نیما نیموش کیست؟ بیوگرافی و بررسی حواشی نیما نیموش و حصین

قصد داریم درباره نیما نیموش مطالبی بیان کنیم. یکی از خوانندگان رپ فارسی بسیار مشهور ایرانی که در صفحات مجازی نیز به خوبی خود را نشان داده و به مشهوریت رسیده است؛ نیما نیموش نام دارد.

این فرد حواشی بسیار زیادی را با یکی از رپرهای بزرگ ایرانی یعنی حصین ابلیس داشته است که در این مقاله به صورت اختصاصی قصد داریم به بیوگرافی و پشت پرده های زندگی این خواننده مطرح بپردازیم. با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
نیما نیموش کیست؟

نیما نیموش کیست؟

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که نیما نیموش چه کسی است و یا آیا نیما نیموش ویکی پدیا دارد که بتوانید بیوگرافی ای کامل از این شخص را خواند؟ برای سوال دوم باید بگوییم که این شخص دارای ویکی پدیا نیست؛ اما ما در این قسمت می خواهیم بیوگرافی ای بسیار عالی از این شخص را به شما عزیزان ارائه دهیم. نیما زمانی یا نیموش، یکی از خواننده های رپ ایرانی و از رپرهای نسل دوم می باشد که متولد کشور آلمان است.

این فرد تمامی تحصیلات خود را در کشور آلمان گذرانده است و زمانی که علاقمند به رپ فارسی شد، تصمیم گرفت به کشور ایران بازگردد. به دلیل این که وی تابعیت ایرانی دارد، به راحتی توانست وارد کشوری که وطن او می باشد شود و به صورت جدی رپری را دنبال کند. البته شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که این موضوع برای وی سخت بوده است یا خیر که باید بگوییم قطعا یک رپر در ایران خیلی سخت تر از یک رپر در آلمان به فعالیت می پردازد؛ زیرا این دسته از افراد در ایران مجوزی دریافت نمی کنند و به عنوان خواننده های زیر زمینی از آن ها یاد می شود.

اگر بخواهیم به خانواده این شخص نیز نگاهی بی اندازیم، باید بگوییم که نیما نیموش در یک خانواده بسیار فرهیخته به دنیا آمده است. پدر و مادر او هر دو تحصیل کرده در کشور آلمان هستند و در همین کشور نیز با یک دیگر آشنا شده و سپس ازدواج کرده اند. در ادامه مطلب به صورت اختصاصی تر به بیوگرافی این خواننده مطرح ایرانی می پردازیم. با ما همراه باشید.

معروف ترین آهنگ های نیما نیموش کدامند؟

این خواننده آهنگ های بسیار جذابی را قبل از ورودش به کشور ایران و هم چنین پس از ورودش به این کشور ارائه داده است که اصلی ترین روش برای کسب محبوبیت او همین موضوع بوده است. در این قسمت می خواهیم تعدادی از معروف ترین آهنگ های این خواننده مطرح را به شما عزیزان ارائه دهیم.

دلقک

یکی از بهترین آهنگ های این خواننده مطرح که در سال 1398 منتشر شده است، آهنگ دلقک می باشد که معمولا در مواردی که به گلچین بهترین آهنگ های این خواننده پرداخته می شود، آهنگ دلقک نیز در آن به چشم می خورد.

کف گرگی

آهنگ کف گرگی در واقع یکی از بهترین آهنگ های این خواننده می باشد که در واقع به نام آهنگ نیما نیموش دیس حصین نیز شناخته می شود. البته که پس از آن حصین نیز آهنگی را برای دیس بک به این فرد منتشر کرد.

اعتراف

دیگر آهنگ بسیار مطرح این خواننده که جزء بهترین های او نیز همواره قرار می گیرد، آهنگ اعتراف می باشد که پیشنهاد می شود حتما این آهنگ بسیار جذاب را دانلود کرده و از گوش دادن به آن لذت ببرید.

عیبی نداره

آهنگ عیبی نداره نیز یکی از بهترین آهنگ های این خواننده می باشد که در سال 2019 منتشر شده و تا به امروز نیز تعداد افراد بسیار زیادی نسبت به دانلود کردن این آهنگ اقدام کرده اند.

قضیه چیه

دیگر آهنگ مطرح این خواننده که با استقبال بی نظیری از سوی طرفداران این خواننده رو به رو شده است، آهنگ قضیه چیه از نیما نیموش می باشد که بسیار نیز با بهترین تنظیم منتشر شده است.

هانیبال

دیگر آهنگ بسیار مطرح این خواننده که واکنش های بسیاری را پس از منتشر شدن در بر داشت آهنگ نیما نیموش هانیبال می باشد. این آهنگ را نیز می توانید به راحتی از تمامی سایت های معتبر دانلود کنید.

صدای آینده

آهنگ صدای آینده نیز پس از منتشر شدن تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرد و توانست یکی از بهترین آهنگ های رپی باشد که توسط یک رپر ایرانی با استعداد منتشر شده است.

مشتی بمون

یکی از بهترین آهنگ های نیما نیموش که با تنظیم و آهنگسازی بسیار خوبی انجام شده است، آهنگ مشتی بمون می باشد که تا به امروز نیز سایت های بسیاری این آهنگ را به عنوان بهترین آهنگ این خواننده برای دانلود قرار داده اند.

مادر

دیگر آهنگ بسیار مطرح این خواننده که به همراه یکی از بهترین خواننده های رپ ایرانی دیگر به نام مادر منتشر کرده است؛ آهنگ مادر می باشد که شما می توانید با جست و جو عبارت دانلود آهنگ نیما نیموش مادر این آهنگ را با کیفیتی بسیار بالا دانلود کنید.

پاکسازی 2

و در آخر، دیگر آهنگ مطرح این خواننده که جزء بهترین ها نیز می باشد، آهنگ پاکسازی 2 از نیما نیموش است که می توانید به راحتی این آهنگ را با بهترین کیفیت دانلود کرده و از گوش دادن به آن لذت ببرید.

درآمد نیما نیموش چقدر است؟

بهترین آلبوم های نیما نیموش کدامند؟

نیما نیموش در کارنامه هنری خود تا به امروز علاوه بر این که آهنگ های بسیاری را از خود منتشر کرده است، آلبوم های بسیاری را نیز ارائه داده است و به کمک آن ها توانسته محبوبیت بیشتری در بین مردن برای خود جمع آوری کند. این آلبوم ها همواره جزء بهترین ها می باشند و تعداد دانلود بسیاری را برای خود اختصاصی داده اند. اگر بخواهیم از بین آن ها به بهترین آلبوم های این خواننده اشاره ای داشته باشیم؛ باید بگوییم از بین آن ها آلبوم دلخوری پیش نیاد یکی از بهترین آلبوم های این خواننده می باشد.

نیما نیموش چه حاشیه هایی داشته است؟

این رپر مطرح ایرانی تا به امروز حواشی بسیاری را برای خود به وجود آورده است. وی در ابتدا دیس های بسیاری را به رپرهای خارجی ارائه می داد و از نظر خود تنها رپ فارسی بود که می توانست جزء بهترین رپ های جهان باشد. اما موضوع حواشی این شخص زمانی به جالب شد که درگیری بین نیما نیموش و حصین به وجود آمد. این خواننده شروع به ایجاد حاشیه و آهنگ های دیس به حصین کرد و در استوری ها و آهنگ های خود فحاشی های بسیاری را به حصین ابلیس کرده بود.

حصین ابلیس یکی از رپر های مطرح و معروف ایرانی می باشد و تقریبا می توان گفت تمامی خواننده ها این شخص را دوست دارند و این که یک رپر در این بین شروع به فحاشی کند کار بسیار عجیبی بود. این کار نیما، حصین را بسیار عصبی کرد و باعث شد او در یک استوری اشاره کند که اگر دهنتو نبندی میدم تو گونی ببرنت! احساس می کنیم که این تهدید از سوی این شخص جدی بود زیرا از نیما نیموش دیگر فحاشی ای را نشنیدیم.

نیما نیموش کجا زندگی می کند؟

نیما نیموش ابتدا زندگی خود را در کشور آلمان گذراند. او متولد کشور آلمان است و پدر و مادر او نیز در این کشور زندگی می کند. اما پس از این که به رپ فارسی علاقمند شد، تصمیم گرفت به کشور ایران مهاجرت کند و باقی عمر خودش را در کشوری باشد که به عنوان وطن او است. وی در حال حاضر نیز در کشور ایران در شهر تهران سکونت دارد و در همین شهر نیز آهنگ های بسیار مطرحی را ارائه داده است.

بیوگرافی یارا رپر ایرانی + عکس و لیست بهترین آهنگ های او نیز در دسترس شماست!

درآمد نیما نیموش چقدر است؟

نیما نیموش یکی از انواع خواننده های رپی است که با این که می توانست به راحتی در کشور آلمان به رپری بپردازد؛ اما تصمیم گرفت به ایران مهاجرت کند و در وطن خودش به رپری بپردازد. این که نیموش در ایران دارای شغل دیگری به جزء خوانندگی است مشخص نیست. اما درآمد او عمدتا از طریق یوروهایی می باشد که خانواده این فرد از آلمان برای او ارسال می کنند.

البته ممکن است این فرد به شغل های دیگری نیز مشغول باشد که این موضوع به صورت عمومی مطرح نشده است. در بعضی از سایت ها بیان شده که وی مدیریت سایت شرط بندی نیز برعده دارد. وی تا به حال به صورت رسمی تبلیغات بازی انفجار انجام نداده اما شایعاتی در این باره برای او در نظر گرفته شده است.

نیما نیموش چه حاشیه هایی داشته است؟

پیج اینستاگرام نیما نیموش چیست؟

برای این که بتوانید به راحتی با این خواننده مطرح ارتباط برقرار کنید، بهترین روش مراجعه کردن به پیج اینستاگرام نیما نیموش می باشد. برای مراجعه کردن به این صفحه کافیست وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و با جست و جو nimanimosh وارد صفحه رسمی این فرد که به همراه یک تیک آبی از دیگر صفحات متمایز شده است شوید.

عکس های نیما نیموش را در کجا مشاهده کنیم؟

یکی از راه های مشاهده کردن عکس های این رپر برتر، مراجعه کردن به صفحه اینستاگرام این خواننده که در عنوان قبلی به آن پرداختیم می باشد. از این طریق می توانید تمامی عکس های جدید این شخص را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید. روش بعدی نیز جست و جو نام این شخص در قسمت تصاویر گوگل می باشد. توصیه می شود فیلتر شکن خود را به هنگام جست و جو در قسمت تصاویر گوگل روشن بگذارید.

نیما نیموش تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

این خواننده به دلیل این که شروع کار خود را به صورت اختصاصی در ایران انجام داد، تا به امروز هیچ کنسرتی را برگزار نکرده است؛ زیرا مجوزی برای خواندن به صورت رسمی در ایران ندارد و تنها می تواند در خارج از ایران این کنسرت را اجرا کند. البته ویدیوهایی از بتل رپ بین این خواننده با دیگر خواننده ها وجود دارد که به صورت زنده اجرا می کند. می توانید این ویدیوها را از یوتیوب مشاهده کنید.

همسر نیما نیموش کیست؟

خبرهایی از این که این شخص با یکی از رپرهای زیر زمینی خانوم در ارتباط است منتشر شده است؛ اما این خبر از سوی این شخص تایید و یا تکذیب نشده است. البته باید در نظر داشته باشید که به دلیل فعالیت وی در ایران، تنها زمانی که به صورت کاملا رسمی ازدواجی برای این شخص صورت بگیرد آن را علنی می کند تا مشکلاتی برای او به وجود نیاید.

معروف ترین دیس های نیما نیموش کدامند؟

همان طور که در قسمت آهنگ ها به این موضوع اشاره کردیم، معروف ترین دیس این خواننده، آهنگ کف گرگی می باشد که به حصین آن را داده است. البته که در قسمت حواشی به این دیس کاملا پرداختیم و در حال حاضر این خواننده آهنگ دیگری را به عنوان دیس ارائه نداده است.

نیما نیموش تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

یکی از خواننده های بسیار مطرح رپ ایران، بهرام نورائی می باشد. این خواننده به همراه بهرام نورایی تا به امروز همکاری های بسیاری را انجام داده است و هم چنین در آلبوم 24 ساعت از این خواننده نیز شما آهنگی را مشاهده می کنید که نیما نیموش نیز در آن اجرا می کند. می توانید این آلبوم و این آهنگ را از طریق انواع سایت های معتبر دانلود کنید.

دوست دختر نیما نیموش کیست؟

نیما زمانی که این روز ها با نام هنری نیما نیموش شناخته می شود، یکی از خواننده های رپ ایرانی و هم چنین از رپر های نسل دوم می باشد که در کشور آلمان به دنیا آمده است. بهتر است بدانید که این فرد تمامی تحصیلات خود را در کشور آلمان گذرانده است، اما زمانی که علاقمند به رپ فارسی شد، تصمیم گرفت تا به کشور ایران بازگردد. حال اگر به رپ فارسی علاقه مند هستید به احتمال زیاد نیما نیموش را می شناسید و یا این که تا به اکنون آهنگ های او را گوش کرده اید. حال با توجه به این که در حال حاضر نیما نیموش به یکی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران تبدیل شده است که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل این روز ها خیلی از طرفداران و مخاطبان او تمایل دارند تا علاوه بر زندگی حرفه ای این رپر معروف در مورد زندگی شخصی او و دوست دخترش نیز اطلاعاتی را به دست آورند.

در ابتدا بهتر است بدانید این روز ها اکثر خوانندگان رپ با مدل های معروف و چهره های زیبا در رابطه هستند و به همین دلیل خیلی از افراد بر این باورند که نیما نیموش نیز در حال حاضر با یکی از مدل های معروف در رابطه است. اما با این حال با توجه به این که نیموش از همان ابتدایی که فعالیت خود را در حرفه موسیقی و خوانندگی شروع کرده است، زندگی شخصی خود را از حرفه اش جدا نگه داشته است و تنها در مورد زندگی حرفه‌ ای اش با مخاطبان خود صحبت می‌ کند، به همین دلیل در حال حاضر در مورد دوست دختر این رپر معروف اهل ایران اطلاعات دقیق و کامل در دسترس نمی باشد. حال با توجه به این که در مورد زندگی شخصی و دوست دختر نیما اطلاعاتی در دسترس نمی باشد، به همین دلیل هر از گاهی شایعاتی در مورد دوست دختر این رپر در فضای مجازی به وجود می‌ آید، با این حال نیما نیموش تا به اکنون به این شایعات واکنشی نشان نداده است و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

سوالات متداول

یوتیوب نیما نیموش

بهتر است بدانید با توجه به این که در ایران به رپران فارسی توجه آنچنانی نمی شود و آن ها از طریق حرفه شان درآمد خوبی ندارد، به همین دلیل این روز ها مشاهده می شود که اکثر رپران ایرانی که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارند در یوتیوب یکی از شبکه‌ های اجتماعی فعالیت گسترده ای انجام می دهند و با فعالیت در این شبکه اجتماعی توانسته اند یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. حال بهتر است بدانید با توجه به این که نیما نیموش یکی از رپران معروف به شمار می‌ رود که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارد، به همین دلیل مدتی قبل برای خود یک چنل در یوتیوب راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد این رپر معروف اهل ایران چنل یوتیوب خود را به مرکز فعالیتش تبدیل کرده است و هر چند وقت یکبار کلیپ های خود را به ویژه موزیک ویدیو هایش را در چنل یوتیوب خود با کیفیت بسیار بالا برای طرفداران و مخاطبانش منتشر می‌ کند که تا به امروز تمام کلیپ های او مورد استقبال کاربران یوتیوب نیز قرار گرفته اند و از بازدید بسیار بالایی هم برخوردار شده اند. به همین دلیل نیما نیموش توانسته از طریق بازدید ویدیو هایش در یوتیوب برای خود یک منبع درامد خوب به وجود آورد و به دلار درآمدزایی می کند.

حال اگر شما از طرفداران این رپر معروف اهل ایران هستید و تمایل دارید تا آدرس چنل یوتیوب او را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا نام نیما نیموش را در قسمت سرچ یوتیوب جستجو کنید تا به این گونه چنل او برای شما نمایش یابد. حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این رپر معروف و هم چنین فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که او ویدیویی را از خود در چنلش منتشر کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

پر افتخار ترین فیت های نیما نیموش با چه کسانی بوده است؟

بهتر است بدانید در حال حاضر همکاری رپران با یکدیگر به یک امر عادی و رایج تبدیل شده است که هر چند وقت یکبار برخی از رپران با همکاری یکدیگر آهنگ های بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر می‌ کنند که با آن ها (فیت) گفته می‌ شود. حال این موضوع را هم باید افزود که نیما نیموش از آن دسته از رپرانی است که علاقه بسیار زیادی به انتشار فیت دارد و تا به اکنون با همکاری برخی از رپران و خوانندگان دیگر فیت های بسیار جذاب و شنیدنی را منتشر کرده است که با انتشار این فیت ها توانسته به میزان شهرت و محبوبیت خود بی افزاید و حتی طرفداران بیشتری را نیز به دست آورده است. حال در ادامه می خواهیم به معرفی بهترین و پر افتخار ترین فیت های این رپر معروف که با چه کسانی بوده است بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کی به کیه

آهنگ کی به کیه یکی از پرافتخار ترین و محبوب ترین آهنگ های این رپر معروف به شمار می‌ رود که مدتی قبل با همکاری رضو ممو خواننده رپ ایرانی خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ از سبک گنگ برخوردار است و به صورت رپ ارائه شده است. حال جالب است بدانید پس از انتشار این فیت، نیما توانست طرفداران و مخاطبان بیشتری را به دست آورد و خیلی از افراد بعد از شنیدن این آهنگ به تعریف و تمجید از آن پرداختند.

گیم اور

به جرات می توان بیان کرد که یکی از بهترین و موفق ترین آهنگ های این رپر گیم اور می باشد که مدتی قبل آن را منتشر کرده است. بهتر است که بدانید نیما نیموش این آهنگ را با همکاری خواننده ای به نام بابک و هم چنین دو رپر خارجی خوانده و منتشر کرده است و این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه علاقه‌ مندان به رپ قرار گرفت. بهتر است که بدانید این فیت از نیما نیموش در لیست بهترین فیت های این رپر قرار گرفته است.

Gunshots

آهنگ Gunshots یکی از آهنگ های معروف و قوی این رپر فارسی به شمار می‌ رود که آن را مدتی قبل خوانده و منتشر کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که نیما آهنگ Gunshots را با همکاری یک خواننده خارجی خوانده و منتشر کرده است. بهتر است که بدانید این آهنگ با توجه به این که از ریتم و متن بسیار قوی برخوردار است، به همین دلیل هنوز هم توسط خیلی از افراد به ویژه علاقه مندان به رپ پلی می شود.

رفیق

یکی از آهنگ های معروف و شنیدنی نیما نیموش رفیق نام دارد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این رپر مشهور این آهنگ را با همکاری رضو ممو خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه علاقه‌ مندان به رپ قرار گرفت. هم چنین بهتر است که بدانید این فیت از نیما و رضو ممو در لیست بهترین فیت های این رپر قرار گرفته است.

نیما نیموش تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

واکنش این رپر به رپر های نسل 4 چه بوده است؟

اگر به سبک رپ علاقه مند هستید و رپ فارسی را دنبال می‌ کنید، بهتر است که بدانید در حال حاضر رپ فارسی از نسل های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام رپران با توجه به سالی که فعالیت خود را در حرفه خوانندگی شروع کرده اند در یکی از این نسل ها قرار گرفته اند. حال این موضوع را هم باید افزود که رپرهای نسل چهار از رپر های تازه کار و جوان تشکیل شده‌ اند که با توجه به این که مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را در این حرفه شروع کرده اند به همین دلیل در لیست رپر های نسل چهار قرار گرفته اند. حال همان طور که بیان کردیم نیما نیموش از رپر های نسل دوم است که مدت زمان نسبتا طولانی است که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است.

حال ناگفته نماند که نیما نیموش مدتی قبل در یکی از صحبت های خود در رابطه با رپران نسل چهار بیان کرد که برخی از رپر های نسل چهار توانسته اند در دنیای رپ فارسی تحول بزرگی را به وجود آورند و با این که از امکانات محدودی برخوردارند اما با توجه به استعداد و توانایی که در رپ خوانی دارند جایگاه خوبی را در رپ به دست آورده اند و آینده روشنی نیز در انتظار آن هاست. حال این موضوع را هم باید افزود که اگر تمایل دارید تا به صورت کامل به مشاهده صحبت های نیما نیموش در مورد رپر های نسل چهار بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به یکی از پلتفرم های ویدیویی مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه نمایید. شما با مراجعه به هر کدام از این پلتفرم ها می توانید با یک جستجوی ساده این ویدیو از نیما نیموش که در رابطه با رپران نسل چهار صحبت کرده است را پیدا کنید و با کیفیت بالا به مشاهده آن بپردازید.

سوالات متداول

 1. چگونه می توان آهنگ های این خواننده را دانلود کرد؟

  به راحتی با جست و جو عبارت هایی مانند آهنگ های نیما نیموش و یا دانلود فول آلبوم نیما نیموش می توانید این آهنگ ها را با کیفیتی بسیار عالی دانلود کنید.

 2. از چه طریقی می توان عکس های این خواننده را مشاهده کرد؟

  به راحتی می توانید از طریق جست و جو در قسمت تصاویر گوگل و یا اینستاگرام این خواننده می توانید مشاهده کنید.

 3. آیا این خواننده ازدواج کرده است؟

  خبرهایی مبنی بر وجود رابطه در زندگی این شخص وجود دارد؛ اما خبر ازدواج این فرد تکذیب شده است.

 4. این خواننده در چه کشوری به دنیا آمده است؟

  وی متولد کشور آلمان می باشد و برای ادامه کار رپری خود به ایران آمده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا