بررسی رکورد قهرمانی در لیگ برتر ایران تا به امروز

رکورد قهرمانی لیگ برتر ایران یکی از بخش های اصلی دسته بندی مسابقات ایرانی می باشد و اهمیت زیادی برای هواداران دارد. تعداد زیادی از کاربران به صورت دائمی اقدام به بت در سایت شرط بندی بر روی این موضوع می کنند. در ادامه قصد داریم به این بخش و تیم های مربوط به آن بپردازیم تا کسانی که علاقه مند هستند به درستی آگاه شوند و جزئیات درستی از آن را بشناسند.

رکورد قهرمانی لیگ برتر ایران مربوط به چه تیمی است؟

رکورد قهرمانی لیگ برتر ایران مربوط به چه تیمی است؟

رکورد قهرمانی در هر بخشی مربوط به یک تیم می باشد و در حال حاضر رکورد قهرمانی لیگ برتر ایران با تعداد بیشترین برد متعلق به تیم پرسپولیس می باشد که با تعداد 15 عنوان قهرمانی صدر جدول لیگ بزار می باشد و این رکورد را به خودش اختصاص داده است. تیم پرسپولیس نسبت به دیگر تیم ها بیشتر برد داشته است و به همین دلیل است که رکورد دست این تیم می باشد و هنوز جابه جا نشده است چون باید تیم های دیگر بتوانند رکورد تعداد عنوان های آن را بشکنند.

رکورد قهرمانی بدون باخت لیگ برتر ایران

رکورد قهرمانی بدون باخت لیگ برتر ایران

این رکورد معمولا تغییر می کند چون همانطور که از عنوان مشخص می باشد این رکورد بدون باخت و بدون هیچ شکست می باشد و فقط تیم‌ های خیلی قوی می توانند در آن موفق شوند. رکورد قهرمانی بدون باخت لیگ برتر ایران توسط تیم استقلال ثبت شده است و آخرین رکورد بدون باخت در مقابل تیم های دیگر به شمار می رود. این رکورد برای کشور ایران بسیار قابل اهمیت می باشد چون یکی از اصلی ترین دلایل پیشرفت فوتبال می باشد.

تیم استقلال در کنار 5 تیم دیگر جهان به عنوان قهرمان جهان شناخته شدند و در این لیست قرار گرفتند. تیم قهرمان ایران که امسال به عنوان قهرمان لیگ برتر شناخته شد با کمک و هدایت فرهاد مجیدی توانستند به این جایگاه دسترسی پیدا کنند و در صدر جدول بدون شکست قرار گیرند. البته که این عنوان برای اولین بار توسط پرسپولیس ثبت شد اما در حال حاضر و آخرین سال برای تیم استقلال ثبت شد و مورد توجه هواداران این تیم قرار گرفت. همان طور که گفتیم زدن این رکورد تا حد زیادی سخت می باشد و برای افرادی که به قوانین جدی دنبال کننده فوتبال هستند جالب و مهم می باشد.

رکورد بیشترین قهرمانی لیگ برتر ایران

رکورد بیشترین قهرمانی لیگ برتر ایران

در حال حاضر هفت باشگاه موفق به کسب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران شده اند و عنوان بهترین تیم ها را گرفته اند؛ اما نکته ای که قابل توجه می باشد این است که رکورد بیشترین قهرمانی مربوط به تیمی می باشد که بیشترین برد و بیشترین قهرمانی را دارند. در بخش قبلی نیز به این مورد اشاره کردیم که این قهرمانی در حال حاضر دست تیم پرسپولیس می باشد و هنوز تیم دیگری رکورد بیشترین تعداد دفعات رکورد ها را نزده است. این موضوع خود یکی از رکوردهای ورزشی تیم پرسپولیس است.

ممکن است تیم استقلال درسال های آینده با تعداد برد های بیشتر بتواند این رکورد قدیمی را به نام خودش ثبت کند اما این احتمال هنوز قطعی نیست و بستگی به گذر زمان و عملکرد خود بازیکنان دارد و ممکن است در طی سال ها تغییر کند. تغییراتی که به صورت رکورد های کلی هستند معمولا خیلی دیر تر محاسبه می شوند و ممکن است زمان زیادی برای آن نیاز باشد. رکورد بیشترین قهرمانی چند سالی است که به نام تیم پرسپولیس ثبت شده است و هنوز هم هیچ تغییری نکرده است چون چند سال است که تیم پرسپولیس در حال دریافت قهرمانی می باشد و این عنوان را به نام باشگاه پر طرفدار خودش ثبت کرده است و تا چند دوره دیگر نیز باقی می ماند.

رکورد قهرمانی زنان لیگ برتر ایران

رکورد قهرمانی زنان لیگ برتر ایران

باشگاه فوتبال زنان خاتون بم با کسب 9 عنوان قهرمانی و 2 عنوان نایب قهرمانی رکورد قهرمانی زنان لیگ برتر ایران را دارد و هنوز هم این تیم رکورد دار می باشد. بانوان این تیم توانستند برای اولین بار رکورد قهرمانی را برای بانوان کشور ایران به ثبت برسانند و این مورد را برای بانوان ثبت کنند. باید توجه داشت ورزش فوتبال به میزانی که برای آقایان قابل اهمیت می باشد برای بانوان جامعه ایران ارزشمند نیست اما تیم زنان خاتون بم توانسته است به عنوان یک تیم قوی و مشهور با عملکرد خیلی خوب این مورد را به نام خودش ثبت کند.

رکورد قهرمانی بانوان یکی از مهم ترین رکورد های جهانی می باشد و برای همه قابل اهمیت می باشد چون شرایط سخت تری برای آن ها وجود دارد و بانوان باید با توجه به محدودیت هایی که دارند بتوانند رکوردهای خود را نگه دارند. بانوانی که فوتبال بازی می کنند مهارت های بالا تری نسبت به دیگر بانوان دارند و همان طور که اشاره کردیم این موضوع اصلی ترین دلیل شهرت و قهرمانی آن ها و توجه مردم به آن ها می باشد. قهرمان کنونی شهرداری سیرجان می باشد اما رکورد قهرمانی هنوز هم به نام تیم شهرداری بم ثبت شده است چون تا کنون عنوان های قهرمانی آن به تعداد بیشتری بوده است.

کدام تیم در این لیگ توانسته است به صورت متوالی قهرمان شود؟

کدام تیم در این لیگ توانسته است به صورت متوالی قهرمان شود؟

تیم پرسپولیس تهران یکی از تیم‌ هایی است که به صورت متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شده‌ اند. پرسپولیس تهران به طور متوالی در چند فصل متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شده است. برای اطلاعات دقیق تر در مورد تعداد فصل‌ های متوالی قهرمانی تیم پرسپولیس تهران، شما می‌ توانید به منابع رسمی و اخبار ورزشی جدید مراجعه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا