رپرهای جنوبی معروف در نسل ها مختلف را بیشتر بشناسید

موسیقی رپ یکی از سبک های پرطرفدار است و معمولا جوانان به آن جذب می‌شوند. در هر کشور بنابر فرهنگی که وجود دارد افراد جذب این موسیقی شده و از طرفداران آن می‌ شوند یا اینکه خودشان جز یکی از خوانندگان رپ فارسی این نوع موسیقی می شوند. در ایران خوانندگان رپ زیادی وجود دارد که مربوط به اقصی نقاط این کشور هستند در این مقاله می خواهیم درباره رپرهای جنوبی صحبت کنیم و بیشتر درباره آن ها بدانیم پس با ما همراه باشید.

معروف ترین رپرهای جنوبی چه افرادی هستند؟

معروف ترین رپرهای جنوبی چه افرادی هستند؟

ممکن است اولین چیزی که از رپرهای ایرانی به ذهن شما برسد این باشد که اهل تهران هستند و یا اینکه خارج از ایران زندگی می کنند. این موضوع تا حدی درست است و ممکن است بیشتراین افراد خارج از ایران زندگی کنند. اما باید بگوییم داخل ایران نیز این افراد فعالیت می کنند و مخصوصا در جنوب ایران نیز این افراد وجود دارند. در زیر تعدادی از رپرهای جنوبی را نام می بریم که در یا در جنوب زندگی می کنند و یا اینکه اهل این خطه هستند.

رپرهای جنوبی به چهار دسته بندی و چهار نسل تقسیم می شوند.

سامان سیلور

یکی از خوانندگان رپ یا رپرهای جنوبی که توانسته در بین جوانان و نوجوانان جنوبی طرفدارای زیادی را به دست آورد، سامان سیلور است. نام اصلی او علیرضا است که زاده ۱۰ آبان ۱۳۷۷ در کازرون است. این فرد در زندگی خود مشکلات زیادی داشته است و همین مشکلات باعث شده تا او فعالیت رپ را آغاز کند و آهنگ هایی را به صورت اعتراضی بخواند. وی از علی سورنا الهام گرفته است و بخاطر علاقه ای که به ادبیات دارد معمولا شعرهای عالی برای آهنگ های خود می سراید.

وحید ستیز

از دیگر خوانندگان رپ جنوبی وحید ستیز است که نام اصلی وی وحید نعمتی زاده است. معمولا در موسیقی رپ، رپر ها برای خود از القابی استفاده می کنند و نام اصلی خودشان را کمتر به کار می برند. این خواننده اهل بوشهر است و آهنگ های او نیز به صورت اعتراضی خوانده می شود. معمولا در آثار خود‌ از مردم بوشهر می گوید و مشکلات آن ها را بیان می کند. مردم نیز تا به حال از او حمایت کرده اند.

علی رفیعی

یکی دیگر از خوانندگان جنوبی در کار خود بسیار موفق نیز بوده است، علی رفیعی است. وی متولد ۲۴ تیر ۱۳۷۰ است و زندگی سختی را نیز مانند دیگر خوانندگان داشته است و شغل اصلی او راننده اتوبوس است. این خواننده به قدری به رپ علاقه دارد که سرکار خود متن ترانه های خود را می نویسد. ممکن است رپرهایی مانند او هنوز معروف نباشند اما آینده خوبی را در انتظار دارند.

معروف ترین فیت های رپرهای جنوبی

سندی

شاید بتوان گف معروفترین رپر این لیست سندی یا شهرام آذر باشد. شهرام آذر متولد آبادان است و سال های زیادی است که در موسیقی رپ کار می کند و معمولا آن را به صورت هیپ و هاپ و ترکیبی با بندری می خواند. سندی در آمریکا زندگی می کند و هم اکنون نیز به کار خود در این سبک ادامه می دهد.

رضا ام دی

رضا ام دی نام مستعار محمد رضا احمدی است که یکی دیگر از خواننده های خوب جنوب ایران است. این فرد متولد ۱۵ شهریور ۱۳۷۴ در شهر بوشهر است. وی کار خود را به تازگی در رپ آغاز کرده است و در سبک های دیس لاو، هیپ هاپ، گنگ و رپ اجتماعی خوانندگی کرده است. او هم از کسانی است که زندگی سختش در آهنگ های رپی که می خواند تاثیر گذاشته است.

امین دالتون از رپرهای جنوبی

از رپرهای اهوازی که معروف نیز شده است، می توان امین دالتون را نام برد. از نام اصلی و بیوگرافی این رپر اطلاعات دقیقی در دسترس نیست؛ اما به نظر می رسد که چند کار خود در شبکه های ماهواره ای پخش شده باشد.

محمود کما

یکی دیگر از خوانندگان جنوبی رپ که اطلاعات دقیقی نیز از او در دسترس محمود کما است. او رپ را با زبان بندری می خواند و تا به حال چند کار نیز از خود ارائه داده است. می توانید کار های او را از طریق اینترنت دنبال کرده و گوش کنید.

حسن محسنی

حسن محسنی زاده ۲۱ فروردین ۱۳۷۲ در خوزستان یکی دیگر از رپرهای معروف این خطه است که کار خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است. این فرد هم رپ را به زبان فارسی می خواند و هم به زبان عربی برای رپ تسلط دارد. این شخص هم اکنون نیز در خوزستان زندگی می کند و می توانید کار های او را از سایت های مختلف اینترنتی گوش کنید.

عکس رپرهای جنوبی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس رپرهای جنوبی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های  رپرهای جنوبی چند راه داریم می توانیم به سایت هایی مراجعه کنیم که با این رپر ها مصاحبه انجام دادند. این سایت ها عکس هایی از رپرهای جنوبی به اشتراک گذاشته اند تا وقتی خواننده مصاحبه را می‌ خواند با این رپرها آشنا شود. شما می توانید به این سایت مراجعه کرده و عکس ها را نگاه کنید. راه آسان تر این است که نام این رپر ها را در موتور جستجوی گوگل بنویسید در قسمت تصاویر و نتایج آن تمام عکس هایی که از این افراد در اینترنت وجود دارد نشان داده می شود. البته این رپر ها عکس‌ های زیادی ندارد و فقط چند عکس از آن ها در سایت های مربوط به موسیقی رپ جنوبی موجود است.

پیج اینستاگرام رپرهای جنوبی چیست؟

اگر بخواهیم صفحه اینستاگرام رپرهای جنوبی را پیدا کنید اولین کاری که انجام می دهیم این است که به اینترنت مراجعه کنیم. می توانید نام در مورد نظر خود را در اینترنت نوشته و سپس واژه اینستاگرام را بعد از آن قرار دهید در این صورت اولین صفحاتی که در قسمت نتایج ظاهر می شود می تواند صفحه مربوط به این افراد در اینستاگرام باشد معمولا این صفحه ها طرفداران بیشتری نسبت به بقیه دارد و به صورت مشخص معلوم است که می شود به آن اعتماد کرد و صفحه اصلی آن خواننده است.

رپرهای جنوبی چه حاشیه هایی داشته اند؟

رپرهای جنوبی معمولا حاشیه ای ندارند. این افراد زندگی آرامی دارند و معمولا زیاد معروف نیستند تا کسی آن ها را بشناسد و بخواهد حاشیه ای را برای آن ها درست کند و یا اینکه خود آن ها بخواهند حاشیه ای داشته باشند. رپرهای جنوبی جز کم حاشیه ترین افراد در صنعت موسیقی هستند و شاید اگر در آینده شناخته شوند حواشی نیز برای آن ها پیش آید.

درآمد رپرهای جنوبی چیست؟

درآمد رپرهای جنوبی چیست؟

رپرهای جنوبی به غیر از سندی درآمد زندگی خود را از موسیقی رپ به دست نمی آورند. این افراد معمولا موسیقی رپ را مانند یک تفریح می دانند و و از آن برای کسب و کار استفاده نمی کند. معمولا افراد درآمد دیگر و کار دیگری به غیر از موسیقی رپ دارند و معیشت زندگی خود را از آن راه به دست می آورند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت های اینترنتی مربوطه مراجعه کنید. عده ای از این افراد در پیج های خود تبلیغات بازی انفجار را انجام می دهند و از این طریق کسب درآمد می کنند.

معروف ترین آهنگ های رپرهای جنوبی کدامند؟

برای این که از معروفترین آهنگ های رپرهای جنوبی اطلاع پیدا کنیم بهترین راه این است که به سایت های اینترنتی که آن ها این آهنگ ها را در آنجا قرار داده‌اند مراجعه کنید. معمولا این خواننده ها هرکدام چند آهنگ معروف دارند که بیشتر از همه آن ها دانلود شده اند و مردم از آن ها استقبال کرده‌اند برای اینکه از این آهنگ ها اطلاع پیدا کنیم باید به سایت های اینترنتی مراجعه کنیم.

آهنگ های رپرهای جنوبی را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود آهنگ های رپ های جنوبی می توانیم به اینترنت مراجعه کنید. برای این کار باید نام خواننده و آهنگ مورد نظر را در موتور جستجوی گوگل وارد کرده و آن را از سایت های معتبر در این زمینه دانلود کنید معمولا سایت های معتبر که آهنگ های این خوانندگان را به اشتراک می‌ گذارند در اولین نتایج گوگل قرار دارند. شما می توانید با وارد شدن به این سایت ها آهنگ را انتخاب کرده و بر اساس کیفیتی که احتیاج دارید آن را دانلود کنید.

آیا تا کنون رپرهای جنوبی کنسرتی برگزار کرده اند؟

رپرهای جنوبی اغلب تازه کار هستند و تا به حال کنسرتی را از خود ارائه ندادند. البته این رپرها معمولا طرفداران بسیار کمی دارند و اگر کنسرتی را برگزار کنند نیز ممکن است کسی برای دیدن آن کنسرت نیاید. به همین دلیل این رپرها نیاز دارند تا اول معروف شوند و بعد تصمیم بگیرند که کنسرتی را برگزار کنند یا خیر. اگر بخواهیم درباره کنسرت این رپرها اطلاعات کسب کنیم باید از سایت های معتبر اینترنتی در این زمینه کمک بگیرید.

معروف ترین فیت های رپرهای جنوبی

رپرهای جنوبی تا به حال کاری را به عنوان فیت انجام نداده‌ اند و با خواننده دیگری خوانندگی نکردند و در واقع این رپر ها بسیار کم کار هستند و فقط آهنگ هایی را از خود منتشر کردند. شاید در آینده بتوانیم آهنگ هایی را از این رپرهای جنوبی به صورت فیت گوش کنیم که می توان آن ها را از اینترنت اطلاع پیدا کرد.

رپرهای جنوبی به کدام رپر ها دیس داده اند؟

خوانندگان رپ تا به حال به هیچ خواننده ای دیس نداده اند و خواننده دیگری درباره آن ها آهنگی را نخوانده است دیس به موقعی گفته می‌ شود که یک خواننده خواننده دیگر را مسخره کرده و یا اینکه از او انتقاد می کند که این مورد برای خوانندگان رپ جنوبی اتفاق نیفتاده است.

موزیک ویدیو رپرهای جنوبی را چگونه مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیو رپرهای جنوبی را چگونه مشاهده کنیم؟

خوانندگان رپ جنوبی معمولا آهنگی را به عنوان موزیک ویدیو ندارند و تا به حال موزیک ویدیو معروفی از آن ها منتشر نشده است. البته بعضی از آن ها موزیک ویدیو هایی را به صورت آماتور تولید کردند که در شبکه‌ های ماهواره‌ ای پخش شدند شما می توانید با جستجوی آن ها در اینترنت یا در آپارات این موزیک ویدیوها را نگاه کرده و آن ها را دانلود کنید.

سوالات متداول

رده سنی بهترین رپرهای جنوبی چقدر است؟

رده سنی این رپر ها معمولا زیر 30 سال است و همان طور که مشاهده کردید افراد تازه کاری هستند.

چرا رپرهای جنوبی زیاد معروف نیستند؟

رپرهای جنوبی معمولا زیاد معروف نیستند چون این رپرها حمایت کمی را برای خود داشته اند.

آیا آینده خوبی برای رپرهای جنوبی در نظر گرفته می شود؟

برای رپرهای جنوبی آینده خوبی در نظر گرفته می شود اگر برای کار خود تلاش کنند و آن را ادامه دهند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا