ماجرای دعوای هیپ هاپولوژیست و تتلو چیست؟ بررسی حواشی و پشت پرده

در این مقاله می خواهیم به حواشی درگیری هیپ هاپولوژیست و امیر تتلو بپردازیم. موضوعی که امروزه به خبر بمب رپ فارسی تبدیل شده است. ما از شروع این ماجرا، بررسی دقیق جریان ها و البته واکنش دیگر رپر ها به دعوای این دو نفر همه موارد را برایتان لیست کرده ایم تا در جریان دقیق این درگیری قرار بگیرید. با ما همراه باشید.

درگیری هیپ هاپولوژیست و تتلو

درگیری هیپ هاپولوژیست و تتلو از کجا شروع شد؟

شب گذشته یعنی 16 جولای 2022 سروش هیپ هاپولوژیست در یک دور همی دوستانه به همراهی اشکان کاگان شرکت کرده بود. او در این مهمانی اقدام به گرفتن لایو اینستاگرام کرد که خب این برای او که خیلی کم در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند کمی عجیب بود. اما نکته عجیب تر آخر این لایو ویدئو می باشد! جایی که سروش لایو را به کاگان سپرد و خودش مشغول سلامتی دادن برای غرق خوردن بود. در همین بین صدای هیپ هاپولوژیست می آمد که فوش مادر به امیر تتلو مدیر سایت تتل بت داد!

بعد از فحاشی هیپ هاپولوژیست به تتلو حتی خود اشکان کاگان هم در جا مانده بود از این صحبت و لایو به یک باره قطع شد. در نگاه اول برداشت این مورد که ماجرای درگیری هیپ هاپولوژیست و تتلو صرفا از مصرف زیاد سروش در مهمانی باشد ولی استوری بعدی سروش کمی ماجرا را عوض کرد!

استوری هیپ هاپولوژیست برای تتلو

درست بعد از لایو هیپ هاپولوژیست اقدام که گذاشتن استوری های زیادی کرد! اولین آن یک استوری متنی مبتنی بر این بود که “آخر لایومم یه فکت گفتم که اون آدم قبلا در مورد خودش تایید کرده” این ماجرا اشاره به استوری های سال های پیش بود که تتلو حتی به مادر خودش هم فحاشی می کرد ولی با این همه دلیل محکمی برای این صحبت نبود!

پشت پرده دعوای هیپ هاپولوژیست و تتلو

بررسی واکنش تتلو به فوش های هیپ هاپولوژیست

ماجرا به همین جا ختم نشو و امیر تتلو واکنش نشان داد. اما این بار بر خلاف انتشاری که از تتلو می رفت او با آرامش تمام جواب هیپ هاپولوژیست را داد. در ادامه این پیام را مورد بررسی قرار می دهیم. پیام تتلو برای هیپ هاپولوژیست این گونه بود که تتلو بدون هیچ بی احترامی ای هشدار به احترام گذاشتن کرد. اما سروش به جای احترام و معذرت خواهی این بار با توپی پر تر در اینستاگرامحاضر شد و بر روی حرف ها و رفتار خود پا فشاری کرد.

بررسی پشت پرده دعوای هیپ هاپولوژیست و تتلو

بگذارید واقعیت را آن طوری که هست ببینیم! خیلی از اهالی رپ بر این باور هستند که سروش هیپ هاپولوژیست به منظور سر و صدای بیشتر برای فروش آلبوم خود دست به این اقدام زده است و این صرفا یک جریان هماهنگ شده می باشد. این نگاه شاید تا حدودی درست باشد ولی خب باید این را بدانید که سروش به قدری در این مدت قوی وارد شده است که هیچ نیازی به این حواشی ندارد!

او تنواسته بود به عنوان یکی از رپرهای نسل چهار با بسیاری از رپر های نسل 1 همکاری کند. حتی او در ریمیکس آهنگ حله از حسین تهی و پروژه فوق العاده بهزاد لیتو هم حضور داشت. پس این را کنار بگذارید که دعوای سروش و تتلو برای بازار گرمی باشد. برداشتی که از پشت پرده این اتفاق می توان پیش بینی کرد شامل دو مورد می شود :

  1. غرور کاذب هیپ هاپولوژیست و دست کم گرفتن رپرهای نسل اول و طرفداران آن ها. این مورد تا حدودی درست می باشد چرا که تا به امروز اطلاعات دقیقی در مورد شخصیت او برای کسی رو نشده است و نمی توان گفتا این رفتا مغرور دور از انتظار می باشد
  2. مورد بعدی (که امیدواریم پشت پرده اصلی همین اتفاق باشد) بر کنار کردن فاصله و نسل بندی ها تا حتی رپر های نسل 4 هم بتوانند بدون هیچ آقا بالاسری آزادانه و یک تاز به عنوان بزرگان رپ فارسی فعالیت کنند.

حواشی حصین ابلیس و هیپ هاپولوژیست بعد پیام حمایت حصین از تتلو

موضوعی که درگیری هیپ هاپولوژیست و تتلو را جذاب تر کرد وارد شدن حصین ابلیس می باشد. حصین مدیر سایت سنگین بت همواره پشت امیر تتلو درآمده است و حالا با اتحاد فوثق العاده ای که با تتلو، رضا پیش رو و حصین تهی ایجاد کرده است بیشتر از قبل پشت دوست قدیمی خود را گرفته است.

حصین در یوتیوب خود نوشت که میاد بالا سر هیپ هاپولوژِست و بهش آمپول می زنه تو همون مازندران! البته این پیام بی جواب نماند! هیپ هاپولوژیست هم در جواب گفت اگه آمپول زنی برو ساشا سبحانی رو آمپول بزن. بعد هیپ هاپولوژیست هم پست فری استایل دیس اشکان فدایی رو استوری کرد.

حواشی حصین ابلیس و هیپ هاپولوژیست

دیس و دیس ترک این دو رپر

یکی از باب ترین روش های جواب دادن رپر های به هم دیس دادن می باشد و در اصطلاح هم دیگر را در آهنگ می زنند. در مورد دعواین این دو رپر هم دقیقا همین شرایط صادق می باشد و انتظار می رود کمی جلو تر شاهد فعالیت های دیس این دو نفر باشیم.

دیس تتلو به هیپ هاپولوژیست

تتلو هنوز رسما قصد جواب دادم به هیپ هاپولوژیست را ندارد ولی خی دور از انتظار نیست که شاهد دیس تتلو به هیپ هاپولوژیست باشیم. این آهنگ درست مانند دیس تتلو به کچی بیتز بدون شک یکی از ترند ترین موسیقی های رپ فارسی بشود. ما در صورت انتشار این آهنگ آن را در دسترس شما قرار می دهیم. همچنین تمامی تیکه ها و نکات آهنگ را با هم مورد بررسی قرار میدهیم.

دیس هیپ هاپولوژیست به تتلو

چیزی که برای همه روشن می باشد احتمال بالای انتشار دیس هیپ هاپولوژیست و تتلو می باشد! سروش در صورت هر گونه واکنش تتلو آماده یک بیف اساسی با تتلو می باشد. خیلی ها بر این باور هستند که سروش با توپ پر آمده است و همین حالا هم دیست ترک های زیادی را آماده کرده است. اما هنوز آهنگی منتشر نشده است که خب در صورت انتشار ما هم در همین صفحه آهنگ را قرار می دهیم.

میانجی گری تهی باعث دوستی این دو رپر می شود؟

حسین تهی حالا که دست به ایجاد اتحاد و احترام بین رپر ها زده است بدون شک به این موضوع هم وارد می شود. البته که او سمت تتلو را خواهد گرفت ولی چند روز پیش در استوری خود از استعداد هیپ هاپولوژیست حمایت کرد و حتی او را در ریمیکس آهنگ حله هم قرار داد. این ریمیکس جمعی از خواننده های ایرانی و خارجی هستند که همه با تهی همکاری قوی دارند. از همین رو این احتمال وجود دارد که تهی باعث آشتی این دو رپر شود.

سوالات متداول

ماجرای هیپ هاپولوژیست و تتلو چیست؟

سروش Hiphopologist در لایو خود صراحتا به تتلو بی احترامی کرد و بعد از آن هم هیچ گونه معذرت خواهی که نکرد هیچ بر روی حرف خود نیز پا فشاری می کرد.

دعوای این دو خواننده به آهنگ دادن هم می کشد؟

بدون شک باید منتظر دیس های زیادی از سمت هر دو رپر باشیم.

حواشی بیف سنگین هیپ هاپولوژیست و تتلو را چگونه می توان دنبال کرد

برای دنبال کردن این حواشی با ما همراه باشید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا