میلاد کلانتری هکر ایرانی که در آمریکا بازداشت شده است

میلاد کلانتری یکی از هکرهای ایرانی بسیار مشهوری است که مدت ها به خاطر زندگی و فعالیت در عرصه هک مورد توجه قرار گرفت و شهرت بسیار زیادی به دست آورد. میلاد کلانتری اما مدت ها است که دیگر در مرکز توجه قرار نگرفته و تنها به خاطر آنکه از این عرصه کناره گیری کرده، دیگر هیچ حاشیه ای درباره او به دست نیامده است‌.

او در سال ۲۰۱۵ و در ماه دسامبر، پس از آنکه به کشور آمریکا وارد شد دستگیر شد و دادگاه های زیادی برای او برگزار شد؛ زیرا جرایم سايبري که در پرونده او وجود داشت، از سوی کشور آمریکا بخشیده نشده بود. با ما در ادامه این مقاله از سایت ایران انفجار همراه باشید.

میلاد کلانتری هکر ایرانی

میلاد کلانتری هکر ایرانی

میلاد کلانتری یکی از هکر های بسیار موفقی بود که توانسته بود هک های بسیار موفقی را به سر انجام برساند. او به خاطر آخرین شکستی که در زمینه هک سایت های خارجی داشت دستگیر شد. این هکر در سال ۲۰۱۵، اطلاعات بانکی افراد را به فروش می گذاشت و از این طریق به کسب درآمد می پرداخت. او در حدود دو میلیون و پانصد هزار کارت بانکی را این گونه به فروش گذاشت و با این کار او، دولت آمریکا خسارت بسیار زیادی را متحمل شد. با وجود این اتفاقات، کلانتری به شهرت بسیار زیادی دست پیدا کرد و هم اکنون نیز همچنان حواشی او به پایان نرسیده است.

میلاد کلانتری جزو کدام دسته از هکر ها است؟

میلاد کلانتری به خاطر فعالیت های بسیار منفی که در عرصه هک داشته، هم اکنون در دسته هکر کلاه سیاه قرار گرفته و او به عنوان یکی از هکرهایی که از توانایی های خود در جهت امور منفی به کار برده، شناخته شده است. با توجه به آنکه این هکر تا کنون زندگی بسیار سختی را پشت سر گذاشته، از او توقع می رود که توانایی های خود را در جهت انور مثبت به کار برد اما تا به این لحظه غیر از این از او دیده شده است.

عکس های این هکر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های این سلبریتی و دانستن این که این هکر کیست، راهی به جز سرچ نام او در سایت های معتبر ندارید. زیرا این سلبریتی از زمانی که فعالیت خود را در زمینه هک آغاز نمود، همه تلاش خود را انجام داد تا عکسی از خود در دست مخاطبین و هواداران خود قرار ندهد و به فاش شدن هویت خود سرعت نبخشد. متاسفانه پس از گذشت مدت ها از فعالیت او در عرصه هک و اقدامات متعدد او برای به فروش رساندن اطلاعات کارت های بانکی، عکس های کمی از او به دست آمد که هم اکنون در برخی از سایت ها در دسترس می باشد.

پیج اینستاگرام میلاد کلانتری چیست؟

تا به این لحظه هیچ اطلاعاتی درباره اینکه این سلبریتی در عرصه اینستاگرام میلاد کلانتری و دیگر شبکه های مجازی ورود پیدا کرده و به فعالیت پرداخته است. از این رو اطمینان داریم که این هکر برای فاش نشدن اطلاعات بیشتر از او همه سعی خود را انجام داده تا هیچ عکسی از او در فضای مجازی به انتشار در نیاید. از این رو یافتن اطلاعات بیشتر از این هکر در اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی کار عبث و بیهوده ای می باشد.

بیوگرافی میلاد کلانتری هکر

این هکر چه حاشیه هایی داشته است؟

از حواشی مربوط به این هکر می توان به خسارتی که به شرکت های آمریکایی از سوی این سلبریتی وارد شده اشاره نمود. او به خاطر خسارتی که به این شرکت ها وارد نمود، به ۱۰ سال زندان محکوم شد که هنوز ۷ سال از آن گذرانده نشده و او مجبور است برای گذرانده شدن آن همچنان صبور باشد زیرا به او هیچ گونه عفوی داده نشده است. علاوه بر زندانی بودن او، میلاد کلانتری مجبور به پرداخت ۳۶ میلیون و ۶۰۰ دلار شده که مجبور به پرداخت این مبلغ نیز شده است.

میلاد کلانتری تا کنون چه هک هایی انجام داده است؟

از جمله موارد هک و نفوذی که این هکر در کارنامه خود به ثبت رسانده است، می توان به فعالیت او در به فروش رساندن اطلاعات کارت های بانکی مردم آمریکا اشاره نمود؛ که شرکت های آمریکایی به سرعت متوجه آن شدند و دستور دستگیری او را دادند. از همین رو اطلاعاتی از او به دست آمد که گفته می‌ شد که به زندان افتاده و هم اکنون ۷ سال دیگر از مدت زمانی که باید در زندان سپری کند را باید بگذراند. همچنین به خاطر این جرائم مجبور به پرداخت ۳۶ میلیون دلار نیز شده است و حتی ذره‌ ای از آن نیز به او تخفیف داده نشده است.

میلاد کلانتری کجا زندگی می کند؟

میلاد کلانتری به خاطر آنکه مدت هاست در زندان به سر می‌ برد، نتوانسته در ایران زندگی کند و مجبور است که در کشور آمریکا تمام سال هایی که برای او حکم بریده شده است را در زندان گذراند. او پیش از آن در کشور ایران زندگی می کرده و تمام فعالیت های خود را در همین کشور به پیش می برده، اما دقیقا زمانی که کشور آمریکا او را دستگیر کرد، او بیش از سه سال است که در این کشور به سر می برد.

آیا میلاد کلانتری در آمریکا بازداشت شده است؟

آیا میلاد کلانتری در آمریکا بازداشت شده است؟

بر اساس بیوگرافی میلاد کلانتری و اطلاعات اندکی که از میلاد کلانتری هکر به دست آمده، می دانیم که او هم اکنون بیش از سه سال است که در زندان کشور آمریکا به سر می برد و اگر شما نیز اندکی آشنایی با هکر ایرانی میلاد کلانتری داشته باشید، می دانید که او همچنان ۷ سال را باید در زندان این کشور پشت سر بگذراند.

سوالات متداول

 1. میلاد کلانتری کیست؟

  میلاد کلانتری یکی از هکر های بسیار مشهور ایرانی می باشد.

 2. میلاد کلانتری در چه عرصه ای فعالیت می کند؟

  او مدت هاست که یکی از هکر های بسیار فعال کشور ایران شناخته شده است است.

 3. میلاد کلانتری در چه کشوری به زندان افتاده است؟

  او در سال ۲۰۱۵ در کشور آمریکا به زندان افتاد.

 4. حکم میلاد کلانتری در زندان آمریکا چیست؟

  زمانی که او به زندان کشور آمریکا افتاد، برای او ۱۰ سال زندان و ۳۶ میلیون دلار حکم بریده شد و او در حال گذراندن این دوره و پرداخت این مبلغ می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا