قوی ترین دیس های شاهین نجفی از ابتدا تا به امروز

مرتضی نجفی پور مقدم با نام شاهین نجفی بین طرفداران و اهالی رپ شهرت دارد. او یکی از خوانندگان رپ فارسی است. اگر از علاقه مندان این خواننده می باشید، می توانید تا انتهای این مقاله ما را همراه کنید. چرا که در ادامه به بررسی زندگی او و برخی از معروف ترین ترک دیس های شاهین نجفی را در سایت ایران انفجار معرفی خواهیم کرد.

معروف ترین دیس های شاهین نجفی کدامند؟

معروف ترین دیس های شاهین نجفی کدامند؟

یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سبک ها در موسیقی رپ سبک دیس است. این سبک که بیشتر در بین رپ ها رایج است به نوعی از ترانه اطلاق می شود که خواننده در قالب آن خواننده دیگری را مورد نقد قرار می دهد. در آثار این رپر نیز شاهد چند تا از بهترین دیس های رپ فارسی هستیم که در واکنش و پاسخ به برخی از خوانندگان اجرا کرده است.

دیس ترک هایی ازجمله، دیس شاهین نجفی به پوتک، دیس شاهین نجفی به تتلو، دیس این خواننده به پیشرو و دیس شاهین نجفی به خواننده های لس آنجلسی که  مطربان میهن فروش نام دارد. همگی از معروف ترین دیس ترک های این خواننده می باشد‌.

لازم به ذکر است که این رپر از رپرهای نسل اول می باشد. این رپر در بین جوانان بسیار پرطرفدار می باشد و به همین خاطر است که ترانه‌ های او از جمله دیس ترک هایی که اجرا کرده است جزء پرطرفدارترین آهنگ های رپ محسوب می شوند. دیس شاهین به هیچکس از پرطرفدارتین دیس های او می باشد.

معروف ترین آلبوم های شاهین نجفی کدامند؟

معروف ترین آلبوم های شاهین نجفی کدامند؟

شاهین نجفی تا کنون نه تنها تک آهنگ های بسیاری منتشر کرده بلکه تعداد زیادی آلبوم هم در اختیار مخاطبان خود قرار داده است. بسیاری از این آلبوم ها پرطرفدار می باشند و بعد از انتشار در سطح گسترده ای مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته اند. در ادامه به معرفی آلبوم های این هنرمند خواهیم پرداخت.

آلبوم ما مرد نیستیم

شاهین نجفی این آلبوم را نخستین بار در سال 1378 در روز جهانی کارگر منتشر کرده است. چنین آلبومی در آن زمان بسیار جنجالی بود و توجه زیادی را به خود جلب کرد.

آلبوم هیچ هیچ هیچ

نام آلبوم دیگر شاهین نجفی نیز هیچ هیچ هچ می باشد که در سال 1390 در اختیار مخاطبان خود قرار داد. این اثر نیز یکی دیگر از آلبوم های پرطرفدار شاهین نجفی می باشد.

آلبوم ترامادول

شاهین نجفی که همیشه فعالیت گسترده ای در زمینه خوانندگی دارد در سال 1392 آلبومی به نام ترامادول منتشر کرد. وی مدعی می باشد علاقه زیادی به این آلبوم دارد چرا که زمان و انرژی زیادی برای ساخت آن صرف کرده است.

آلبوم سیگما

در سال 1401 شاهین نجفی آلبومی جدید به نام سیگما منتشر کرد که بسیار شنیدنی و جنجالی است. گفته می شود که این آلبوم یکی از حرفه ای ترین آثار وی می باشد و در سطح گسترده ای مورد حمایت مخاطبان قرار گرفته است.

این رپر به چه کسانی دیس بک داده است؟

این رپر به چه کسانی دیس بک داده است؟

خوانندگان زیادی تاکنون این رپر را دیس کرده اند و او در پاسخ به آن ها دیس بک هایی را ارائه کرده است. او به خوبی توانسته است پاسخ تمامی این خوانندگان را بدهد. از جمله این خوانندگان که توسط شاهین نجفی دیس بک شده اند، بهرام، هیچکس، امیر تتلو و بیگ بوی بوده اند.

صحبت های این رپر در مورد قتل محمد قبادلو

شاهین نجفی این خواننده معروف همیشه فعالیت های سیاسی داشته است و نه تنها از مردم معترض ایران دفاع می کند بلکه تعداد زیادی از موزیک های او سیاسی و اعتراضی می باشند. اخیرا وی در مورد بسیاری از جوان های ایرانی همچون محمد قبادلو که در جریان اعتراضات کشته شدند صحبت هایی داشته است. او مدعی می باشد که این حق فرزندان ایران نیست و مردم باید با هم متحد بشوند تا بتوانند چنین افراد ی را نجات بدهند.

شاهین نجفی در یوتیوب هم فعال است؟

شاهین نجفی در یوتیوب هم فعال است؟

شاهین نجفی همانند هر هنرمند دیگری در یوتیوب کانال خود را دارد. اما باید بگوییم که وی زیاد در این فضا فعالیت نمی کند. در واقع این چهره معروف علاقه زیادی به فضای مجازی ندارد و فقط برای ارتباط با مخاطبان خود گاهی در سوشال مدیا به گفت و گو با آن ها می نشیند.

صحبت های شاهین نجفی با خبر گذاری ها

شاهین نجفی تا کنون با خبر گذاری های زیادی صحبت کرده است. این خواننده از آن جهت که چهره سیاسی دارد همیشه توجه زیادی را به خود جلب می کند. وی در تمامی این خبر گذاری ها سعی دارد در رابطه با آزادی انسان ها صحبت بکند.

صحبت های شاهین نجفی در مورد امیر تتلو

صحبت های شاهین نجفی در مورد امیر تتلو

افرادی که پیج شاهین نجفی را دنبال می کنند شاهد حمایت این خواننده از امیر تتلو بوده اند. در واقع شاهین در لایوی راجع به امیر تتلو صحبت هایی داشته است و مدعی شده که این خواننده بسیار با استعداد است و نباید با او این گونه برخوردی بشود. او همچنین بیان کرد که سال ها پیش در مورد تتلو صحبت کرده و مدعی شده که این هنرمند به درمان نیاز دارد و اگر زودتر به شرایط وی رسیدگی نشود با مشکلات زیادی رو به رو خواهد شد که البته همین طور هم شده است.

در واقع شاهین نجفی در صحبت های خود سعی داشت از این چهره معروف حمایت کند و به همه بفهماند که اگر به فکر تتلو بودند او اکنون هنرمند بسیار موفق در مسیر درستی بود. با این حال اما نه تنها صحبت های شاهین نجفی بلکه صحبت های هیچ فرد دیگری نتوانست به این خواننده کمکی بکند و وی اکنون در زندان می باشد.

نظر شاهین نجفی در مورد رپرهای نسل 4

در رابطه با این موضوع شاهین نجفی بارها مدعی شده که علاقه زیادی به این نسل ندارد. البته باید بگوییم که این خواننده همیشه سعی دارد افراد با استعداد را حمایت کند و کم پیش می آید در رابطه با مسائل مختلف در زمینه رپ نظراتی را ارائه بدهد. اما این بار با توجه به عدم استعداد برخی از رپرهای نسل چهار سعی کرد که توضیحاتی بدهد و از هنرمندان بخواهد که به نوع محتوای خود توجه داشته باشند. به هر حال برخی از افراد این صحبت های شاهین نجفی را می پسندند و برخی دیگر با او مخالف می باشند.

شاهین نجفی این چهره محبوب و بی پروای ایرانی همیشه زیاد مطالعه می کند و باید بگوییم که تقریبا در تمامی مسائل اطلاعات کافی در اختیار دارد. در نتیجه کاملا طبیعی می باشد که نظر مثبتی در خصوص رپرهای نسل چهار نداشته باشد.

نظر سلبریتی ها در مورد شاهین نجفی

نظر سلبریتی ها در مورد شاهین نجفی

اگر موزیک های شاهین نجفی را شنیده باشید متوجه خواهید شد که این هنرمند بیشتر در رابطه با فلسفه و همچنین مشکلات جامعه می خواند. در واقع او سعی دارد مشکلات را در قالب آهنگی بیان کند تا تاثیر بیشتری بر روی مردم بگذارد و باعث بیداری آن ها بشود. بنابراین باید بگوییم که شاهین نجفی شخصیتی بی پروا دارد که سال ها برای آزادی جنگیده است. در نتیجه کاملا طبیعی می باشد که برخی از افراد او را حمایت کنند و برخی دیگر اما به شدت با او مخالف باشند.

در بین سلبریتی ها نیز نظرات متفاوتی راجع به این خواننده وجود دارد. برخی از سلبریتی ها به شدت شاهین نجفی را حمایت می کنند و مدعی هستند که او شخصیتی آگاه و با استعداد است. در مقابل اما برخی از سلبریتی ها معتقد هستند که او بسیار تندرو می باشد و گاهی رفتارهای نامناسبی دارد. به هر حال این سلبریتی یکی از جنجالی ترین خواننده های ایرانی می باشد که حتی مدتی قبل برای سر او جایزه گذاشتند که این موضوع نیز باعث شد وی ظاهر خود را تغییر بدهد.

در واقع شاهین نجفی معتقد می باشد که انسان باید به صورت آزادانه زندگی کند و بداند که زن و مرد حقوقی برابر دارند و به دلیل داشتن چنین اعتقاداتی افراد مختلف نظرات متفاوتی در رابطه با او دارند. با این حال اما باید بگوییم افراد زیادی این سلبریتی را حمایت می کنند و به طور کلی شخصیت محبوبی نیز دارد.

دیس های شاهین نجفی را چگونه دانلود کنیم؟

دیس های شاهین نجفی را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود ترانه این خواننده قدیمی رپ، همچنین بهترین دیس های شاهین وب سایت هایی زیادی هستند که لینک این ترانه ها را در کیفیت مختلف ارائه کرده اند. همچنین سایت آپارات نیز یکی دیگر از منابع دانلود اهنگ دیس شاهین نجفی هستند.

توهین شاهین نجفی در کنسرتش

در سال 2014 شاهین نجفی کنسرت بزرگی برگزار کرد و مثل همیشه افراد زیادی از او استقبال کردند. وی همانند همیشه شروع به خواندن ترک هایی کرد اما به صورت ناگهانی در بخشی از این کنسرت لباس های خود را درآورد. لازم است بدانید که بقیه اعضای گروه او نیز چنین کاری را کردند. این رفتار توسط شاهین نجفی واکنش های زیادی را به همراه داشت. بسیاری از افراد مدعی بودند که رفتار او توهینی به تماشاچی ها و مخاطبانش بوده است و عده ای نیز گمان داشتند که او با این کار در پی آن بوده که مفهومی را به بیننده برساند.

به هر حال این سلبریتی تا مدت ها در رابطه با چنین موضوعی صحبتی نداشت و حتی گفته می شود در پی انتشار برخی خبرها با شبکه بی بی سی هم به مشکلاتی برخورد. در نهایت بعد از گذشت سال ها وقتی به مصاحبه ای در بی بی سی دعوت شد در جواب به این سوال که چرا چنین رفتاری در کنسرت خود داشته است در ابتدا مدعی شد که از این شبکه خبری شاکی می باشد. وی در این رابطه صحبت هایی کرد و بعد در مورد نوع رفتار خود در کنسرتش نیز توضیحاتی را ارائه داد. در واقع وی مدعی شد که دلیل چنین رفتاری از من عادی سازی بوده و به خوبی می دانستم با چنین واکنش هایی رو به رو خواهم شد.

بررسی تحصیلات این رپر مطرح

شاهین نجفی خواننده، ترانه نویس، تهیه کننده موسیقی و نویسنده ایرانی می باشد و اطلاعات کاملی در رابطه با هنرخود دارد. این چهره معروف زمانی که در ایران ساکن بود در رشته جامعه شناسی تحصیل می کرد اما در نهایت به دلیل برخی هنجار شکنی ها وی را اخراج کردند. شاهین نجفی خود در رابطه با چنین موضوعی صحبت کرده و مدعی شده قبل از این که او را اخراج بکنند به این موضوع پی برده که دانشگاه مکان مناسبی برای او نیست. در نتیجه ادعا دارد که به هیچ عنوان از چنین موضوعی ناراحت نشده و بعد از آن تلاش کرده که در زمینه موسیقی و خوانندگی حرفه ای بشود.

البته باید بگوییم که این هنرمند خارج از دانشکاه مطالعات زیادی در زمینه فلسفه داشته و تا کنون بارها به طور اختصاصی راجع به چنین موضوعاتی صحبت کرده است. در واقع باید بگوییم که شاهین نجفی نمونه یک انسان بسیار هنرمند، شجاع و آگاه می باشد که همیشه سعی دارد اطلاعات خود را به روز کند. وی بارها از مخاطبان خود خواسته که مطالعات خود را گسترش بدهند و در پی به دست آوردن آگاهی و دانش بیشتری باشند.

سوالات متداول

  1.  شاهین نجفی در چه سبکی و از چه سالی خوانندگی خود را آغاز کرده است؟

    این خواننده از سال ۱۳۷۹ موسیقی را در سبک راک و رپ آغاز کرده است.

  2. دیس های شاهین نجفی خطاب به کدام خوانندگان ارائه شده است؟

    اغلب دیس های این رپر به کسانی از جمله تتلو، هیچکس، بهرام و دیگر خوانندگان می باشد.

  3. پرطرفدارترین دیس های شاهین نجفی کدام ترانه می باشد؟

    ترانه پیش قاضی ملق بازی یکی از معروف ترین دیس های این رپر می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا