بیوگرافی کیودی پای (kewDiePie) یا همان کیان سولقانی

با یوتیوبرها آشنا هستید؟ کیودی پای نام کانالی در یوتیوب است که صاحب آن فردی به نام کیان ازیوتیوبرهای ایرانی می باشد، این کانال محتواهای فان و گیمی داشته و در حال حاظر حدود 93 میلیون سابسکرایب دارد. امروز می خواهیم به کیودی پای و آریا کیوکسر، تعداد سابسکرایب های کیودی پای، کیودی پای ماین کرافت، کیودی پای خارجی، کیودی پای پیرمرد، زن کیودی پای و شماره تلفن کیودی پای بپردازیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

کیودی پای کیست؟

کیودی پای کیست؟

کانال یوتیوبی کیودی پای به دست شخصی به نام کیان راه اندازی و اداره شده که در حال حاظر در آمریکا زندگی می کند، وی فوق دیپلم رشته دامپزشکی داشته و در حال حاظر یکی از بهترین یوتیوبرها می باشد؛ او علاقه به توضیح درباره زندگی خود ندارد. حتی گفته شده است نام اصلی او محمد مهدی بوده و در فروردین سال 1376 متولد شده است. کیودی پای یکی از بلاگر های موفق ایرانی است که توانسته با تولید محتوا های فان و گیمینگ مخاطب های زیادی را به سمت خود جذب کند.

او فعالیت خود را حدود 6 سال قبل شروع کرد و از شخص پیو دی پای الهام گرفته و این حرفه را آغاز کرد. باید گفت یوتیوب امروزه به یک شغل تبدیل شده و خیلی از افراد آن را راهی برای کسب درآمد می دانندY اما با گذشت زمان یوتیوب در ایران با محدودیت های زیادی رو به رو شد و این موضوع گریبان گیر یوتیوبر های ایرانی شده و هنوز هم ادامه دارد. ویدئو هایی که افرادی مانند کیودی پای در یوتیوب قرار می دهند بازدید میلیونی داشته و از همین راه کسب درآمد می کنند. او در یوتیوب خود عمدتا در هفته 7 ویدئو گیم یا فان قرار می دهد و ویدئو های کیان به طور میانگین در هفته 130 هزار بازدید می گیرد که در حوضه کاری او این میزان دنبال کنند خود به تنهایی به عنوان رکورد سابسکرایب برای او در نظر گرفته می شود. با توجه به اینکه برای هر 1000 بازدید 2 دلار افراد دریافت می کنند درآمد او چیزی حدود 260 دلار است.

کیان در زمان شروع فعالیت خود هیچوقت فکرش را نمی کرد تا به این درجه از موفقیت و مشهور شدن برسد؛ اما در حال حاظر کانال یوتیوب او حدود 93 میلیون سابسکرایبر دارد. او علاقه ای به بیان زندگی شخصی خود نداشته اما باید گفت که مجرد بوده و ازدواج نکرده است و به گفته خودش دخترها وقتش را می گیرند و به همین علت دوست دختر نیز ندارد. همان طور که گفتیم محتواهای او طنز و گیم بوده و فعالیت زیادی در حوزه استریم دارد و هواداران زیادی در توییچ به خود اختصاص داده است. این بلاگر یوتیوب به دلیل محدودیت های وجود داشته در ایران مجبور به تغییر کانال خود شده و ریزش سابسکرایب را تجربه کرد.

وی به دلیل سن کمی که داشته و با ابزارهای بسیار کم توانسته به این نقطه دست یابد یکی از الگوهای هواداران خود بوده و با گیمرهای بسیاری همچون آریا کئوکسر، تاکسیک گرل و میا پلیز همکاری داشته و محتوا های خود را تدوین و طراحی کرده است و باید گفت محتوا های این یوتیوبر نسبت به سال قبل پیشرفت چشمگیری داشته است. به گفته خودش طرفدار دو آتیشه تیم پرسپولیس است و به رئال مادرید از تیم های خارجی علاقه دارد، از نظر او بهترین گیمر مارکو پلیر است. کیان علاوه بر یوتیوب و اینستاگرام در تیک تاک نیز فعالیت داشته و این رسانه امروزه بستر فعالیت بسسیاری از بلاگرها است و بعضی از استریم های این یوتیوبر در این رسانه نیز وجود دارد.

عکس های کیودی پای را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های کیودی پای را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های این یوتیوبر محبوب ایرانی می توانید به سایت های معتبر و صفحات شخصی وی مراجعه کنید. در هنگام سرچ کردن نام او در اینترنت می بینید تمامی عکس های وی خندان می باشد کیان به طور عمدتا در بک گراند عکس های خود از سوژه های فان و خنده دار استفاده می کند. او بر خلاف بلاگرهایی که تبلیغ سایت شرط بندی می کنند به این کار علاقه ای نداشته و کاملا بی حاشیه فعالیت می کند و همچنین از انتشار کردن عکس، فیلم و لایو های فیک بسیار خود داری می کند. وی آدم کاملا بی حاشیه ای بوده و تا به امروز خبر کلیشه ای راجع به او منتشر نشده است یکی از موضوعات جالب درباره او این است که او در اینترنت و یا حتی صفحات اجتماعی اش با کمبود عکس از خود مواجه است و عکس هایی هم که وجود دارد؛ اسکرین شات از ویدئو های او می باشد و این موضوع سبب شده که یکی از خوبی های این بلاگر شناخته شود و ساده بودنش مورد توجه قرار گیرد.

آدرس چنل یوتیوب کیودی پای چیست؟

کانال یوتیوب کیان به آدرس kewDiePie P در دسترس عموم قرار دارد و شما با دنبال کردن او می توانید از ویدئوهای او مطلع شوید.

پیج اینستاگرام این یوتیوبر چیست؟

پیج اینستاگرام این یوتیوبر چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام کیودی پای qdpayy می باشد.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

او در یوتیوب هر روزه یک ویدئو منتشر کرده و این ویدئو ها در هفته حدود 160 هزار بازدید دارند و با توجه به تعرفه ای که یوتیوب دارد کیان مبلغی حدود 270 دلار را دریافت می کند. او همچنین در اینستاگرام نیز فعالیت داشته و 233000 فالور دارد و از آن نیز در ماه حدود 30 میلیون درآمد دارد.

کلیپ های کیودی پای را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید کلیپ های او را در کیودی پای اپارات یا سایت های معتبر و یوتیوب او مشاهده کنید.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

امروزه شایعات زیادی درباره کیودی پای به وجود آمده است شایعاتی درباره خانواده، سن، دستگیر شدن او و… و شما برای اطلاع از آن ها به صفحه شخصی او و سایت های معتبر می توانید مراجعه کنید.

تعداد سابسکرایب های کیودی پای چقدر است؟

کیودی پای سومین یوتیوبر برتر ایران بوده که در حال حاظر کانال یوتیوبی او حدود 93 میلیون سابسکرایب دارد.

کیودی پای کجا زندگی می کند؟

کیودی پای کجا زندگی می کند؟

وی در ایران متولد شده اما در حال حاظر در کشور آمریکا زندگی می کند.

این یوتیوبر فعالیت خود را از چه زمانی آغاز کرد؟

در بالا گفتیم که این یوتیوبر فعالیت خود را حدود 6 سال است که آغاز کرده است و در حال حاظر 26 سال سن دارد.

رکورد بازدید کیودی پای چقدر است؟

هر ویدئویی که کیان در کانال یوتیوب خود منتشر می کند در هفته حدود 130 هزار بازدید دارد. او نیز در اینستاگرام توانسته مخاطب های بسیاری را به خود جذب کند و حدود 233000 تا فالور دارد. وی یکی از پر طرفدار ترین بلاگرهای ایرانی است و هر روزه ویدئو با محتوا طنز و گیم منتشر می کند و به طور میانگین او ماهانه از اینستاگرام چیزی حدود 30 میلیون درآمد دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. ماجرای کیودی پای و بازی جی تی آی چیست؟

  این یوتیوبر سال ها است که در زمینه گیم فعالیت دارد و بازی های مختلف را در کنسول های متفاوت را معرفی می کند. وی در زمان شروع فعالیت خود به دلیل علاقه ای که به بازی جی تی آی داشت برنامه های بسیاری مرتبط با این گیم را منتشر کرد و اکانت او در جی تی آی بسیار مجهز بوده و یکی از اقداماتی که وی انجام داده است برگزار کردن استریم های متفاوت در مناسبت های مختلفی مانند چهارشنبه سوری است. شما می توانید برای دسترسی به برنامه های او در یوتیوب عنوان چهارشنبه سوری کیودیپای را سرچ کنید.

 2. سابسکرایب در یوتیوب به چه معناست؟

  یوتیوب یک پلتفرم ویدئویی بوده که تعداد بی شماری فیلم در آن وجود دارد. سابسکرایب به معنی اشتراک می باشد سابسکرایب به زبان ساده همان معنای فالو کردن در ایستاگرام را دارد یعنی اگر شما در یوتیوب از یک کانال خوشتان آمد می توانید با سابسکرایب کردن آن به محض آن که ویدئو جدیدی آن فرد منتشر کرد آن را مشاهده کنید و باید بگوییم یوتیوب نیز همانند اینستاگرام شما می توانید نوتیفیکیشن کانال را فعال کرده تا محتوا های جدید آن کانال به شما اطلاع رسانی شود.

 3. از نظر او فعالیت در یوتیوب به چه چیز هایی نیاز دارد؟

  از نظر وی آغاز در این حرفه نیاز به ابزار حرفه ای نداشته و فقط با داشتن یک گوشی هوشمند و یک دوربین ساده می توانید کار خود را شروع کنید؛ اما برای شروع بهتر است ابزاری مانند میکروفون، دوربین، وبکم، کیبورد، کارت صدا، موس، نورپردازی و همچنین چگونگی کار با این ابزار ها می تواند در این حرفه موفقیت آمیز باشد. داشتن این ابزار ها می تواند در موفق شدن این حرفه بسیار کمک کند اما نداشتن آن ها برای شروع کار به عنوان ویدئو بلاگر نمی تواند مانعی داشته باشد.

 4. نام اصلی کیودی چیست؟

  نام اصلی وی محمد مهدی ملقب به کیان سولقانی بوده که یک بلاگر یوتیوب می باشد. او حدود 6 سال قبل کار خود را در این حرفه آغاز کرد. در ابتدا شروع فعالیت خود ویدئو هایش موضوع گیم و بازی داشت و کم کم نیز به محتوا های طنز رو آورد.

 5. کیودی پای با کدام یک از گیمر ها همکاری داشته است؟

  او تا کنون با گیمر های بسیاری همچون کیوکزر، تاکزیک گرل و میا پلیز همکاری داشته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
نمایش بیشتر

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا