاطر همکاری دو خواننده متفاوت که هر کدام طرفدارانی دارد، بیشتر شنیده و معروف می شود. هومان نیز تا کنون با رپر ها و خواننده های بسیاری همکاری داشته است و آهنگ های بسیاری را با آن ها منتشر کرده است.

از معروف ترین این همکاری ها می توان به همکاری هومان با خلسه با آهنگ هایی به نام شب میشه و بریم با هم و هم چنین همکاری هومان با سیجل با آهنگی به نام داره میره اشاره کرد که باعث بیشتر دیده شدن و معروف شدن هومان نیز گردید.

سوالات متداول

  1. بیوگرافی هومان چیست؟

    هومان یکی از خواننده های معروف در ژانر رپ است که در خرداد سال 1379 در تهران متولد شده است.

  2. معنی اسم هومان چیست؟

    هومان به معنای نیک اندیش است و یکی از شخصیت های شاهنامه می باشد.

  3. آدرس پیج اینستاگرام هومان چیست؟

    هومان سال هاست که در اینستاگرام فعالیت می کند و آدرس پیج او hoomaanxx می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا