بیوگرافی سینا تهم رپر عضو پایدار + 10 آهنگ برتر او

تهم نام یکی خوانندگان رپ فارسی شناخته شده و قدیمی در حوزه موسیقی رپ می باشد که تا کنون فعالیت های بسیاری را در این زمینه موسیقی انجام داده است. ما در این مطلب در خصوص این شخص و هم چنین فعالیت‌ های او به صورت کامل صحبت خواهیم کرد و مسائل مختلفی را در این خصوص بیان خواهیم کرد، با مطالعه این مطلب از سایت ایران انفجار با این شخص آشنایی بیشتری پيدا کنيد.

تهم کیست؟

تهم کیست؟

در حوزه موسیقی خصوصا طی سال های اخیر گروه های موسیقی متعددی با حضور خوانندگان های مختلفی تشکیل شده اند که با همکاری مشترک با یکدیگر اقدام به تولید آهنگ های مختلف و متعددی می کنند. برخی از این گروه های موسیقی متشکل از دو خواننده می باشند. اما برخی از گروه های موسیقی از تعداد بیشتری از خواننده های متعدد تشکیل شده اند که با همکاری مشترک با یکدیگر آهنگ های مختلفی را منتشر می‌ کنند؛ که برخی از این آهنگ ها با استقبال علاقه مندان مواجه می شود و افراد متعددی آن ها را دانلود می کنند.

این مسئله تشکیل گروه موسیقی بیشتر در زمینه موسیقی پاپ اتفاق می افتاد اما امروزه برخی از گروه های موسیقی رپ نیز تشکیل شده اند و خواننده های مختلفی در این گروه ها با یکدیگر همکاری می کنند؛ که در ادامه در خصوص یکی از این گروه ها و یکی از خواننده های آن ها صحبت خواهیم کرد. گروه موسیقی عرفان پایدار چند سالی است که تشکیل شده است و خواننده های مختلفی در حوزه موسیقی رپ در این گروه موسیقی فعالیت می کنند که از جمله این خواننده ها می توان به سینا تهم اشاره کرد. این خواننده تا کنون آهنگ های متعددی را با همکاری و فعالیت در این گروه موسیقی منتشر کرده است.

سینا تهم در تاریخ 22 اسفند ماه سال 1367 در ایران متولد شده است و هم اکنون سی و چهار ساله می باشد. این شخص فعالیت خود در زمینه خوانندگی را چند سالی می‌ شود که آغاز کرده است؛ تا کنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که در ادامه مطالب به نام برخی از این آهنگ ها اشاره خواهیم کرد. وی هم چنین تا کنون با خواننده های متعددی اقدام به تولید و انتشار آهنگ کرده است که از جمله مطرح ترین و شناخت شده ترین این خواننده ها می توان به عرفان پایدار، سوگند، سامی بیگی و هیچکس اشاره کرد. در ادامه در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

طبق اعلام خود این شخص او تنها در زمینه خوانندگی و موسیقی فعالیت نمی‌ کند، بلکه در زمینه طراحی لباس نیز فعالیت هایی را انجام می دهد و در این کار نیز تمرکز دارد و تمام وقت خود را صرف موسیقی نمی کند. در ادامه در مورد مسائل مختلف دیگری نیز از جمله معنی تهم، راه های دانلود آهنگ های تهم و جیدال، اینستاگرام سینا تهم، راه های دانلود آهنگ های تهم صحبت خواهیم کرد و آن ها را به صورت کامل عنوان خواهیم کرد تا شما با این موارد علی الخصوص راه های دانلود آهنگ های این خواننده آشنایی پیدا کنید.

معروف ترین آهنگ های تهم کدامند؟

همان طور که اشاره شد این شخص در زمینه موسیقی فعالیت می‌ کند و تا کنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است. سینا تهم از رپرهای نسل اول می باشد. در این قسمت در خصوص برخی از مطرح ترین آهنگ هایی که در زمان انتشار توسط این خواننده با استقبال علاقه مندان مواجه شده است صحبت خواهیم کرد و آن ها را عنوان خواهیم کرد.

بیدارم

نام یکی از اهنگ های منتشر شده توسط این خواننده می باشد.

دنیا دو شبه

این آهنگ نیز توسط این خواننده منتشر شده است.

نقد

نقد یکی از آهنگ های منتشر شده توسط این خواننده می باشد.

هیولا

هیولا نام یکی از آهنگ های منتشر شده توسط این خواننده می باشد که یک آلبوم نیز با همین نام دارد.

رها

رها یکی از آهنگ های منتشر شده توسط تهم می باشد.

تله

تله نیز یکی از آهنگ های منتشر شده توسط یک خواننده می‌ باشد که با استقبال نسبتا خوبی مواجه شد.

اسرار

اسرار نیز در زمان انتشار با استقبال نسبتا خوبی روبرو شد.

عکس های تهم را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های تهم را در کجا مشاهده کنیم؟

جهت مشاهده عکس های مختلف از این خواننده موسیقی رپ می توانید از طریق گزینه های مختلفی اقدام کنید که ما در این قسمت به مطرح کردن این گزینه ها خواهیم پرداخت تا شما در صورت تمایل بتوانید به راحتی از این گزینه ها استفاده کنید و عکس های مختلفی از این شخص را مشاهده کنید. شما می توانید به صفحه اینستاگرام این شخص مراجعه کنید. او در صفحه اینستاگرامی خود عکس ها و ویدیوهای مختلفی را از خودش منتشر می‌ کند و با دنبال کنندگان خود به اشتراک می‌ گذارد که در صورت مراجعه شما به این صفحه می توانید شما نیز این عکس ها و ویدیوها را مشاهده کنید.

در مورد گوگل نیز مجموعه عکس‌ های متعددی از شخص موجود می باشد که با جستجوی نام او در این مرورگر می توانید این عکس ها را مشاهده کنید. علاوه بر این می توانید از طریق سایت های مختلف موسیقی و مجلاتی در این حوزه نیز عکس هایی را از او تماشا کنید.

پیج اینستاگرام تهم چیست؟

پیج اینستاگرام تهم چیست؟

این خواننده در اپلیکیشن اینستاگرام دارای صفحه رسمی می باشد و فعالیت های بسیاری را در این صفحه اینستاگرامی انجام می‌ دهد که در این قسمت آدرس پیج اینستاگرام تهم را عنوان خواهیم کرد و شما با جستجوی آدرس عنوان شده در اپلیکیشن اینستاگرام می‌ توانید به صفحه این خواننده دسترسی پیدا کنید. نشانی صفحه اینستاگرام این خواننده به آدرس tahaminjast می باشد که هم اکنون دارای سیصد و هشتاد و چهار هزار نفر دنبال کننده می باشد. این خواننده تا کنون در صفحه اینستاگرامی خود تعداد ۷۱۰ پست را منتشر و با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته است. پست هایی که او منتشر کرده است در زمینه موضوعات مختلفی می باشد اما می توان گفت که غالبا پست های منتشر شده توسط او در زمینه موسیقی و آهنگ های او می باشد.

تهم چه حاشیه هایی داشته است؟

این رپر را می توان جزء افراد و خواننده های کم حاشیه دانست که زیاد علاقه ای به وارد شدن به بحث های مختلف ندارد و تا کنون حواشی زیادی را تجربه نکرده است. یکی از دلایل کم حاشیه بودن او را می توان به دوری او از حواشی مختلف و مدیریت حواشی او مرتبط دانست.

فیلم کنسرت های تهم را در کجا مشاهده کنیم؟

جهت مشاهده فیلم هایی از کنسرت های این خواننده موسیقی رپ می توان به موتور جستجوی گوگل و سایت های مختلفی که در زمینه موسیقی فعالیت می کنند مراجعه کنید. علاوه بر آن می توان به صفحه اینستاگرام این شخص به عنوان یکی از گزینه های مشاهده فیلم های کنسرت این خواننده اشاره کرد. این خواننده در صفحه اینستاگرامی خود فیلم ها و ویدیوهای مختلفی را از آهنگ هایش منتشر می‌ کند که با مراجعه به صفحه اینستاگرامی وی که آدرس آن در بین مطالب اشاره شده می توانید این ویدیو ها را مشاهده کنید.

همسر تهم کیست؟

همسر تهم کیست؟

این خواننده تا کنون در مورد ازدواج و زندگی مشترک خود مصاحبه ای را انجام نداده است و به نظر می رسد که او مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده است. البته همیشه بحث هایی در این مورد مطرح است که می توان گفت که حاشیه و شایعه ای بیش نیست.

این رپر کجا زندگی می کند؟

ظاهراً این خواننده به خارج از کشور مهاجرت کرده است و هم اکنون فعالیت های خود را در خارج از کشور انجام می دهد. او هم اکنون و همان طور که اشاره شد در گروه موسیقی پایدار فعالیت می کند که این گروه و اعضای آن نیز در خارج از کشور فعالیت می کنند.

درآمد تهم چقدر است؟

این فرد از طریق راه‌ های مختلفی کسب درآمد دارد که از جمله آنها می‌ توان به فعالیت در حوزه موسیقی و همچنین فعالیت‌ های او در زمینه طراحی لباس اشاره کرد؛ به صورت کلی می توان گفت که درآمد خوبی را از طریق فعالیت های خود به دست می آورد.

معروف ترین فیت های تهم کدامند؟

این خواننده تا کنون با خواننده های متعددی در موسیقی رپ همکاری داشته است که از جمله آن ها می توان به علی جیدال، ایمانمون، عرفان پایدار، هیچ کس اشاره کرد. برخی از این خواننده ها در گروه پایدار مشغول به فعالیت می باشند اما برخی از آن ها در این گروه موسیقی فعالیتی ندارند.

سوالات متداول

 1. تهم کیست؟

  تهم نام یکی از خواننده‌ های حوزه موسیقی رپ می باشد و تا کنون در این زمینه آهنگ های متعددی را منتشر کرده است. او متولد ۲۲ اسفند ماه سال ۱۳۶۷ می باشد و در حال حاضر 34 سال سن دارد.

 2. سینا تهم با گروه موسیقی مشخصی همکاری دارد؟

  این خواننده در گروه موسیقی پایدار به رهبری عرفان پایدار فعالیت می کند و تا کنون با خواننده های مختلفی در این گروه همکاری داشته است.

 3. سینا تهم در که زمینه هایی فعالیت دارد؟

  این فرد علاوه بر فعالیت در زمینه موسیقی در زمینه طراحی لباس نیز فعال می باشد.

 4. نشانی صفحه اینستاگرام تهم چیست؟

  نشانی صفحه اینستاگرام این خواننده به آدرس tahaminjast می باشد که در حال حاضر 384 هزار نفر دنبال کننده دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا