لیست دوست دخترهای پویان مختاری + علت جدایی پویان از آن ها

پویان مختاری که خواننده و صاحب سایت حضرات بت است. حاشیه های زیادی در مورد دوست دخترهای پویان مختاری در فضای مجازی وجود دارد که به همه آن ها اشاره خواهیم کرد.

معروف ترین دوست دختر های پویان مختاری چه کسانی بودند؟

معروف ترین دوست دختر های پویان مختاری چه کسانی بودند؟

پویان مختاری یکی از چهره های معروف فضای مجازی به خصوص اینستاگرام است. او از سلبریتی های اینستاگرام است که با رابطه های عاشقانه و ازدواج ها و طلاق هایش یکی از حاشیه دارترین خوانندگان ایرانی مقیم خارج از کشور است. در ادامه به معرفی معروف ترین دوست دخترهای او که بعضی از آن ها را در لباس عروسی در کنار پویان مختاری دیده اید، می پردازیم.

نیلی افشار

ماجرای آشنایی این دو به ایران و زمانی که او برای همکاری با یک دکتر زیبایی به مطب او رفت و آمد می کرده است، بر می گردد. در این رفت و آمد ها او با نیلی افشار منشی مطب این دکتر آشنا می شود و رابطه ای عاشقانه اما بی دوام بین آن ها شکل می گیرد. این دو پس از مهاجرت جداگانه هر کدام به کشور ترکیه مجددا با هم دیدار می کنند و وارد رابطه می شوند.

نیلی افشار در آن زمان به عنوان رقصنده در پیج اینستاگرامش فعالیت می کرده است. آن ها مدتی با هم زندگی کردند و در سال 1398 با هم ازدواج کردند. این دو پس از پشت سر گذاشتن قهر و آشتی های فراوان سرانجام از هم جدا شده اند. در حال حاضر نیلی افشار با نام نلی (neli) در موزیک ویدئوهایی با شاهین لو به کار اجرا و خوانندگی مشغول است.

آناشید حسینی

پس از جدایی نیلی افشار و پویان مختاری، او با آناشید حسینی در رابطه بوده است و گویا قصد داشتند با هم ازدواج کنند. آناشید حسینی همسر سابق پسر سفیر ایران در دانمارک، طراح و مدل البته از نوع اسلامی است. او در سال 1370 در خوزستان متولد شده است. او با ازدواجش با محسن مرادیان بر سر زبان ها افتاد. این ازدواج پس از 2 سال به جدایی انجامید. گفته می شود که او قبل از این ازدواج هم یک ازدواج ناموفق دیگر داشته است. رابطه پویان مختاری و آناشید حسینی نیز پس از مدتی به جدایی انجامید.

ریحانه پارسا

پس از مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه ابتدا شایعاتی در مورد رابطه بین این دومطرح شده بود که تکذیب می شد. اما حضور ریحانه پارسا در ویدئوها و پست های پویان مختاری و در منزل او این شایعات را قوت بخشید. این رابطه ابتدا به همکاری او با پویان مختاری و کسب درآمد از سایت شرط بندی نسبت داده می شد که ریحانه پارسا آن را تکذیب می کرد.

امین فردین یکی از دوستان پویان مختاری وجود رابطه بین آن دو را فاش کرد و گفت رابطه آن ها به دلیل دخالت های نیلی افشار به هم خورده است. پس از نیز مطرح شد که ریحانه پارسا با همسر سابق آناشید حسینی یعنی محسن مرادیان وارد رابطه شده است.

بعد از اتمام رابطه پویان مختاری در لایوی در اینستاگرام حرف هایی در مورد ریحانه پارسا زد و او را دارای ضعف شخصیتی دانست و گفت از او می ترسم.

داریا رادینوا

پویان مختاری مدتی پس از رفتن به لندن نیز با یک مدل روسی با نام داریا رادینوا وارد رابطه شده است. گویا این رابطه نیز برای پویان مختاری جواب نداده است و آن ها از هم جدا شده اند. در بعضی نوشته ها علت این جدایی اشتیاق پویان مختاری به رابطه همزمان با چند نفر است و دیگر این گونه روابط او را قانع نمی کند. این گفته های او با انتقاد شدید کاربران فضای مجازی همراه بوده است.

عکس دوست دختر های پویان مختاری

عکس دوست دخترهای پویان مختاری

برای دیدن عکس های تکی و یا دونفری آن ها کافی است نام آن ها را در گوگل جستجو کنید. از آن جا که تمام دوست دخترهای او افرادی پر حاشیه هستند، اخبار و عکس های زیادی از آن ها موجود است. همچنین در ادامه آدرس پیج اینستاگرام آن ها، برای دیدن عکس هایی که از خودشان به اشتراک می گذارند گفته خواهد شد.

  • آدرس پیج اینستاگرام پویان مختاری pooyanmokhtari است که می توایند برای مشاهده عکس های بیشتر دوست دختر هایش از این لینک کمک بگیرید.

آدرس پیج اینستاگرام دوست دخترهای پویان مختاری

آدرس پیج اینستاگرام نیلی افشار p.niliafshar است. او 2 میلیون و 900 هزار دنبال کننده و 90 پست دارد. او در پیجش عکس ها و ویدئوهایی از موزیک ویدئوهایی با شاهین لو به اشتراک گذاشته است که در آن ها با نام نلی (neli) به کار بازیگری و خوانندگی مشغول است.

آدرس پیج اینستاگرام آناشید حسینی anashidhoseini است. او در بیو پیجش خود را طراح لباس معرفی کرده است و A.CH را نامزد خود معرفی کرده است. آناشید حسینی هفته پیش در پیجش تولد 30 سالگی خود را جشن گرفته است.

آدرس پیج اینستاگرام ریحانه پارسا reyhaneparsaj است. ریحانه پارسا در این پیج 2 میلیون و 600 دنبال کننده و 18 پست دارد.

آدرس پیج اینستاگرام داریا رادینوا در dradionova است. اودر پیج خود 625 هزار دنبال کننده و 449 پست دارد که همگی عکس هایی هستند که این مدل روسی از خود به اشتراک می گذارد. از روی عکس هایش می توان فهمید که او عشق ماشین است. در حال حاضر داریا به عنوان آخرین نفر از دوست دخترهای پویان مختاری شناخته می شود.

دوست دختر های پویان مختاری چه منبع درآمدی دارند؟

دوست دخترهای پویان مختاری چه منبع درآمدی دارند؟

اطلاعاتی که از منبع درآمد و کسب و کار آن ها وجود دارد خیلی دقیق و کامل نیست. اما می توان گفت نیلی افشار با قبول تبلیغات از طریق پیج اینستاگرام و بازی انفجار خود درآمد کسب می کند.

گفته شده است که ریحانه پارسا نیز در یکی از استوری هایش قبول انجام تبلیغات در پیج اینستاگرام خود را اعلام کرده است. قبلا نیز صحبت از همکاری او با پویان مختاری در سایت بازی انفجار به میان آمده بود که ریحانه پارسا آن را تکذیب کرده بود.

آناشید حسینی به عنوان طراح لباس و مدل لباس های اسلامی فعالیت می کند، او فارغ التحصیل رشته معماری است اما در زمینه طراحی لباس کار می کند. داریا رادینوا نیز مدل است و گویا از این طریق درآمد خوبی نیز کسب می کند.

حاشیه های دوست دختر های پویان مختاری

حاشیه های دوست دخترهای پویان مختاری

پرحاشیه ترین آن ها ریحانه پارسا است که ماجرای مهاجرت او به ترکیه و کشف حجابش شروع آن ها بوده است. البته او قبل از مهاجرت نیز با عشوه ها و حرکاتی که در یکی از مصاحبه هایش در جشنواره فیلم فجر انجام داده بود خبرساز شده بود. خبر دیگری که قبل از مهاجرتش به ترکیه بر سر زبان ها بود ازدواجش با مهدی کوشکی، عکس ها و فیلم هایی که با هم منتشر می کردند و طلاقشان پس از مدت زمانی کوتاه بود. او همچنین در یکی از پست های اینستاگرامش با بالاتنه برهنه ظاهر شده بود و حواشی زیادی را ایجاد کرده بود.

حاشیه های نیلی افشار که مدتی همسر پویان مختاری نیز بوده است بیشتر در مورد روابطش با پویان مختاری بوده است. این دو قهر و آشتی های بسیاری با هم داشته اند که در فضای مجازی بر سر زبان ها افتاده بودند و در آخر هم از هم جدا شده اند.

آناشید حسینی یکی از دوست دخترهای پویان مختاری که قبل از رابطه با او اسمش از ازدواج پر زرق و برقش با پسر سفیر ایران در دانمارک، محسن مرادیان بر سر زبان ها افتاده بود. این ازدواج پس از 2 سال به جدایی انجامید. گفته می شود که او قبل از این ازدواج هم یک ازدواج ناموفق دیگر داشته است. محسن مرادیان پس از جدایی با پستی در اینستاگرام خود از همسر سابقش دفاع کرده و گفته که آن دو تلاش های زیادی برای نگاه داشتن این ازدواج کرده اند و برایش آرزوی موفقیت کرده است. رابطه او با پویان مختاری که در ابتدا به صورت پنهانی بوده است نیز دوامی نداشته و به جدایی ختم شده است.

از حواشی داریا رادینوا مدل روسی و از آخرین دوست دخترهای پویان مختاری اطلاعات چندانی در دست نیست. پویان مختاری پس از جدایی و پایان رابطه هایش، از هیچ کدام از دوست دخترهایش به خوبی یاد نکرده است.

پویان مختاری با کدام یک از دوست دخترهای خود ازدواج کرد؟

پویان مختاری و نیلی افشار با انتشار عکس ها و ویدئوهایی با لباس عروس و داماد در کنار هم ازدواجشان را اعلام کرده بودند. همچنین در روابط او با بقیه دوست دخترهایش نیز گویا صحبت از ازدواج و خواستگاری از آن ها در میان بوده است.

کدام یک از دوست دخترهای پویان مختاری خارجی هستند؟

در میان دوست دخترهای پویان مختاری که در این صفحه معرفی شدند، داریا رادینوا مدل روسی و گویا ساکن لندن است.

دوست دخترهای پویان مختاری چگونه به او جذب می شوند؟

احتمالا دلیل جذب این دختران به سمت پویان مختاری ثروت و زندگی لاکچری اوست و یا آن ها به عشق معروف شدن در کنار این خواننده پر حاشیه به سمت او کشیده می شوند.

دوست دخترهای پویان مختاری از بین سلبریتی ها هم بوده اند؟

دوست دخترهای پویان مختاری از بین سلبریتی ها هم بوده اند؟

قبل از صحبت در این مورد که دوست دخترهای پویان مختاری کدامشان سلبریتی بوده اند ابتدا باید بدانیم سلبریتی واقعا به چه کسی می گویند؟ سلبریتی به شخصیت های معروف و تاثیرگذار در هر عرصه ای که در آن فعالیت می کنند گفته می شود. این سلبریتی شدن به واسطه رسانه ها انجام می شود و در عوض برای رسانه ها کسب درآمد می کند.

با این تعریف هیچکدام از دوست دخترهای پویان مختاری سلبریتی محسوب نمی شوند و شهرت آن ها تنها به دلیل حاشیه هایی است که برای خود ایجاد می کنند.

سوالات متداول

دوست دختر پویان مختاری کیست؟

پویان مختاری که با رابطه های عاشقانه و ازدواج ها و طلاق هایش یکی از حاشیه دارترین خوانندگان ایرانی مقیم خارج از کشور است، با یکی از دوست دخترهایش یعنی نیلی افشار ازدواج کرده بوده که به جدایی انجامیده است.

معروف ترین دوست دختر های پویان مختاری چه کسانی هستند؟

معروف ترین و پر حاشیه ترین روابط پویان مختاری با نیلی افشار، آناشید حسینی، ریحانه پارسا و داریا رادینوا بوده است.

اسم دوست دختر خارجی پویان مختاری چیست؟

دوست دختر خارجی پویان مختاری داریا رادینوا نام دارد که یک مدل روسی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا