بیوگرافی بی بال عضو لیبل جوهر حصین

قصد داریم تا درباره یکی از خوانندگان رپ فارسی به نام بی بال مطالبی را بیان کنیم. در چند سال اخیر موسیقی جهان با پدیده ای به نام رپ رو به رو شده است. رپ موسیقی است که از نوع تند خوانی محسوب می شود ابتدا در اعتراض به نا برابری اجتماعی و تبعیض نژادی توسط سیاه‌ پوستان آمریکا شکل گرفته است و به دلیل استقبالی که از این موسیقی در آن جا شد این نوع موسیقی بر سایر ملت‌ های جهان نیز خودی نشان داد.

ملت ایران یکی از همین ملت‌ ها است که در چند سال اخیر پیشرفت کرده و رپرهای به بسیار موفقی را داشته است. یکی از این رپ ها که جزء رپرهای نسل سه موسیقی رپ محسوب می‌ شود بی بال نام دارد.

بی بال کیست؟

بی بال کیست؟

امیرحسین بلد بیگی که همگان او را به اسم هنری بی بال می شناسند متولد 16 شهریور ۱۳۷۲ در شهر ری تهران است و هم اکنون ۲۸ سال سن دارد. او دارای پدری اصلیت ترک و مادری کورد است. او نوجوانی و جوانی بسیار سختی را داشته و در مصاحبه ای داشته یکی از دلیل های موفقیت خود را سختی هایی که در گذشته گذرانده است بیان می کند. او قبل از رپر شدن به کارهای زیادی مشغول بوده است از جمله کارهای آن می‌ توان به فروشندگی و نگهبانی در یکی از شرکت های ساختمانی و یا حتی گارسونی در یکی از رستوران های شهر ری نام برد. او در سن ۲۴ سالگی به طور جدی وارد رپ شده و خوانندگی خود را آغاز کرده است.

معروف ترین آهنگ های بی بال کدامند؟

از آن جایی که بی بال یکی از رپرهای محبوب ایرانی محسوب می شود و آهنگ های بسیار زیبا و جذابی را دارد و هم چنین فیت هایی که او با خوانندگان بزرگ رپ فارسی داشته است؛ در نتیجه نمی توان مشخص کرد که بهترین آهنگ‌ های وی کدامند. زیرا که هر فرد بر حسب سلیقه ای که دارد یکی از آهنگ های او را می پسندد. ما در این جا به معرفی چند آهنگ محبوب وی می پردازیم که هر کدام از این آهنگ ها در زمان انتشار خود با استقبال زیادی از سوی طرفداران این خواننده همراه بوده اند.

آهنگ فکر می کردم میشه

این آهنگ در 4 دسامبر 2020 با میکس ام راد انشتار یافت است.این آهنگ که یکی از گنگ ترین رپ های وی محسوب می شود پس از انتشار با حاشیه های زیادی همراه بود و باعث شد که خیلی از موسیقی دوستان به این آهنگ روی خوش نشان ندهند.

آهنگ دریا

این آهنگ در 12 جولای 2020 با موزیک میلاد حقپرست و میکس علی مخمل منتشر شده است. این آهنگ با دیگر آهنگ های وی تفاوت اساسی داشت. یکی از تفاوت هایی که این آهنگ با آهنگ های دیگر وی دارد در سبک عاشقانه و احساسی سروده شده است.

آهنگ میرفتی آروم

این آهنگ در 2 فوریه سال 2019 میلادی با میکس حسن بابا محمودی منتشر شده است. این آهنگ به خاطر بیت سازی فوق‌ العاده همراه با سبک خواندن بی نطیر بی بال در زمان انتشار خود با استقبال بسیار زیادی همراه بوده است که باعث محبوبیت زیاد این خواننده در زمان انتشار خود شد.

آهنگ اشتباه

این آهنگ در 26 جولای در سال 2019 میلادی منتشر است. این آهنگ که با ریتمی بسیار آرام همراه است مضمونی عاشقانه دارد. آهنگ سازی و میکس این آهنگ را خود بی بال انجام داده است. بی بال این آهنگ را زیبا ترین آهنگی که خوانده است می داند و دلیل آن را بیان نکرده است.

آهنگ درددل

این آهنگ فوق العاده و بی نظیر در 6 دسامبر سال 2018 میلادی و با آهنگ سازی و بیت سازی بی بال منتشر شده است. این آهنگ به دید بسیاری طرفداران این خواننده بهترین آهنگ او بوده مضمون اجتماعی دارد و بی بال در این آهنگ در مورد امید داشتن با شنوندگان سخن می گوید.

عکس های بی بال را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های بی بال را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر شما به دنبال به دست آوردن عکس های هنرمندان و خوانندگان هستید این امر در چند سال اخیر و پیشرفت هایی که اینترنت و فضای مجازی داشته است بسیار راحت و آسان است. درحالی که اگر این کار را در دهه های قبلی انجام می دادید با سختی های زیادی همراه بودید. عکس های این هنرمند را می توانید بر بستر فضای مجازی و یا این که در پیج شخصی این هنرمند در اپلیکیشن اینستاگرام مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام بی بال چیست؟

با روی کار آمدن اینترنت و پیشرفت های فضای مجازی اپلیکیشن‌ ها و سایت های زیادی توانستند با ایده های خلاقانه افراد زیادی را به خود جذب کنند. که این جذب افراد و مشتری ها باعث شده است که هنرمندان و سلبریتی های زیادی نیز از این اپلیکیشن ها استفاده کنند. اینستاگرام بستر مناسبی را برای هنرمندان و خوانندگان فراهم می کند تا با نشان دادن عکس ها و برنامه‌ های خود دنبال کننده های زیادی را به خود جذب کنند. آدرس صفحه کاربری‌ اینستاگرام بی بال bidelrap است.

بی بال چه حاشیه هایی داشته است؟

در سر تا سر جهان افراد زمانی که به شهرت می رسند به واسطه همین شهرت و محبوبیتی که به دست می آورند دچار حاشیه های زیادی می شوند. بی بال یکی از رپر های موفق ایران در چند سال اخیر محسوب می شود که حاشیه های زیادی را نیز داشته است. یکی از حواشی این رپر جوان که می توان به آن اشاره کرد دست گیری او در یکی از فرودگاه های بین المللی ایران بود. در گزارش ها آمده است که وی به خاطر تاخیری که هواپیما داشته است با یکی از عوامل فرودگاه درگیری لفظی پیدا کرده که توسط مامورین فرودگاه دست گیر شده و چند ساعتی را نیز در بازداشتگاه بوده است. به نقل از منابع نامعتبر او به دلیل مشکوک بودن به مدیریت سایت شرط بندی دستگیر شده است.

فیلم کنسرت های بی بال را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم کنسرت های بی بال را در کجا مشاهده کنیم؟

خوشبختانه امروزه در دوره زندگی می کنیم که دسترسی به اطلاعات و فیلم‌ ها و عکس‌ های افراد معروف و سلبریتی ها بسیار امر راحت و آسانی شده است. اپلیکیشن ها و سایت هایی وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی به فیلم ها و کنسرت های هنرمندان و خوانندگان دست یابید برای دیدن کلیپ کنسرت های بی بال می‌ توانید به چنل شخصی این خواننده در یوتیوب مراجعه کرده و یا این که آن را در اپلیکیشن ایرانی آپارات مشاهده کنید.

همسر بی بال کیست؟

با توجه به شخصیت که بی بال دارد هیچ علاقه‌ ای به داشتن همسر و ازدواج ندارد و در یکی از مصاحبه هایش با یکی از خبرگزاری های داخلی ازآن کرده است که ازدواج مانع پیشرفت او می‌ شود. البته در چندین سایت خبرگزاری ازدواج وی با یکی از بازیگران زن ایرانی رسانه‌ ای شده بود که وی این خبر را نیز تکذیب کرد. او علاوه بر بیان این نکات اضافه کرده است که تا زمانی که به ۱۰ رپر برتر ایران تبدیل نشود هیچ گاه قصد ازدواج را ندارد و اگر بخواهد ازدواج کند با فردی گم نام و بی حاشیه ازدواج می کند.

این رپر کجا زندگی می کند؟

این رپر کجا زندگی می کند؟

همان طور که می دانید بی بال متولد شهر ری تهران است از همین رو علاوه بر رپری با درآمد هایی که از این زمینه به دست آورده است؛ یک رستوران و یک گیم نت را نیز در همین شهر با همین نام یعنی بی بال دارد و بر اساس این ها می‌ توان گفت که محل زندگی وی شهر ری تهران است. البته دانستن این نکته خالی از لطف نیست که وی به خاطر کنسرت هایی که در کشورهای خارجی دارد دائماً در حال سفر و اجرای کنسرت در شهرها و کشورهای مختلف خارجی است. همین امر باعث شده است بعضی از سایت ها و خبرگزاری ها محل زندگی وی را خارج از ایران اعلام کنند.

درآمد بی بال چقدر است؟

در سر تا سر جهان سلبریتی ها و هنرمندان با توجه به شهرت و محبوبیتی که دارند علاوه بر فعالیت در زمینه تخصصی خود در زمینه های زیادی نیز فعالیت می کنند. بی بال که یکی از سلبریتی های ایرانی محسوب می شود علاوه بر فعالیت در زمینه رپ در زمینه های گوناگون نیز فعالیت می کند که این خود باعث شده است که وی درآمد مشخص و معینی را نداشته باشد. از فعالیت های وی می توان مدیریت رستوران و گیمینگ و هم چنین فعالیت در بازار بورس ایران نیز نام برد.

معروف ترین فیت های بی بال کدامند؟

از آن جایی که این خواننده صدای بسیار جذاب و سبک مخصوص به خود در خوانندگی را دارد از این رو درخواست های زیادی را برای همکاری از سوی خوانندگان برتر رپ فارسی داشته است. از جمله خوانندگانی که با وی فیت داده اند می توان به حصین ابلیس، سپهر خلسه و بهزاد لیتو اشاره کرد. این آهنگ ها پس از انتشار خود با استقبال زیادی همراه بوده اند که باعث شده‌ اند معروفیت و مشهوریت وی پس از انتشار این ها بیش از پیش افزایش یابد.

سوالات متداول

 1. بی بال چگونه به شهرت رسید؟

  ای خواننده رپ از طریق فضای به شهرت رسید و کار خود را ادامه داد.

 2. بی بال در چه شهری زندگی می کند؟

  این خواننده در شهر ری تهران زندگی می کند و طرفداران او در حال افزایش می باشند.

 3. بی بال چند سال سن دارد؟

  این خواننده در حال حاضر 24 سال سن دارد.

 4. بی بال چه سبک موسیقی کار می کند؟

  این خواننده در سبک رپ کار می کند و بسیاری او را دعوت به خوانندگی در سبک پاپ کرده اند اما او قبول نکرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا