رابرت موریس هکر آمریکایی که دستگیر شده است

رابرت موریس یکی از انواع هکرها بود بدون شک می دانید هکر کیست، او در این زمینه فعالیت هایی را انجام داد که بر ضرر سیستم های کامپیوتری بود. در سال 1988، بدافزار معروف به کرم موریس توسط دانشجوی فارغ التحصیل رابرت تاپان موریس از رایانه ای در دانشگاه کرنل راه اندازی شد. این کرم به همه رایانه‌ های متصل به اینترنت سرایت کرد و به گونه‌ ای طراحی شد که غیرقابل شناسایی باشد.

رابرت موریس کیست؟

رابرت موریس کیست؟

رابرت تاپان موریس (متولد ۸ نوامبر ۱۹۶۵) دانشمند و کارآفرین آمریکایی است. او بیشتر به خاطر ایجاد کرم موریس در سال 1988 شناخته می شود که اولین کرم کامپیوتری در اینترنت نیز شناخته می شود. به دلیل برنامه نویسی این کرم او برچسب هکر کلاه سیاه را با خود حمل می کند. موریس به دلیل انتشار این کرم تحت تعقیب قرار گرفت و اولین فردی بود که بر اساس قانون جدید کلاهبرداری و سوء استفاده رایانه ای در آن زمان محکوم شد.

رابرت موریس در ادامه فروشگاه آنلاین Viaweb، یکی از اولین برنامه های کاربردی مبتنی بر وب، و بعد ها شرکت سرمایه گذاری Y Combinator را تاسیس کرد. پس از آن توانست به دانشکده مهندسی برق و علوم کامپیوتر در مؤسسه فناوری ماساچوست بپیوندد و در سال 2006 در آنجا تصدی مسئولیت کرد. او در سال 2019 به عضویت آکادمی ملی مهندسی نیز درآمد.

عکس های این هکر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن تصاویر رابرت موریس می بایست به جست و جو تصاویر گوگل مراجعه کرده و سپس اقدام به جست و جو نام وی به صورت لاتین robert tappan morris کنید.

از این طریق می توانید به راحتی اقدام به مشاهده کردن تصاویر این شخص با کیفیتی بسیار بالا کنید. هم چنین می توانید از انواع سایت های خبری نیز در این زمینه استفاده کرده و تصاویر را در کنار مطالعه کردن اخبار مربوط به این شخص مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام رابرت موریس چیست؟

رابرت موریس جزو کدام دسته از هکر ها است؟

رابرت موریس به هکری که یک دهم جهان را آلوده کرده است معروف هست. هم چنین این هکر نیز مانند تمامی افرادی که در این زمینه به فعالیت می پردازند در یک گروه خاص قرار می گیرند که نام گروه موریس، تاریخ‌ ساز ترین هکر های کلاه سیاه در جهان است.

هکرهای کلاه سیاه به افرادی می گویند که از استعداد خود در زمینه های نامناسب مانند ساخت انواع کرم های اینترنتی استفاده می کنند.

پیج اینستاگرام رابرت موریس چیست؟

رابرت موریس تا به امروز در هیچ یک از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یا توییتر به فعالیت نپرداخته است. شما تنها می توانید از طریق سایت های معتبر خبری اقدام به مشاهده کردن اخبار مربوط به این شخص کنید و در اینستاگرام متاسفانه تا به امروز هیچ گونه پیج خبری برای مطالعه اخبار مربوط به این شخص از طریق این اپلیکیشن راه اندازی نشده است.

پیج اینستاگرام رابرت موریس چیست؟
Computer hacker Robert Morris drinking a coke at his computer. The Cornell University graduate student unleashed an Internet virus in 1988 and thousands of computers were infected and subsequently crashed. (Photo by jean-Louis Atlan/Sygma via Getty Images)

سوالات متداول

  1. آیا رابرت موریس تا به امروز در شبکه های اجتماعی حضور داشته است؟

    تا به امروز این شخص در هیچ گونه شبکه اجتماعی فعالیت نداشته است.

  2. رابرت موریس به چه دلیل مشهور شد؟

    موریس به دلیل ساخت یک کرم اینترنتی که یک دهم جهان را آلوده کرد محبوب شد.

  3. چگونه تصاویر رابرت موریس را مشاهده کنیم؟

    از طریق جست و جو نام وی در قسمت جست و جو تصاویر گوگل.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا