پایا پایدار کیست؟ ماجرای حضور پایا در گروه پایدار و اعتیاد شدید به ماری جوانا

پایا از خوانندگان رپ فارسی می باشد. که در گروه پایدار حضور دارد. نام اصلی او آرمین است که به دلایلی هیچ علاقه ای به این نام ندارد. این خوانننده آهنگ های موفقی خوانده که همین کار باعث جذب مخاطبان شده است. امروز می خواهیم به پایا بیوگرافی بپردازیم و درباره این هنرمند بیشتر بدانیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

پایا کیست؟

پایا کیست؟

او در سال 1370 به دنیا آمده و یکی از اعضای گروه پایدار می باشد. پایا یک خواننده رپ بوده که به گفته خودش از 16 سالگی در این حرفه فعالیت دارد. او انسانی عجیب و غریب بوده چرا که خود را از سیاره مریخ می داند و بر این باور است که در آنجا متولد شده. باید بدانید که او از طریق بهزاد لیتو با گروه پایدار آشنا شده و به آن وارد شد و تا به امروز فعالیت های زیادی با گروه پایدار داشته است. گروه پایدار دارای 7 عضو بوده که شامل پایا، عرفان، سینا تهم، علی جیدال، دارا، مهتا و خشایار می باشد. او تا کنون مصاحبه های زیادی انجام داده چرا که او یکی از معروف ترین و قدیمی ترین خواننده های رپ می باشد و از همان اول فعالیت خود را قوی شروع کرده و به دعوت عرفان پایدار نیز وارد گروه پایدار شد.

معروف ترین آهنگ های پایا کدامند؟

این خواننده جوان در حرفه رپ کارهای زیادی داشته و آهنگ های موفق آمیزی خوانده است. در ادامه به برخی از معروف ترین های پایا می پردازیم. پایا از رپرهای نسل دوم می باشد.

الماس

الماس

آهنگ الماس در آلبوم گروه پایدار به نام آلبوم آیت الترپ منتشر شده که در این آهنگ اعضای دیگر گروه نیز حضور داشته اند ولی به جرات می توان گفت پایا در میان همگی آن ها در موسیقی رپ بهتر بوده است.

می دادی

این آهنگ در زمانی که منتشر شد جزء بهترین هم کاری ها به شمار رفت. آهنگ می دادی با هم کاری سامی بیگی، پایا و تهم بوده که متن آن بسیار عجیب بوده و ایده جدیدی بوده است.

دژاگه

این آهنگ در گروه زد بازی منتشر شده و در زمان انتشار آن توانست طرفدارهای زیادی را جذب کند. در آهنگ دژاگه پایا بهتر از بقیه اعضای گروه رپ می کند.

مهمونی خودمونه

مهمونی خودمونه

این آهنگ با همکاری پایا، علیرضا جی جی، سینا مافی، سپهر خلسه، سیجل، بهزاد لیتو و مجیکو در 6 مرداد سال 1393 منتشر شد.

یقه

این آهنگ با همکاری علی جیدال، پایا و تهم بوده که در 6 مرداد سال 1393 منتشر شده است.

خان

آهنگ خان با همکاری او با تهم و علی جیدال بوده که در 17 آذر سال 1392 منتشر شد

شو ماست گو آن

این آهنگ با همکاری بین او و سینا تهم بوده که در 10 دی سال 1392 منتشر شد.

وقتشه

آهنگ وقتشه با همکاری او و تهم بود که در 26 مهر سال 1390 منتشر شده است.

نمی تونی بند کنی پامو به زمین

نمی تونی بند کنی پامو به زمین

آهنگ نمی تونی بند کنی پامو به زمین توسط خود او در 27 اسفند سال 1391 منتشر شد.

بهترین آلبوم های پایا کدامند؟

شما می توانید برای دانلود آهنگ های پایا به سایت ها مراجعه کرده و با استفاده از پلتفرم هایی مانند اسپاتی فای آن را گوش دهید. از آلبوم های گروه پایدار که پایا در آن حضور داشته است آلبوم های زیر می باشد.

آلبوم خداحافظی: این آلبوم در 30 بهمن سال 1394 منتشر شد در این آلبوم 15 آهنگ وجود داشته و عرفان با این آلبوم به مدت دو سال با موسیقی رپ خداحافطی کرد. پایا در این آلبوم با خوانندگانی مانند سینا تهم، کرنلا، جیدال، بهزاد لیتو، خشایار، سیجل، نونا و سامی بیگی همکاری داشته است.

آلبوم بهترین راه مردن: این آلبوم در سال 91 منتشر شده که مروارید، عرفان و پایا به عنوان خواننده های مهمان در این آلبوم حضور داشتند. آلبوم بهترین راه مردن دارای 6 آهنگ است.

آلبوم دسگرمی: این آلبوم دارای 6 آهنگ بوده که جیدال، عرفان و پایا به عنوان خواننده های مهمان در آن حضور داشتند که تمامی آهنگ های این آلبوم آهنگسازی آن ها به عهده سینا تهم بوده است.

پایا چه حاشیه هایی داشته است؟

پایا چه حاشیه هایی داشته است؟

پایا از آدم های متشنج می باشد مثلا زمانی میان گروه زد بازی و گروه پایدار اخلافاتی وجود داشته که پایا استوری های زیادی درباره توهین به زد بازی و جواب های کوبنده منتشر کرده و حتی از خود فیلم گرفته و منتشر کرده بود تا بهتر بتواند حال خودش را توصیف کند. به طور کلی این خواننده رپ اگر کسی بخواهد او را آزار داده یا با او کاری داشته باشد سریع اقدام به پاسخ دادن به او می کند.

پایا کجا زندگی می کند؟

درباره محل تولد و زندگی این هنرمند اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

درآمد پایا چقدر است؟

خواننده ها درآمدشان از کنسرت ها و فروش آلبوم های خود می باشد اینکه درآمد پایا چقدر است دقیق مشخص نیست.

پیج اینستاگرام پایا چیست؟

او در پیج پایا عکس های خودش و نامزدش را منتشر کرده و همچنین استوری های متن دار گذاشته که از این طریق توانسته صحبت هایش را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. علاوه بر پیج اینستاگرام او در یوتیوب نیز فعالیت داشته و آهنگ ها و موزیک ویدئوهای خود را در آن منتشر می کند.

عکس های پایا را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های پایا را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید عکس پایا این خواننده رپ را در پیج اینستاگرامی او مشاهده کنید.

پایا تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

او تا به امروز کنسرت های زیادی را همراه با گروهش برگزار کرده است و کنسرت های این گروه به حدی دلنشین بوده که همه کسانی که در آن حضور دارند. احساس خوشحالی داشته و تمامی کسانی که نمی توانند در آن حضور پیدا کنند بسیار ناراحت می شوند.

همسر پایا کیست؟

او با دختری که سال ها با او رابطه دوستی داشته هم اکنون نامزد کرده است و به گفته خودش عاشقانه او را دوست داشته و می پرستد. او در پیج شخصی خود عکس های عاشقانه زیادی از خود و نامزدش منتشر می کند. او گفته است یکی از دلایل اینکه او آنقدر نامزدش را دوست دارد مهربانی او بوده و اینکه خودش می داند که آن دختر مواد مصرف می کند و کاملا از این موضوع رضایت دارد. نامزد او همانند خودش از مصرف مواد لذت زیادی می برد.

معروف ترین دیس های پایا کدامند؟

باید این را بدانید که پایا رپر ویکی پدیا اطلاعات بسیار ناچیزی قرار دارد ولی ما در اینجا می خواهیم پاسخ این سوال را به شما بدهیم. پایا در آهنگ الماس خطاب به افراد ناشی دیس می کند. و باید این نکته را در نظر داشته باشید که او در حرفه اش انسانی ماهر می باشد.

پایا تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

پایا تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

او با سوگند در گذشته همکاری های زیادی داشته اند. موزیک 5 بعد از ظهر یکی از کار های معروف پایا و سوگند بوده که جزء بهترین آهنگ های آن دو خواننده محسوب می شود. علاوه بر سوگند او با رپر هایی مانند عرفان پایدار، بهزاد لیتو، سینا تهم و علی جی دال همکاری داشته است.

سوالات متداول

آیا پایا اعتیاد دارد؟

بله، او همیشه حتی در موزیک های خود از مواد صحبت کرده و گفته است از مصرف مواد بسیار لذت می برد. او حتی در پیج اینستاگرام خود عکس و فیلم هایی را منتشر کرده که در آن ها در حال کشیدن مواد مخصوصا ماریجوانا بوده است. او در آهنگ های خود نام تمامی قرص ها و مواد مخدر را نام برده و گفته است آن ها را مصرف می کند و از این کار بسیار احساس خشنودی می کند. او حتی با مواد کشیدن نامزدش مشکل نداشته و کاملا از آن مطلع است.

این خواننده چگونه به گروه پایدار پیوست؟

او ابتدا با دیدار بهزاد لیتو در استودیو با او دوست شده و زمانی که با یکدیگر صمیمی تر شده بهزاد لیتو از طریق عرفان پایدار وارد گروه شد. ولی زمان رفتن به آنجا بهزاد لیتو پایا را همراه با خود به استودیو می برد و در آن زمان عرفان جذب خوانندگی پایا می شود. به این ترتیب او وارد گروه پایدار شده و در حال حاظر نیز در این گروه حضور دارد.

نام اصلی پایا چیست؟

جالب است بدانید نام اصلی او آرمین بوده ولی بیشتر افراد آن را پایا صدا می کنند. به گفته خودش از اسم آرمین متنفر بوده چرا که او را به یاد آرمین تو اف ام می اندازد و گفته است به هیچ عنوان او را به این نام خطاب نکنند. معنی اسم پایا پایدار بوده و با اسم گروه پایدار یکی می باشد. ولی در هر صورت نام اصلی او آرمین است.

فری استایل پایا چگونه است؟

استایل فری این خواننده با رپ کردن او بسیار هماهنگ بوده و دلنشین است. به دلیل اینکه این هنرمند آهنگ هایش را خودش رپ کرده و با استایلش یه جوری کنار هم چینده که برای مخاطبان بسیار جالب می باشد همین چینش کلمات و استایل کنار هم مخاطبان زیادی را جذب کرده است. او یکی از معروف ترین و قدیمی ترین خواننده های رپ محسوب می شود.

1/5 - (3 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا