بهترین یوتیوبر دختر ایرانی به همراه عکس های منشوری او

در این مقاله قرار است درباره یوتیوبرهای دختر (یوتیوبر) مطالبی را برای شما بیان کنیم. یوتیوب این روزها به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی سرگرم کننده و پولساز تبدیل شده است. استفاده از ویدئوهایی با محتوای جذاب و سرگرم کننده که مخاطبان را به کانال یوتیوب شما جذب می کند، می تواند باعث درآمد زایی شما از این شبکه اجتماعی شود.

کاربران ایرانی زیادی نیز با فعالیت و ساخت ویدئو و انتشار آن در این پلتفرم به شهرت رسیده اند. در این میان چند یوتیوبر دختر ایرانی هستند که با منتشرکردن ویدئوهای جذاب در یوتیوب با تعداد سابسکرایب بالا معروف شده اند.

معروف ترین یوتیوبر های دختر ایرانی کدامند؟

معروف ترین یوتیوبر های دختر ایرانی کدامند؟

تعداد یوتیوبرهای ایرانی فعال و معروف در یوتیوب کم نیست و در این بین تعدادی دختر جوان ایرانی نیز با منتشرکردن ویدئوهای جذاب در یوتیوب با تعداد سابسکرایب بالا معروف شده اند. از معروف ترین یوتیوبر های دختر ایرانی می توان به نام هایی چون سرنا امینی، تاکسیک گرل و میا پلیز اشاره کرد.

همچنین برخی از این بهترین یوتیوبر های دختر ایرانی که در ادامه معرفی می شوند، یک یوتیوبر گیمر و استریمر موفق و محبوب نیز به حساب می آیند. اما شاید به درستی ندانید استریمر کیست و با مفهوم آن آشنا نباشید. به بیان ساده، استریم در بازی های ویدئویی به معنی به اشتراک گذاشتن روند بازی آنلاین ویدئویی است و استریمر کسی است که بازی مورد علاقه خود را انجام می دهد و به صورت زنده لحظات هیجان انگیز و جذاب بازی را با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد. استریم علاوه بر یوتیوب در برنامه توییچ نیز قابل انجام است و یکی از منابع درآمد یوتیوبرهای معروفی است که می شناسید.

کار دیگری که استریمرها انجام می دهند، جمع آوری صحنه های هیجان انگیز بازی در کنار هم و ادیت و گذاشتن آهنگ بر روی آن و آپلود آن برای علاقه مندان به این بازی ها است.

سرنا امینی (serna amini)

سرنا امینی متولد سال 1375 در شهر مشهد و متاهل است. سرنا امینی در دانشگاه رشته عکاسی دیجیتال خوانده است و با ساخت ویدئوهای طنز و انتشار آن ها در اینستاگرام به شهرت رسیده است. یکی از علاقه مندی های دیگر او بازیگری است که گویا چند پیشنهاد نیز برای بازی دارد یکی از آن ها سلام بمبئی 2 بوده است. سرنا امینی قبل از اینکه یک یوتیوبر دختر مشهور شود، از زمان دبیرستان عکاس بوده است و بیشترین فعالیش در مجالس عروسی بوده است.

تاکسیک گرل (Toxic Girlow)

تاکسیک گرل با نام واقعی کوثر عزیزی به عنوان اولین دختر استریمر ایرانی شناخته می شود. استریم های او در بازی های اوورواچ، فورتنایت و Rainbow six است. بیشتر ویدئوهای این دختر گیمر معروف در یوتیوب با موضوع بازی های ویدئویی آنلاین است و گاهی اوقات با آریا کئوکسر در زمینه معرفی بازی و استریم ویدئوهایی در یوتیوب منتشر می کند. تاکسیک گرل و آریا کئوکسر هر دو در ترکیه زندگی می کنند و گفته می شود این دو نفر با هم در رابطه می باشند.

میا پلیز (Mia Plays)

میا پلیز متولد سال 1371 و نام واقعی اش کیمیا روانگر است. او در کنکور هنر موفق به کسب رتبه 2 شده بود و در رشته طراحی صنعتی تحصیل کرده است. میا به موسیقی نیز علاقه مند بوده است و به خوبی پیانو می نوازد. میا به علت علاقه به بازی های کامپیوتری و فراگیری دوره های طراحی و انیمیشن به سمت ساخت ویدئو در مورد بازی های کامپیوتری و انتشار آن ها در یوتیوب کشیده شد.

او یک سال بعد از حضور تک نفری اش در یوتیوب، به همراه دوست برادرش کوروش شروع به ساخت ویدئو و منتشر کردن آن در یوتیوب کرد. این دو در حال حاضر با یکدیگر در کانادا زندگی می کنند و ویدئوهای این یوتیوبر دختر معروف با مضمون اصلی گیم، ری اکت و چالش است.

ختن (Khotan)

ختن شمس متولد سال 1373 در تهران است و در حال حاضر ساکن ترکیه است. ختن علیرغم علاقه به تحصیل رشته روانشناسی، در دانشگاه در رشته حسابداری تحصیل کرده است. او در زمینه ورزش کاراته نیز فعال است و کمربند قهوه ای دارد. موضوع اصلی ویدئوهایی که او برای انتشار در یوتیوب می سازد، بیشتر ری اکت و دوربین مخفی است و یکی از کسانی که به عنوان همبازی در ویدئوهای ختن حضور دارد، سینا است. علی بروکس یکی از یوتیوبرهای پسر معروف ایرانی، سهم زیادی در استریمر شدن ختن داشته است و هنوز هم برخی اوقات ویدئوهایی با هم در یوتیوب منتشر می کنند. او 6 ماه پس از آغاز فعالیتش در یوتیوب به درآمدزایی از یوتیوب رسید و حالا یکی از موفق ترین یوتیوبرهای ایرانی دختر محسوب می شود.

مدگل (madgal)

مدگل با نام واقعی آتوسا در سال 1374 در تهران متولد شده است و در حال حاضر ساکن پاریس است. او علاوه بر اینکه یک یوتیوبر دختر معروف است، همچنین یکی از خوانندگان در سبک هیپ هاپ و رپ فارسی است که توسط علی جیدال به عرفان پایدار معرفی شد و عضو گروه پایدار شد. مدگل حدود 8 سال با علی جی دال وارد رابطه بوده است و طی این مدت با هم زندگی می کردند.

مدگل و علی جیدال چند ماهی است که با یکدیگر قطع رابطه کرده اند و در یوتیوب درباره این موضوع صحبت کردند و هنوز هم از دوستان خوب و صمیمی یکدیگر هستند. کلیپ هایی که او در اینستاگرام و یوتیوب منتشر می کرد با موضوع فوت و فن های آرایش و گاهی پخت و پز بود که باعث افزایش مخاطبان و دنبال کنندگان پیج او شده است.

بعد از آن ویدئوهای نواختن و خواندن خودش را با دنبال کنندگانش به اشتراک می گذاشت. او در حال حاضر ویدئوهایی تحت عنوان UNSOLVED با صحبت در مورد موضوعات مختلف را در یوتیوب منتشر می کند. مدگال در حال حاضر در اینستاگرام خود، قطعه هایی با صدای خود را با دنبال کنندگانش به اشتراک می گذارد.

روژین یوتیوبر (Rozhiin)

روژین متولد سال 1377 در تهران و تنها فرزند خانواده است. او در حال حاضر ساکن آلمان است و به عنوان یک استریمر و یوتیوبر محبوب شناخته می شود.

معروف ترین یوتیوبر های دختر خارجی کدامند؟

معروف ترین یوتیوبر های دختر خارجی کدامند؟

معروف ترین یوتیوبر های خارجی دختر همگی آمریکایی هستند و از بین آن ها نام هایی مانند کالین بالینگر ، له له پونز ، لیا شلش، ریچل لوین ، لیزا کوشی و یویا از محبوب ترین و معروف ترین آن ها هستند. این افراد تعداد سابسکرایب بالایی دارند، به عنوان مثال له له پونز یا آیدی Lele Pons تعداد 17.5 میلیون و کالین بالینگر با آیدی colleen ballinger تعداد 3.5 میلیون سابسکرایب دارد.

همچنین بهترین استریمر های دختر خارجی نیز از تعداد سابسکرایب و طرفدار بالایی برخوردار هستند که معروف ترین آن ها پوکیمانه (Pokimane) است که به عنوان ستاره بازی League of Legends شناخته می شود. ایمانه نام این استریمر خارجی است و او را ایمی صدا می زنند. در رتبه دوم کریستین با آیدی Kittyplaysgames قرار دارد که علاقه مند به بازی های PubG، فورتنایت و اوورواچ است.

عکس یوتیوبر های دختر را در کجا مشاهده کنیم؟

بهترین منبع برای دیدن عکس یوتیوبرهای دختر پیج اینستاگرام آن هاست که در آن عکس هایی با طرفداران خود به اشتراک می گذارند. همچنین برای دیدن فیلم یوتیوبرهای دختر اگر از نام و آیدی آن ها اطلاع دارید می توانید به یوتیوب مراجعه کنید و با جستجوی آن ها ویدئوهایی که منتشر کرده اند را تماشا کنید.

پیج اینستاگرام یوتیوبر های دختر ایرانی چیست؟

پیج اینستاگرام یوتیوبر های دختر ایرانی چیست؟

بیشتر یوتیوبرهای ایرانی و خارجی قبل از حضور در یوتیوب در اینستاگرام فعالیت گسترده ای داشته اند و تعداد دنبال کننده آن ها در اینستاگرام نیز قابل توجه است. آن ها علاوه بر آپلود ویدئوهای طنز و سرگرمی که در یوتیوب منتشر می کنند، در اینستاگرام نیز ویدئوهایی را به اشتراک می گذارند.

برای دنبال کردن این افراد در اینستاگرام می توانید نام آن ها را به انگلیسی در قسمت جستجوی این پلتفرم وارد کنید تا صفحه آن ها برای شما نمایان شود. آدرس اینستاگرام چند نفر از معروف ترین آن ها در ادامه معرفی شده است.

آدرس چنل یوتیوب یوتیوبر های دختر ایرانی چیست؟

برای دسترسی به کانال یوتیوب این یوتیوبرها کافی است نام آن ها را به فارسی یا انگلیسی در قسمت جستجوی گوگل، سایت یوتیوب و یا نسخه نرم افزاری این پلتفرم برای موبایل تایپ کنید تا کانال این افراد برای شما نمایان شود.

یوتیوبر های دختر ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

یوتیوبر های دختر ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

به طور کلی پس از اینکه به فرد مشهوری در میان مردم بدل شوید، هر کار یا صحبت نادرست یا هر موضوعی مربوط به روابط عاشقانه می تواند برای شما حاشیه ساز شود. این حاشیه ها گاهی فرد را دچار مشکل می کند و گاهی هم دارای یک جنبه مثبت هستند و آن ایجاد شهرت بیشتر برای فرد است. بیشتر حاشیه های این یوتیوبر های دختر ایرانی در مورد مهاجرت و یا روبط دوستانه و عاشقانه شان با جنس مخالف و جدا شدن هایشان است.

به عنوان مثال یکی از حاشیه ها بر سر ویدئویی که سال گذشته با عنوان رقص سرنا امینی منتشر شد، باعث درآوردن اشک او در لایو اینستاگرامش شد. او بیان کرده بود که : اون رقص ها ادیت و ساختگی است و اون من نیستم. من متاهلم و یک مادرم، چرا باید همچین غلطی بکنم. سرنا امینی پخش این ویدئو را کار دشمنانش برای خراب کردنش دانسته است.

درآمد یوتیوبر های دختر چقدر است؟

به موضوعب مهم یعنی درآمد یوتیوب خواهیم پرداخت. یوتیوبر های معروف ایرانی از ویدئوهای منتشر شده در یوتیوب، استریم در یوتیوب و توییچ و همچنین تبلیغات به دست می آید. میزان دقیق درآمد این افراد متفاوت و نامشخص است و نمی توان برای آن عددی بیان کرد. البته این افراد به این دلیل که برای ایرانیان و به زبان فارسی ویدئو منتشر می کنند، نسبت به یوتیوبر های دختر خارجی درآمد کمتری دارند.

اما درآمدی که توسط برخی کانال های یوتیوب مثل Persian Youtube Army بزرگ ترین خانواده فارسی یوتیوب، منتشر شده است برای هر یک از آن ها به ترتیب زیر است:

 • درآمد ختن : 1200 دلار تا 19.5 هزار دلار
 • درآمد تاکسیک گرل : 751 دلار تا 12 هزار دلار
 • درآمد مدگال : 933 دلار تا 14.9 هزار دلار
 • درآمد میا پلیز : 2100 دلار تا 34 هزار دلار
 • درآمد سرنا امینی : 720 دلار تا 11.5 هزار دلار
 • درآمد روژین : نامشخص
تعداد سابسکرایب های کدام یوتیوبر های دختر ایرانی بیشتر است؟

تعداد سابسکرایب های کدام یوتیوبر های دختر ایرانی بیشتر است؟

بیشترین تعداد سابسکرایب در بین یوتیوبر های ایرانی دختر به مدگل تعلق دارد که در حال حاضر 356 هزار سابسکرایب دارد. بعد از آن تعداد سابسکرایب معروف ترین یوتیوبرهای دختر ایرانی به ترتیب زیر است:

 • 356k سابسکرایب مدگل
 • 324k سابسکرایب میا پلیز
 • 167k سابسکرایب تاکسیک گرل
 • 166k سابسکرایب سرنا امینی
 • 158k سابسکرایب ختن
 • 12.5kسابسکرایب روژین

چالش یوتیوبر های دختر ایرانی

برای دیدن چالش های این افراد در یوتیوب می توانید عبارت چالش و نام یوتیوبر مورد نظر خود در گوگل و یا در سایت یوتیوب جستجو کنید. جدیدترین چالش های یوتیوبر های دختر ایرانی برای شما به نمایش در می آید که می توانید از تماشای آن ها لذت ببرید.

جذاب ترین یوتیوبر های دختر کدامند؟

جذاب ترین یوتیوبر های دختر کدامند؟

شاید علاوه بر محتوای سرگرم کننده، قد یوتیوبر ها، چهره زیبا و جذابیت این دختران، باعث جذب هر چه بیشتر مخاطبان آن ها شده باشد. معروف ترین یوتیوب های دختری که دارای بالاترین میزان سابسکرایب هستند، جزو جذاب ترین آن ها نیز هستند و در بین طرفدارانشان بسیار محبوب ودوست داشتنی هستند.

سوالات متداول

 1. بهترین یوتیوبرهای دختر ایرانی چه کسانی هستند؟

  از معروف ترین یوتیوبر های دختر ایرانی می توان به نام هایی چون ختن، سرنا امینی، تاکسیک گرل، میا پلیز، روژین و مدگل اشاره کرد. برای اطلاع از بیوگرافی یوتیوبرهای دختر ایرانی می توانید به سایت مراجعه کنید.

 2. بیشترین تعداد سابسکرایب به کدام یوتیوبر دختر ایرانی تعلق دارد؟

  بیشترین تعداد سابسکرایب به یوتیوبر دختر ایرانی، مدگل با 356 هزار سابسکرایب تعلق دارد و میا پلیز با 324 هزار سابسکرایب دوم است.

 3. معروف ترین یوتیوبر های دختر خارجی کدامند؟

  معروف ترین یوتیوبر های دختر خارجی همگی آمریکایی هستند و از بین آن ها نام هایی مانند کالین بالینگر، له له پونز ، لیا شلش، ریچل لوین ، لیزا کوشی و یویا از محبوب ترین و معروف ترین آن ها هستند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا