بیوگرافی دیگرد رپر نسل جدید رپ فارسی + لیست آهنگ ها

ارسلان دیگرد یکی از خواننده ها در حوزه رپ و جزو رپرهای نسل سه می باشد. او در یزد به دنیا آمده و هم اکنون در گروه پلاک به عنوان خواننده حضور دارد. وی یکی از خواننده های زیرزمینی است که آهنگ های موفقی را توانسته اجرا و منتشر کند. امروز می خواهیم به بیوگرافی و کارهای این خواننده رپ بپردازیم پس تا آخر با ما همراه باشید.

دیگرد کیست؟

دیگرد کیست؟

ارسلان دیگرد در 7 جولای سال 1993 در یزد به دنیا آمد. او از خواننده های زیرزمینی رپ بوده که هم اکنون در تشکیل پلاک می باشد. آهنگ های دیگرد بسیار پر مفهوم بوده و هر کدام از آن ها را باید چند بار گوش داد تا توانست مفهوم آن را کامل درک کرد. وی بر خلاف خوانندگان رپ فارسی دیگر مانند یاس، آرمین 2afm، هیچکس، شایع، عرفان پایدار، حصین ابلیس و… مشهور نبوده و به اندازه آن ها نتوانسته تا کنون دیده شود.

معروف ترین آهنگ های دیگرد کدامند؟

این هنرمند تا کنون آهنگ های موفقی را منتشر کرده و توانسته مخاطب های زیادی را جذب کند در ادامه می خواهیم به معروف ترین آهنگ های این خواننده بپردازیم.

آهنگ سوسک

این آهنگ در 8 بهمن سال 1398 منتشر شده که آهنگسازی آن بر عهده مازیار بوده و نقاشی روی جلد این آهنگ اثری از اتریس می باشد.

آهنگ شریک

آهنگ شریک در 18 خرداد سال 1398 توسط دیگرد منتشر شده که تهیه کننده آن رزم بوده و طراح جلد این آهنگ برعهده سواد بوده است. قسمتی از متن آهنگ شریک: بهم می گفت انسان … دشواری وظیفه اس، قلک روحم رو شکستم، تا بدم هزینه اش، این تپه ها هم مثل دیوار درد ما کوتاهن، برو بالا ازش، برو بالا ازش که یکی از زیبا ترین تکس های او می باشد.

آهنگ نسخه

آهنگ نسخه

این آهنگ در 13 آذر سال 1398 منتشر شد که آهنگساز آن سعید دهقان بوده و طراحی نقاشی جلد این آهنگ بر عهده حب بوده است. قسمتی از متن آهنگ: یه صدایی از توم، جیغ می کشه هر روز، دیو زیر تختم، خط می ندازه رو دستم، صبحونه ام دو پرس جنونه، از مرز تعادل رد شوم.

آهنگ اعتراف

این آهنگ در 10 اسفند سال 1397 منتشر شد. آهنگساز این آهنگ رزم، تنظیم کننده یارا و طراح جلد آن سواد می باشد. قسمتی از متن آهنگ: من به آزادیم اعتراف می کنم، وقتی نعش آخرین زندانی رو دفن می کنی با دست هات، بیل بزنی خاک رو واسه کاشت، برداشت باشه واسه نوه هات، بگی شاد نیستم از درون ولی، دلم لک زده واسه خنده هات، اگه به خدایی که می گی ندارن اعتقاد، دعام بکن آخرین شب سال که این آهنگ بسیار تکس خوبی دارد.

آهنگ آیینه

این آهنگ کار مشترک دیگرد و رض بوده و در 10 مرداد سال 1394 منتشر شد که تهیه کننده این آهنگ مضراب بوده است. قسمتی از متن آهنگ آیینه: مبهوت چشماشم، تو اوج دوست داشتن متنفرم ازش، یه حس دوگانه است، دو ورم باکه ولی می سوزم، بی باکم، راضی ام به سهمم، می خورم، قار و قور نکرد شیکمم، لای درد های سفره پهن نبود، می زدیم دو لقمه، لپشو می کشیدن، دوست نداشت تپل شهد.

آهنگ محتسب

آهنگ محتسب

این آهنگ در 5 شهریور سال 1397 منتشر شده که آهنگساز آن فارسی و تنظیم کننده آن یارا بوده است. قسمتی از متن آهنگ محتسب: به پارادوکس مطلق که می ره راست راست راه، پاهاش این طرفه، سرش یه ور تو بازداشگاهش، محتسب، مونده جا امضای باتومت رو کمرم، محتسب، می زنم تا از زدنت رو نبرم، محتسب عطر بزن از گندت بو نبرم، نقاشای شهر بپاشن به بومت رنگ خون، یه جا که فقط آشغالا و راه بدن تو جمع، تو خواب خوش یه گوشه ای تو پلاسما تو سطل که بسیار تاثیر گذار است.

آهنگ نیلوفرانه

این آهنگ در 3 دی سال 1394 منتشر شد که آهنگساز این آهنگ یارا و سعید می باشند. قسمتی از متن آهنگ نیلوفرانه: شور شبنم می ریزه از چشمات، من چشمام رو بستم لمس میشه زیر پاهام، نفرت تو تابوت سیاه منه، گلبرگ من باش، دست بکشم رو گونه هاتون، نگاه رنجورتون، من غنچه نشگفته، نکنم پژمرده، بتاب این قشنگترین حس نیلوفرانه است، حتی اگه کر بشم، این تلخ ترانه است.

دیگرد کجا زندگی می کند؟

دیگرد خواننده رپ متولد یزد بوده است ولی هم اکنون در تهران زندگی می کند.

درآمد دیگرد چقدر است؟

از درآمد دیگرد، خواننده رپ جوان اطلاعاتی در دسترس نیست. ولی به طور کلی درآمد خواننده ها از طریق فروش آلبوم ها و برگزاری کنسرت بوده و درآمد هر خواننده بسته به مشهور بودنش متفاوت می باشد.

عده ای نیز بیان کردند او به دلیل کمبود بودجه در حال مدیریت سایت شرط بندی است که این موضوع تایید نشده است.

دیگرد چه حاشیه هایی داشته است؟

دیگرد چه حاشیه هایی داشته است؟

این خواننده نسل سوم رپ یکی از هنرمند های تقریبا بدون حاشیه حرفه رپ بوده است. البته مدتی بیان می شد که او تبلیغات بازی انفجار می کند که این موضوع تا اکنون ثابت نشده است.

بهترین آلبوم های دیگرد کدامند؟

آلبوم خط سوم: این آلبوم در 3 تیر سال 1394 منتشر شد. آهنگساز و تهیه کننده تمامی آهنگ های این آلبوم یارا بوده و طراحی جلد با علی حق وردی و سواد بوده است. آهنگ های این آلبوم ترانه های شمس، کوچه ها، مرهم، تقویم، همون مشکل قبلی، حواسم پرته، اونم مثل منه، آتیش بازی، جامعه، خطاط، می خوام، طنز تلخ، تو بهش میگی مریض، دور، اورامان و جوک می باشد.

آلبوم بی صورت: این آلبوم توسط گروه پلاک در 6 اسفند سال 1397 منتشر شد. مضراب، ماهور، رزم، آتور و فارسی از آهنگساز های این آلبوم می باشند. از ترانه های این آلبوم می توان به آهنگ های رنگ، مدفون، رفت او، پخش، اعتراف، طبل، برگرد، حفره، پلید، چاله، نصیحت، نسل، بی مرگ، یاد و جنگ سر اشاره کرد.

آلبوم نا: این آلبوم در گروه پلاک در 3 دی سال 1394 منتشرشد. رپ کن های مهمان یارا و بامداد بوده و طراحی جلد این آلبوم بر عهده سواد بوده است. آهنگ های این آلبوم شامل آهنگ نیلوفرانه، به من چه، زادگاه، باور کن، کوچه های آشتی کنان، شهر باد، آخرین و بچه ها می باشد.

آلبوم یک بار مصرف: این آلبوم در 5 خرداد سال 1393 توسط دیگرد منتشر شد. تنظیم کننده آن دانیال و طراحی کاور خلاقانه آلبوم یک بار مصرف را سواد بر عهده داشته است. از ترانه های این آلبوم می توان به آهنگ های مادر، یک بار مصرف، آمریکا، ویترین، دنبال تهش و مختصر اشاره کرد.

پیج اینستاگرام دیگرد چیست؟

پیج اینستاگرام دیگرد چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام ارسلان دیگرد _arsalun می باشد. او در صفحه اینستاگرامی خود عکس و کلیپ از خود و کار هایش منتشر کرده و شما با دنبال کردن او می توانید از آهنگ ها و آلبوم هایش با خبر شوید. و همچنین می توانید برای دانلود آهنگ های دیگرد به سایت ها و شبکه های اجتماعی مراجعه کنید

عکس های دیگرد را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید عکس های این رپر جوان را در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام او که آدرس پیج آن را قرار داده ایم مشاهده کنید. علاوه بر این شما می توانید برای دانلود آهنگ زائد از دیگرد به سایت و شبکه های اجتماعی دیگر مراجعه نمایید.

همسر دیگرد کیست؟

به نظر می رسد این خواننده مجرد بوده و ازدواج نکرده است ولی با این حال از همسر او اطلاعاتی در دسترس نیست.

معروف ترین دیس های دیگرد کدامند؟

او در آهنگ زائد که آهنگسازی آن بر عهده مهدیار آقا جانی بوده است خطاب به بامداد دیس می کند. او خواننده رپ بوده که ذهنی بسیار گسترده دارد و خودش به تنهایی سه آلبوم نا، چرک نویس و یک بار مصرف را منتشر کرده است.

دیگرد تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

دیگرد تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

دیگرد یکی از خواننده های زیرمینی بوده و به دلیل غیر مجاز بودن تا کنون کنسرتی برگزار نکرده است.

دیگرد تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

او با رپرهایی مانند بامداد، داریوش، هیچکس، یارا و رض همکاری داشته است.

سوالات متداول

گروه پلاک چیست؟

این گروه در سال 1388 تشکیل شد. گروه پلاک در حوزه رپ فعال بوده و خودش را از گروه های دیگر متفاوت و خاص می بیند به گفته خودشان این گروه بدون سانسور، غیر کلیشه ای و خلاق بوده و این ویژگی ها باعث شده این گروه از دیگر خواننده های رپ متفاوت باشد. البته همان طور که در بالا گفته شد این خواننده و گروه پلاک آهنگ هایی با مفهموم را ساخته که باید هر آهنگ را چندین مرتبه گوش داد تا مفهوم آن را بتوان درک کرد.

آیا بامداد نیز با دیگرد در گروه پلاک حضور دارد؟

بله بامداد از سال 1389 وارد این گروه شده و آهنگ شور، انزوا، هرجا، بازیم بلدم، طوطی، بلوک، بچه ها، طالبان، ویترین، بهم بگو و سوال از آهنگ های این خواننده می باشد. او نیز همانند دیگرد از خواننده های زیرمینی بوده که عضو جدا نشدنی از رپ و گروه پلاک است.

یارا کیست؟ و آیا او نیز همانند دیگرد در گروه پلاک است؟

باید بگوییم بله یارا خواننده رپ بوده که در تشکیل پلاک حضور داشته و عضوی جدانشدنی از این گروه است. از آهنگ های او می توان به ترانه های مجموعه نا، مجموعه خط سوم و تو اشاره کرد.

دیگرد تا کنون چه آهنگ هایی منتشر کرده است؟

آهنگ های دیگرد جعبه سیاه، دیگرد مادر، دیگرد سوسک، دیگرد جنگ سرد، دیگرد بچه ها و دیگرد معنی از آهنگ های این خواننده می باشد که تا کنون منتشر شده است. این خواننده زیرزمینی یکی از رپرهایی است که با آهنگ های پر مفهومی که داشته نتوانسته تا کنون به اندازه دیگر رپر ها دیده شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا