فریال نیکفر کیست؟ عکس های فریال قبل از عمل بینی

فریال نیکفر دوست دختر شکیب غلامی شخصی است که امروز درباره او به بحث خواهیم پرداخت امروزه بسیاری از افراد به دنبال راه های نوین برای دیده شدن و کسب درآمد هستند. یکی از انواع این راه ها که بسیاری از افراد در حال حاضر در این زمینه به فعالیت می پردازند، استفاده از تیک تاک و اینستاگرام برای ارائه انواع ویدیوهای خود است.

فریال نیکفر نیز یکی از این دسته از افراد است که با ارائه انواع ویدیوهای مختلف در اینستاگرام توانسته به یکی از چهره های شناخته شده اینستاگرام تبدیل شود و کسب درآمد بسیاری را از این طریق برای خود داشته باشد. در ادامه با ما در سایت ایران انفجار همراه باشید.

محتوا پنهان
فریال نیکفر کیست؟

فریال نیکفر کیست؟

در ابتدا نگاه کوچکی به حیطه فعالیت فریال نیکفر انداختیم و هم چنین تا حدودی با این موضوع آشنا شدیم که این دختر با استعداد از سلبریتی های اینستاگرام کیست. اگر بخواهیم بیشتر و عمیق تر به بیوگرافی فریال نیکفر بپردازیم، باید بگوییم که وی متولد ۸۲/۳/۱۱ در تهران است. بیشتر فریال نیکفر را با اصطلاح شاخ اینستاگرامی می شناسند و خود نیز بارها در ویدیوها و پست های اینستاگرامی خود به این موضوع اشاره کرده است.

از علایق این فرد می توان به رنگ مشکی، غذای پاستا و موسیقی اشاره کرد. وی رشته تحصیلی خود را نیز کامپیوتر انتخاب کرده است و همین موضوع باعث شده تا کمک بسیاری برای مهاجرتش باشد. او هم چنین اشاره کرده است که علاقه بسیاری با خوانندگانی مانند پوبون (پوریا بنکداری) و آرتا (آرتا وانتونز) دارد.

فریال نیکفر نیز مانند بسیاری از افراد مختلف از طریق ساخت کلیپ های مختلف و هم چنین ارائه انواع دابسمش ها به شهرت رسیده است. البته این موضوع به تازگی یکی از راه های کسب درآمد برای بسیاری از افراد شده است و افرادی مانند فریال نیکفر که در این زمینه استعداد بی نظیری دارند به خوبی می توانند به فعالیت بپردازند و کسب درآمد بالایی را برای خود انجام دهند. فریال نیکفر، جزء دسته افرادی است که توانسته با همکاری در کنار دیگر افرادی مانند شکیب غلامی زمینه فعالیت خود در اینستاگرام را گسترش دهد و بتواند به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند.

فریال نیکفر چگونه به شهرت رسید؟

نحوه رسیدن به شهرت فریال نیکفر شخص که از تیک تاکرهای ایرانی معروف است؛ نیز کاملا مشخص و واضح است. این شخص با ساخت و ارائه انواع ویدیوهای مختلف مانند دابسمش ها توانست به یکی از انواع شهره های شناخته شده اینستاگرام تبدیل شود. فریال نیکفر از این طریق ساخت انواع ویدیوهای مختلف اینستاگرامی و تیک تاکی توانسته به یکی از مشهورترین افراد در این زمینه شناخته شود و از این طریق کسب درآمد بالایی را برای خود داشته باشد. در ادامه راه های مشاهده کردن ویدیوهای این شخص را به شما عزیزان ارائه می دهیم.

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای طرفداران این تیک تاکر بسیار جذاب است که بتوانند به راحتی اقدام به مشاهده کردن انواع ویدیوهای این شخص کنند. برای مشاهده کردن انواع این کلیپ ها شما می توانید به راحتی از چندین روش در این زمینه استفاده کنید. روش اول مناسب برای افراید است که می توانند به راحتی به اینستاگرام مراجعه کنند.

از این طریق می توانید از طریق پیج شخصی این فرد و هم چنین انواع فن پیج های او اقدام به مشاهده کردن کلیپ های مربوط به این فرد کنید. روش بعدی اما مراجعه به گوگل و جست و جو نام این فرد در قسمت ویدیو گوگل است. از این طریق نیز می توانید به راحتی اقدام به مشاهده کردن انواع کلیپ کلیپ های این تیک تاکر کنید.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن تصاویر مربوط به فریال نیکفر می توانید از چندین روش در این زمینه استفاده کنید. روش اول مانند عنوان قبلی مراجعه به پیج اینستاگرام این فرد است. از این طریق می توانید به راحتی تمامی عکس های این شخص را مشاهده کرده و هم چنین برای دیدن تصاویر بیشتر از وی از هشتگ نام او و فن پیج ها نیز استفاده کنید. روش بعدی نیز جست و جو نام وی در قسمت تصاویر گوگل است. از این طریق نیز می توانید به راحتی اقدام به مشاهده کردن عکس های این تیک تاکر معروف کنید.

پیج اینستاگرام فریال نیکفر چیست؟

پیج اینستاگرام فریال نیکفر چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، یکی از راه های مشاهده کردن ویدیوها و هم چنین تصاویر فریال نیکفر مراجعه به پیج اینستاگرام این فرد است. برای مراجعه به پیج اینستاگرام فریال نیکفر می توانید به راحتی با مراجعه به قسمت جست و جو اینستاگرم اقدام به جست و جو عبارت ferial_nik کنید و سپس وارد پیج اینستاگرام این شخص شوید. این پیج تا به امروز 621 هزار دنبال کننده دارد. هم چنین می توانید با جست و جو تنها نام این شخص در اینستاگرام، وارد فن پیج های او شوید.

درآمد فریال نیکفر چقدر است؟

قطعا برای تمامی افرادی که فریال نیکفر را می شناسند سوال به وجود می آید که درآمد این شخص چه مقدار است. باید به شما عزیزان بگوییم که این فرد دارای درآمد بالایی است؛ اما هیچ زمان مقدار درآمد خود را به صورت عمومی در اینستاگرام خود انتشار نداده است. فریال نیکفر جز دسته افرادی است که درآمد خود را از طریق تبلیغات در اینستاگرام به دست می آورد.

در گذشته این دسته از افراد تبلیغات خود را در پیج اصلی اینستاگرام خود انجام می دادند؛ اما در حال حاضر تمامی هماهنگی های مربوط به تبلیغات این افراد از طریق پیجی به نام metatop انجام می شود. این پیج به صورت جداگانه تنها بر روی کسب فالوور برای افراد فعالیت دارد که البته از صحت فعالیت این پیج هیچ گونه اطلاعاتی تا به امروز در دسترس نیست.

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

نمی توان گفت که افرادی که در زمینه تیک تاک و ارائه انواع ویدیوهای مختلف به فعالیت می پردازند می توانند خود را از حواشی دور نگهدارند؛ زیرا افراد همواره به دنبال ساخت انواع حواشی برای این دسته از افراد هستند. فریال نیکفر نیز زمانی که ویدیوهای خود را در کنار دیگر تیک تاکرهای پسر ایرانی منتشر کرد، حواشی بسیاری را برای خود به وجود آورد. بیشتر افراد بر این باورد بودند که فریال با این افراد رابطه دارند که برخی از این اخبار نیز صحیح بود و او با شکیب غلامی چند ماهی در رابطه بود.

فریال نیکفر و شکیب غلامی با هم در رابطه اند؟

فریال نیکفر و شکیب غلامی که مدت زیادی با هم رابطه عاشقانه ای داشتند با انتشار عکس و ویدیوهایی از خود در اینستاگرام به شهرت رسیدند. آن ها جزو معروف ترین زوج ها در فضای مجازی می باشند که طرفداران زیادی داشتند؛ اما اکنون با هم رابطه ای ندارند.

اگر دابسمش های قدیمی این دو اینفلوئنسر را مشاهده کنید، متوجه رابطه نزدیک آن ها در آن زمان خواهید شد. شکیب به دلیل این که تغییر جنسیت داده بود و از یک شخصیت دخترانه به شخصیت پسرانه روی آورد در دل طرفداران خود بسیار جای داشت.

فن پیج های زیادی از فریال و شکیب پیگیر رابطه آن ها بودند و طور مستمر ویدیوهایی را برای آن ها ادیت و منتشر می کردند. این زوج هم چنین به اتفاق دوست های خود تولیده محتوا کرده و از این طریق بازدیدهای بیشتری داشتند. اکنون اما مدت زیادی است که در کناره هم دیده نشده اند و هر کدام زندگی خود را دارند.

دوست پسر فریال نیکفر کیست؟

دوست پسر فریال نیکفر کیست؟

فریال نیکفر در حال حاضر با پسری به نام شکیب غلامی دوست است و بیشتر کلیپ های خود را با او ضبط کرده است. آن ها با کمک یکدیگر چالش های جالبی طراحی می کنند و بعد آن را در قالب کلیپ طنز به نمایش می گذارند. البته در مدت زمان کوتاهی شایعه شده بود که رابطه فریال و شکیب به هم خورده است و فریال با فرد دیگری به نام طاها بهمنی است. اما بعد از انتشار این موضوع فریال در کنار شکیپ کلیپ های بیشتری ساخت و در معرض نمایش کاربران گذاشت تا این شایعه را تکذیب کند.

مدتی بعد ماجرای رفتن فریال به ترکیه پیش آمد و گفته شد که فریال به خاطر پخش کردن کلیپ بدون داشتن حجاب به کشور دیگری تبعید شده است، اما این موضوع نیز دروغ و شایعه ای بیش نبود و باز هم فریال نیکفر با پخش دابسمش های مختلف آن را تکذیب و رد کرد. البته فریال خیلی دوست دارد به کشور ترکیه برود و در آن جا ساکن شود، اما شرایط و اوضاع مالی خانوادگیش به او این امکان را نمی دهد که به ترکیه سفر کند. خود او درآمد خوبی از طریق کلیپ ها و دابسمش هایش دارد؛ اما وابستگی به خانواده او را از انجام این کار منع می کند.

این اینستاگرامر با دوست پسرش کات کرده است؟

در واقع فریال از همان ابتدا در کنار دوست پسر خود شکیب دیده شد و آن ها فعالیت خود را به طور هم زمان شروع کردند. مدتی بعد حواشی زیادی برای آن ها به وجود آمد و باعث جدایی این زوج شد. برخی از فن پیج ها مدعی می باشند که شکیب به فریال خیانت کرده و دلیل کات آن ها نیز همین موضوع می باشد.

بعد از این جدایی گاهی اخباری در رابطه با بک زدن آن ها منتشر می شد که شایعه بود. شکیب مجددا وارده رابطه شد و همه چیز را علنی کرد. فریال اما با وجود این که رابطه ای جدید دارد اما هنوز صحبت کاملی در این خصوص نداشته و هیچکس عکس رل او را ندیده است.

با جدایی فریال از شکیب حواشی زیادی برای هر دوی آن ها به خصوص شکیب به وجود آمد و باعث شد آن ها برخی از فالوورهای خود را از دست بدهند. اکنون بعد از گذشت سال ها از این جدایی هنوز هم شایعاتی در رابطه با آن ها منتشر می شود.

آدرس پیج تیک تاک فریال نیکفر چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، فریال نیکفر یکی از دسته افرادی است که در اینستاگرام و تیک تاک به فعالیت می پردازد. او در ابتدا ویدیو های خود را در تیک تاک آپلود کرده و سپس از طریق اینستاگرام نیز آن ها را منتشر می کند. اگر قصد دارید ویدیوهای این شخص را از طریق تیک تاک مشاهده کنید، با مراجعه به تیک تاک و جست و جو عبارت ferialnikfar0 می توانید به راحتی وارد پیچ تیک تاک این شخص شده و ویدیوهای او را از این طریق مشاهده کنید.

فریال نیکفر کجا زندگی می کند؟

فریال نیکفر کجا زندگی می کند؟

یکی از انواع شایعه هایی که برای فریال نیکفر به وجود آمده بود این بود که بسیاری از افراد خبر مهاجرت وی را منتشر کردند. پس از این موضوع اما فریال نیکفر با منتشر کردن انواع ویدیوهای مختلف در کشور ایران این موضوع را رد کرد و نشان داد که همچنان در کشور ایران زندگی می کند و تا به امروز نیز قصد مهاجرت ندارد. می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام او از جدید ترین اخبار مربوط به وی مطلع شوید.

محل سکونت فریال نیکفر

فریال نیکفر در تهران به دنیا آمده است و اکنون نیز در این شهر زندگی می کند. وی ساکن نیاوران بوده و در خانه پدری خود می باشد. البته فریال زمانی که با شکیب رابطه داشت در خانه او زندگی می کرد و بعد از جدایی دوباره به خانه پدرش بازگشت.

وی در رابطه با زندگی مستقل معتقد است که تصمیم بسیار دشواری می باشد چرا که انسان با مسئولیت های زیادی رو به رو می شود. وی می گوید که فعلا قصد ندارد به طور مستقل زندگی کند و در خانه پدری خود راحت است.

فریال در رابطه با خانه و محله ای که در آن زندگی می کند این گونه می گوید که عاشق آن جا می باشد. دلیل این علاقه را هم چنین بیان می کند که از کودکی در این خانه بزرگ شده است و خاطرات زیادی هم دارد.

معروف ترین چالش های فریال نیکفر کدامند؟

فریال به عنوان یکی از انواع تیک تاکرهایی معرفی شده است که در زمینه ساخت دابمسمش فعالیت دارد و کمتر ویدیو چالشی از این شخص وجود دارد که می توانید آن را مشاهده کنید. به عنوان مثال، می توانید به پیج اینستاگرام این شخص مراجعه کنید و مشاهده کنید که با بسیاری از موزیک ها مانند آهنگ های مطرح پوبون اقدام به ساخت انواع دابسمش های مختلف کرده است. البته به دلیل استعداد بی نظیر این شخص در زمینه ساخت ویدیو در آینده می توانیم شاهد انجام انواع چالش ها توسط این شخص باشیم.

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

برای دانلود کلیپ های این تیک تاکر معروف و مشهور می توانید به راحتی اقدام به دانلود آن ها کنید. کافیست تنها نام این فرد در گوگل جست و جو کرده تا تمامی سایت هایی که ویدیوهای این شخص در آن ها قرار دارد برای شما نمایان شود و شما می توانید از طریق اقدام به دانلود این ویدیوها کنید. هم چنین می توانید به صورت مستقیم از دانلودر های یوتیوب، اینستاگرام و یا تیک تاک نیز استفاده کرده و یا با مراجعه به سایت آپارات از این طریق اقدام به دانلود این ویدیوها کنید.

فریال نیکفر دابسمش

فریال نیکفر دابسمش

فریال نیکفر یک دهه هشتادی است که موفق شده در زمینه پخش ویدوهای طنز در شبکه های اجتماعی موفق عمل کند‌. وی یکی از شاخ های فضای مجازی محسوب می شود و توانسته با دیگر دابسمش ها رقابت کند. کارهای او بیشتر در زمینه شوخی با پدر و مادر ها و دانش آموزان است و تا کنون به عرصه اقتصاد و سیاست وارد نشده است.

فریال نیکفر متولد ۱۳۸۲ است و در تهران به دنیا آمده است. او چهره زیبا و معصومی دارد و خوش اندام نیز هست. او یک تیک تاکر معروف است که در شبکه تیک تاک فعالیت گسترده ای دارد. شبکه اجتماعی تیک تاک یک شبکه اجتماعی است که کاربر می تواند به راحتی کلیپ ها و ویدئوهای ضبط شده خود را در آن بارگذاری کند.

تیک تاک نسبت به یوتیوب در این زمینه عملکرد بهتری داشته است. فریال نیکفر توانسته با ضبط کارهای بامزه و خنده دار طرفداران زیادی پیدا کند. وی قصد خود را از وارد شدن به فضای مجازی دیده شدن ذکر کرده اما زمانی که روز به روز به لایک ها و کامنت هایش اضافه شد مصمم شده تا به این راه ادامه دهد. او در حال رقابت با دیگر بلاگرها است و امید دارد که موفق می شود و جزو بهترین های این فضا خواهد شد.

وی در حال حاضر ۲۰ سال دارد و در رشته کامپیوتر تحصیل می کند. او کماکان به ضبط کلیپ های طنز مشغول است. عکس ها و تصاویر زیادی از فریال در گوگل و اینترنت وجود دارد‌. همه افراد برای رسیدن به شهرت گاهی دست به کارهایی می زنند که باعث ایجاد حواشی برای آنان می شود. کارهای این دختر جوان نیز حواشی در پی داشته که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

فریال نیکفر بدون آرایش

فریال نیکفر بدون آرایش

این روزها خیلی از دختران جوان با آرایش دیده می شوند. لوازم آرایشی و نوع آرایش کردن خیلی در چهره انسان تغییر ایجاد می کند. فریال نیکفر قیافه جذابی دارد و با آرایش کردن جذابیتش دو برابر می شود.‌ عکس هایی از وی در سایت های مختلف وجود دارد که چهره بدون آرایش فریال را نشان می دهد. اما فریال کلیپ ها و دابسمش های خود را با صورتی آرایش کرده ضبط می کند و کمتر بدون آرایش ظاهر شده است.

فریال نیکفر بلاگر ایرانی همیشه با تیپی پسرانه دیده شده است. نیکفر عاشق این بوده که پسر باشد به همین خاطر همیشه با استایل پسرانه در جامعه ظاهر شده است. وی پسرها را آزادتر از دخترها می داند. البته این درست است چون در کشور ما پسرها آزادی بیشتری نسبت به دخترها دارند و اجازه انجام خیلی از کارها به دختر خانم ها داده نشده است و این امر باعث شده تا دخترهای کشورمان بیشتر احساس کمبود داشته باشند.

یوتیوب فریال نیکفر

فریال نیکفر در شبکه های اجتماعی زیادی عضو است. از جمله در یوتیوب، تیک تاک، اینستاگرام و فیسبوک فعالیت دارد. اما از او بیشتر به عنوان یک تیک تاکر یاد می شود چون اولین و بیشترین کلیپ های خود را در تیک تاک منتشر کرده است. وی در اینستا حدود 600 هزار دنبال کننده دارد که روز به روز نیز به تعداد آن ها اضافه می شود. فریال هر روز پر کارتر از روز قبل ظاهر می شود و کارهای جالب تری را برای کاربران به نمایش می گذارد.

در یوتیوب نیز کارهای بسیاری از او قابل مشاهده است. فریال نیکفر یوتیوبر دختر ایرانی علاوه بر انجام دابسمش، تبلیغ نیز می کند. وی به خاطر شاخ بودن در فضای مجازی مورد توجه افرادی قرار گرفته است که به وسیله او به تبلیغ محصولات خود بپردازند و از این طریق بیشتر و بهتر مشتری جذب کنند و به فروش و سود بهتر دست پیدا کنند. او به خاطر انجام تبلیغات درآمد خوبی به دست می آورد.

این تیک تاکر قصد مهاجرت دارد؟

این تیک تاکر قصد مهاجرت دارد؟

فریال نیکفر خیلی دوست دارد به ترکیه برود و همان جا ساکن شود؛ اما به خاطر خانواده اش از این کار صرف نظر کرده است. وی درآمد خوبی دارد و به خاطر شهرت در شبکه های اجتماعی می تواند خیلی راحت اقامت ترکیه را بگیرد، اما وابستگی به خانواده اش او را از این کار وا می دارد. به عقیده دیگران او می تواند موفق تر از این عمل کند اما بستر مناسبی برای این کار وجود ندارد.

در ایران نیز برای این کارها ارزشی وجود ندارد و به همین دلیل است که بیشتر کسانی که در حوزه فضای مجازی و این گونه کارها فعالیت می کنند تمایل بیشتری برای مهاجرت به دیگر کشورها مخصوصا کشورهای غربی دارند. در این مطلب در مورد یکی از تیک تاکرهای معروف و شاخ فضای مجازی صحبت کردیم و سعی کردیم اطلاعاتی هرچند کوتاه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از این که در این مقاله نیز همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. امیدواریم در مقالات بعدی نیز ما را همراهی بفرمایید.

بررسی خانواده فریال نیکفر

فریال در خانواده کم جمعیت چهار نفری به دنیا آمده است و تنها یک برادر کوچک دارد. عکس و ویدیوی زیادی از خانواده فریال در فضای مجازی موجود نمی باشد اما این خانم مدعی است که خانواده اش بسیار او را دوست دارند. هم چنین فریال می گوید بر خلاف بسیاری از اینفلوئنسرها که خانواده هایشان حامی آن ها نیستند، خانواده من هیچ مشکلی با فعالیتم در فضای مجازی ندارند.

پدر و مادر فریال نیز تهرانی می باشند و در این شهر به دنیا آمده اند. آن ها افرادی به شدت ثروتمند می باشند و طبق برخی خبر رسانی ها پدر فریال صاحب کارخانه ای بزرگ در ایران است. به گفته فریال، او نیازی به کار کردن ندارد و تنها دلیلش برای انجام تبلیغات این می باشد که دوست دارد از لحاظ مالی دختر مستقلی باشد.

در روزهایی که فریال از شکیب جدا شد شرایط روحی مناسبی نداشت. طبق گفته های این خانم، خانواده اش بسیار به او کمک کردند تا بتواند از این بحران به راحتی عبور کند.

ناخن های فریال نیکفر

فریال همیشه سعی دارد با استایل های عجیب و خاص در اینستاگرام و محیط های عمومی حاضر شود. یکی از مواردی که باعث بیشتر دیده شدن این خانم شد، ناخن های او بود. فریال معمولا مدل های عجیبی از طراحی ها را روی ناخن های خود اجرا می کند و افراد زیادی او را با همین مدل ناخن می شناسند.

فریال در پیج اینستاگرام خود تبلیغات بسیاری در رابطه با سالن های آرایشی و ناخن کارها انجام می دهد. وی از این طریق نه تنها استایل ناخن مورد علاقه خود را دارد بلکه کسب درآمد هم می کند.

فریال نیکفر در رابطه با ناخن های خود این گونه می گوید که من از کودکی علاقه زیادی به دیزاین ناخن داشتم. همیشه با لاک هایم روی ناخن خود و مادرم را طراحی می کردم. بزرگ تر که شدم یکی از علایقم مراجعه به سالن آرایشی و ترمیم ناخن هایم شد. کم کم به طراحی های خاص و اجراهای عجیب روی ناخن های خود پرداختم و اکنون میبینم که این سبک از ناخن طرفداران زیادی هم دارد.

این بلاگر چه عمل هایی داشته است؟

این بلاگر چه عمل هایی داشته است؟

همان طور که همه می دانیم بسیاری از بلاگرها بعد از این که در فضای مجازی به شهرت می رسند شروع به انجام عمل های زیبایی می کنند. فریال نیکفر نیز بعد از دیده شدن در اینستاگرام نیز عمل های زیبایی بسیاری بر روی بدن و صورت خود انجام داد.

برخی از پیج های اینستاگرامی عکس قبل و بعد از عمل این خانم را با هم مقایسه کرده اند و مدعی می باشند که فریال قبل عمل چهره زیبایی نداشته است. فریال نیز در این خصوص می گوید که من تنها بینی خود را عمل کرده ام و هیچ گونه عمل زیبایی دیگری ندارم.

با این حال افراد و منتقدان زیادی هستند که حرف های این خانم را باور ندارند و سعی می کنند با سند و مدرک نشان دهند که او دروغ می گوید. به هر حال با مقایسه عکس های قدیمی و جدید این خانم متوجه تغییرات بسیار زیادی در او خواهید شد که ادعای منتقدین را اثبات می کند.

سوالات متداول

 1. آیا فریال نیکفر مهاجرت کرده است؟

  شایعه هایی مبنی بر این که وی مهاجرت کرده است منتشر شده بود که بعد ها این شایعه ها از سوی وی حذف و تکذیب شد و او در حال حاضر در ایران زندگی می کند.

 2. چگونه می توان عکس های این فرد را مشاهده کرد؟

  می توانید به راحتی با مراجعه به اینستاگرام و یا جست و جو تصاویر گوگل اقدام به مشاهده کردن عکس های این تیک تاکر مطرح ایرانی کنید.

 3. آیا فریال نیکفر در تیک تاک نیز فعالیت دارد؟

  وی در تیک تاک با نام ferialnikfar0 به فعالیت می پردازد و ویدیوهای بسیاری را از خود منتشر می کند.

 4. آیا دوست پسر او شکیب غلامی است؟

  بله، دوست پسر فریال، شکیب غلامی است.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا