بیوگرافی گاد پوری (پوریا بشیری) جدیدترین حواشی خدا رپ فارس

گاد پوری نام یکی از خواننده های مطرح و شناخته شده در دنیای موسیقی است که در این مقاله در مورد او صحبت خواهیم کرد و بیوگرافی او را عنوان خواهیم کرد.

این خواننده در زمینه موسیقی فعالیت های خوبی داشته است و آهنگ های متعددی را تا کنون منتشر کرده است که در ادامه راجع به این آهنگ ها و همچنین فعالیت های گاد پوری از خوانندگان رپ فارسی صحبت خواهیم کرد.

محتوا پنهان

بیوگرافی گاد پوری

طی سال های اخیر در زمینه موسیقی و سبک های مختلف آن خواننده های متعددی فعالیت خود را آغاز کرده اند و در این مسیر پیش رفته اند. گاد پوری نیز نام یکی از رپرهای نسل چهار می باشد که چند سالی است که فعالیت خود را آغاز کرده است و چندین آهنگ نیز منتشر کرده است. برخی از این خواننده ها که فعالیت خود را آغاز کرده اند در این مسیر موفق شده اند و نام آن ها بسیار مطرح شده است؛ اما برخی از آن ها نیز مدتی بعد از فعالیت خود و انتشار چندین آهنگ چندان موفقیتی را تجربه نکرده اند. این عدم موفقیت سبب کناره گیری آن ها از این حوزه شده‌ است و به صورت قطعی فعالیت خود را به اتمام رسانده اند.

گاد پوری نام یکی از خواننده هایی می باشد که در این حوزه موفق عمل کرده است و نامش خصوصا طی سال های اخیر بسیار مطرح شده است. این مطرح شدن نام او در زمینه های مختلف به او کمک کرده است که در ادامه راجع به این موضوع بیشتر صحبت خواهیم کرد. خواننده ای که در حوزه موسیقی و در بین دوستداران و علاقه مندان به موسیقی مطرح باشد می تواند هم در این حوزه بسیار خوش بدرخشد و با موفقیت مسیر پیش روی خود را طی کند و هم در بحث درآمد بسیار موثر است. خواننده هایی که نامشان مطرح تر باشد، آهنگ های منتشر شده آن ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. علاوه بر کسب درآمد از طریق انتشار آهنگ هایشان، از طريق برگزاری کنسرت نیز می توانند درآمد کسب کنند. برگزاری مراسم کنسرت در کسب درآمد خواننده بسیار تاثیر گذار است و درآمد های خوبی از این طریق می توان کسب کرد.

خانواده این رپر با استعداد نسل 4

در مورد بیوگرافی گاد پوری اطلاعات دقیق و زیادی در دست نیست. یکی از دلایل این امر را می توان به اخلاق خود این خواننده مرتبط دانست زيرا این خواننده تا کنون مصاحبه های زیادی انجام نداده است. او همچنین در صفحه اینستاگرامی خود تا کنون در مورد زندگی شخصی خود صحبتی را انجام نداده است و اکثر فعالیت او به حوزه کاری او مرتبط می شود.

در ادامه این مقاله راجع به آهنگ های گاد پوری، اینستاگرام و یوتیوب گاد پوری صحبت خواهیم کرد. او در فضای مجازی و اپلیکیشن های مختلف فعالیت های متعددی دارد که در ادامه راجع به آن ها نیز صحبت خواهیم کرد. این خواننده در برنامه یوتیوب نیز فعالیت دارد که با مراجعه به صفحه اینستاگرام او می توانید نشانی یوتیوب آن را نیز پیدا کنید، زیرا گاد پوری در صفحه اینستاگرامی خود نشانی چنل یوتیوب خود را عنوان کرده است. عده زیادی با شنیدن نام این خواننده به یاد بازیگر توانمند و محبوب کشورمان پوری بنایی می افتند. این بازیگر که بیشتر در فیلم های قدیمی فعالیت داشته است هم اکنون نیز محبوبیت بسیاری دارد. باید گفت که این مسئله تنها یک شباهت اسمی است و این دو هیچ نسبت و رابطه فامیلی با یکدیگر ندارند.

معروف ترین آهنگ های گاد پوری کدامند؟

این خواننده تا کنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که تعدادی از این آهنگ ها بسیار مورد توجه علاقه مندان به موسیقی رپ قرار گرفته است.

کیلو کیلو

نام یکی از مطرح ترین آهنگ های منتشر شده توسط این خواننده هستند که بسیار مورد توجه و استقبال علاقه مندان قرار گرفته اند. علاقه مندان می‌ توانند با جستجوی نام این آهنگ ها در موتور جستجوی گوگل و سایت های موسیقی این آهنگ ها را دانلود کنند.

untitled

آهنگ untitled از دیگر ترانه هایی است که توسط این خواننده مطرح منتشر شده است.

عکس های گاد پوری را در کجا مشاهده کنیم؟

علاقه مندان می توانند جهت مشاهده عکس هایی از این خواننده مطرح که طی سال های اخیر شناخته شده است به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنند. در این مرورگر سایت های مختلفی وجود دارد که عکس های متعدد و مختلفی را از این خواننده بارگذاری کرده اند.

شما برای این امر باید نام این خواننده را در قسمت سرچ موتور جستجوی گوگل وارد کنید تا بیوگرافی و اطلاعات او و همچنین عکس هایش نمایش داده شود. علاوه بر این ها اگر این خواننده تا کنون کنسرتی را برگزار کرده باشد می توانید ویدئوهای کنسرت او را نیز از این طريق مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام گاد پوری چیست؟

جهت دسترسی به پیج اینستاگرام گاد پوری شما می توانید به برنامه اینستاگرام مراجعه کنید. با مراجعه به برنامه اینستاگرام باید شما در قسمت جستجوی این برنامه نام این خواننده را وارد کنید و سپس صفحه اینستاگرامی او برای شما نمایش داده می شود.

عموما صفحه اینستاگرامی افراد و خواننده های مطرح و شناخته شده دارای تیک آبی می باشد که به منزله رسمی بودن این صفحه ها و این که تحت نظارت خود فرد می باشند است. در موتور جستجوی گوگل نیز نشانی صفحه اینستاگرام این خواننده را می توانید جستجو کنید.

درآمد گاد پوری چقدر است؟

میزان درآمد گاد پوری به عوامل مختلفی بستگی دارد که در قسمت ابتدایی مطالب به صورت کلی به توضیح در مورد آن ها پرداختیم و مسائل متعددی را مطرح کردیم. در این قسمت به صورت کامل و جامع در این خصوص صحبت خواهیم کرد و مطالب کاملی را عنوان خواهیم کرد. میزان درآمد این خواننده به تک آهنگ ها و همچنین آلبوم هایی که منتشر می کنند بستگی دارد. از طريق دانلود این آهنگ ها خوانندگان می توانند به کسب درآمد بپردازند. البته برگزاری کنسرت نیز بسیار در مسئله درآمد خواننده ها مطرح است. خوانندگان مختلف می توانند از اين طريق درآمد های خوبی را به دست بیاورند.

آیا گاد پوری تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

به نظر می رسد که گاد پوری تا کنون کنسرتی را برگزار نکرده است که این عدم برگزاری کنسرت دلایل مختلفی دارد. او تا کنون در مورد دلایل خود صحبتی نکرده است؛ اما این احتمال وجود دارد که او در آینده ای بسیار نزدیک کنسرت های متعددی را در کشورهای مختلف با حضور علاقه مندان به موسیقی خود برگزار کند.

بررسی حواشی گاد پوری

این خواننده را می توان در زمره خواننده های کم حاشیه حوزه موسیقی قرارداد که تا کنون درگیر حواشی زیادی نشده است و تا حد امکان از حواشی محتمل دوری می کند.

گاد پوری با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

این خواننده مانند اکثر خواننده های حوزه رپ با همکاران خود در این زمینه همکاری مشترک داشته اند. در حوزه موسیقی رپ این کار یک امر طبیعی به شمار می آید.

اولین آهنگ گاد پوری چه نام داشت؟

گاد پوری تا کنون تک آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که از اولین آهنگ های منتشر شده توسط او می توان به آهنگ کیلو کیلو اشاره کرد که در زمان انتشار بسیار مورد توجه و استقبال علاقه مندان قرار گرفته است.

موزیک ویدیوهای گاد پوری را در کجا مشاهده کنیم؟

علاقه مندان می توانند موزیک ویدیوهای مرتبط با آهنگ های این خواننده را در صفحه اینستاگرامی گاد پوری و همچنین موتور جستجوی گوگل مشاهده کنند. در موتور جستجوی گوگل سایت های متعددی وجود دارد که می توانید با مراجعه به آن ها به راحتی موزیک ویدئوهای این خواننده را مشاهده و همچنین دانلود کنید.

اولین آلبوم گاد پوری چه نام داشت؟

این خواننده از جمله خواننده هایی می باشد که در تولید آلبوم های متعدد نیز موفق عمل کرده است و تا کنون چندین آلبوم موسیقی را منتشر کرده است. از مطرح ترین و اولین آلبوم های موسیقی که توسط این خواننده منتشر شده است می‌ توان به آلبوم پ اشاره کرد. از آلبوم های منتشر شده توسط این خواننده استقبال نسبتا خوبی شده‌ است و تا حدودی مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است.

یوتیوب گاد پوری

با توجه به این که از رپران ایرانی حمایت نمی‌ شود و آن ها درآمد آنچنانی از طریق فعالیت در حرفه‌ شان ندارند، به همین دلیل این روز ها اکثر رپران به ویژه رپران نسل جدید در فضای مجازی همچون یوتیوب فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند تا به این گونه بتوانند یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. حال بهتر است بدانید گاد پوری رپر معروف اهل ایران که از رپران نسل جدید هم به شمار می‌ رود، مدتی است که فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرده است. او در چنل یوتیوب خود تمام ویدیوهایش به ویژه موزیک ویدیوهای خود را با کیفیت بسیار بالا منتشر می‌ کند که تمام ویدیوهای او تا به اکنون از بازدید بسیار بالایی هم برخوردار شده‌ اند و مورد استقبال کاربران یوتیوب قرار گرفته اند. به همین دلیل این رپر توانسته از طریق فعالیت در یوتیوب یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب گادپوری و فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

داستان بیف های گاد پوری و هیپ هاپولژیست

هیپ هاپولوژیست و پوری دو رپر نسل چهار رپ فارسی هستند. این دو رپر در زمان گذشته از دوستان خوب و صمیمی یکدیگر بودند، اما ناگهان در موزیک‌ هایشان شروع به تیکه انداختن به یکدیگر کردند. پوری و هیپ هاپولژیست هر دو از رپران نسل چهار به شمار می‌ روند و خودشان را بهترین رپر حال حاضر ایران خطاب می‌ کنند. با این که این دو رپر سابقه زیادی در رپ ندارند، اما با توجه به ترک‌ هایی که تا به امروز منتشر کرده‌ اند، توانسته اند طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کنند. حال ماجرا از زمانی شروع شد که هیپ هاپولوژیست از آهنگ اتحاد امیر تتلو و تهی خط خورد.

پس از آن گادپوری تلاش کرد در این آهنگ حضور داشته باشد و سمت تهی را گرفت. این موضوع جرقه اول این اختلاف بود. سپس این دو رپر تیکه هایی در موزیک هایشان بهم انداختند تا این که آهنگ بزکش منتشر شد. پس از آن هیپ هاپولوژیست دو آهنگ داد و در فری استایل نردبون جواب پوری را داد و پوری هم چند ساعت بعد یک موزیک ویدیو به نام tttpttt منتشر کرد.

نگاهی به بیف شاپور و گاد پوری

8 دی ماه سال 1402 بود که گروه ملتفت 3 ترک منتشر کرد که یکی از آن ها تهران نام داشت، فراموشی و الکی هم دو ترک دیگر بودند. ترک شاپور که الکی نام داشت، بیش تر شبیه به دیس ترک بود که کنایه هایی به گاد پوری و سایر خوانندگان زده بود. گاد پوری هم پس از گذشت چندین ساعت دیس ترکی به نام اماله را منتشر کرد که شاپور ملتفت مخاطب آن بود. شاپور ملتفت هم پس از شنیدن این دیس ترک و پس از 23 ساعت دیس ترکی به نام دلقک را منتشر کرد و به تمامی توهین های گاد پوری جواب داده بود.

در این ترک شاپور علاوه بر دیس کردن پوری، صفت را هم دیس کرده بود و بیان کرد که گاد پوری و حمید صفت و کل گروه زد و بند با جمهوری اسلامی همکاری می کنند و خوانندگان حکومتی هستند. پس از آن گاد پوری رپر با استوری های خود، سعی داشت که شاپور را دیس کند.

این ماجرا هم چنان ادامه دارد و تا کنون دیس و دیس بک های بسیاری بین این خوانندگان رد و بدل می شود که می توان تمامی آن ها را از طریق اینترنت و جست و جو در مرورگر گوگل به دست آورد. دیس گاد پوری و شاپور را بشنوید و نظرات خود را در مورد این دیس ترک ها کامنت کنید. البته علی جیدال و گاد پوری هم به یک دیگر دیس های بسیاری داده اند که در فضای مجازی موجود می باشند.

دوست دختر گاد پوری چه کسی است؟

پوری یکی از هنرمندان پر طرفدار است که کاربران او علاقه مند هستند که در مورد روابط شخصی او و زندگی خصوصی خواننده محبوب خود، اطلاعات بیش تری به دست آورند. بسیاری از این افراد در مورد دوست دختر این رپر جوان کنجکاو شده اند. در این مورد بهتر است بدانید که گاد پوری علاقه ای به علنی کردن زندگی شخصی خود ندارد و تمام توجه و تمرکز خود را بر روی ساخت ترانه های جدید قرار داده است.

او در مورد خانواده و روابط خود تا کنون هیچ صحبتی نکرده است و در مورد وضعیت تاهل او نیز خبرهایی منتشر نشده است. با این وجود می توان فهمید که این خواننده تلاش دارد که خانواده اش را از حواشی دور نگه دارد و در مورد آن ها اطلاعاتی را بیان نکند. اکنون هیچ تصویری از این رپر با دوست دخترش منتشر نشده است و هیچ اطلاعاتی از این فرد در دسترس نمی باشد. گاد پوری اینستاگرام فعالی دارد اما در مورد زندگی شخصی خود تصویری را منتشر نکرده است.

اعضای تیم گاد پوری چه کسانی هستند؟

پوریا بشیری که این روزها با نام هنری گاد پوری شناخته می شود، در سال 1374 در استان گیلان به دنیا آمده و بزرگ شده است. او مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است و به همین دلیل در لیست رپران نسل چهار قرار گرفته است. در حال حاضر پوری طرفداران زیادی را در بین علاقه مندان به رپ گنگ فارسی به دست آورده است. او با توجه به این که توانسته جایگاه خوبی را در رپ فارسی به دست آورد، به همین دلیل این روزها برخی از رپرها نسل جدید در تیم او قرار گرفته اند تا به این گونه بتوانند به میزان شهرت و معروفیت خود بی افزایند.

همکاری گاد پوری و محمد رضا شایع

محمدرضا شایع یکی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران است که در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال بهتر است بدانید محمدرضا شایع تا به اکنون بارها به حمایت از رپران نسل جدید پرداخته است و حتی برای این که رپران نسل جدید دیده و مطرح شوند همکاری‌ هایی با برخی از آن ها داشته است.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل پوری با همکاری محمدرضا شایع آهنگی به نام واویلا را منتشر کرد که پس از انتشار این آهنگ توانست توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند و به میزان شهرت و معروفیت خود افزود. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود آهنگ واویلا از محمدرضا شایع و پوری بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت‌ های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

گاد پوری به چه خوانندگانی دیس داده است؟

در دنیای رپ انتشار دیس ترک در میان رپران به یک امر عادی و رایج تبدیل شده است و هر چند وقت یکبار شاهد انتشار یک دیس ترک هستیم. حال این موضوع را هم باید افزود از زمانی که گاد پوری فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است، درگیری‌ هایی با برخی از رپران دیگر داشته است که گاهی اوقات این درگیری‌ ها تا جایی ادامه پیدا کرده‌ اند که منجر به انتشار دیس ترک از جانب این رپر شده است. حال در ادامه قرار است در رابطه با این که گاد پوری تا به اکنون به چه خوانندگانی دیس داده است بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

021 کید

تونی (محمد) محرز که با نام هنری 021 کید به انگلیسی (021KID) شناخته می‌ شود، یک رپر نسل چهارمی اهل ایران است. حال بهتر است بدانید مدتی است که درگیری بین پوری و 021 کید به وجود آمده است که این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرده است که این دو رپر تا به اکنون چندین دیس و دیس بک خطاب به یکدیگر منتشر کرده اند. حال یکی از دیس ترک های قوی گاد پوری خطاب به 021 کید untitled نام دارد که این دیس ترک پس از انتشار با جنجال زیادی رو به رو شد.

خلسه

سپهر خلسه یکی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران است که مدت زمان نسبتاً طولانی است که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل درگیری بین گاد پوری و سپهر خلسه به وجود آمد که پوری پس از این درگیری یک دیس ترک به نام اوراقی خطاب به خلسه منتشر کرد.

هیپ هاپولژیست

با این که هیپهاپولژیست و گاد پوری از دوستان صمیمی یکدیگر بودند، اما مدتی است که درگیری بین آن ها به وجود آمده است که این درگیری باعث منتشر شدن دیس ترک‌ های متعددی بین این دو رپر شده است. حال یکی از دیس ترک های قوی که پوری خطاب به هیپهاپولژیست منتشر کرده است بزکش نام دارد.

تشکیل لیبل زد و بند توسط گاد پوری

حمید صفت یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که لیبل زد و بند را راه اندازی کرده است. تا کنون خوانندگان بسیاری عضو این گروه شده اند و فعالیت های خود را با این لیبل منتشر می کنند. البته افراد بسیاری هم از این لیبل حمایت کرده اند. نا گفته نماند که حمید صفت برای تاسیس این گروه از گاد پوری که یک رپر نسل 4 است، کمک گرفته است.

افرادی که در این گروه فعالیت دارند، رپرهای نسل 4 هستند که حمید صفت با ایجاد این گروه، از این خوانندگان حمایت کرد و آن ها را بیش تر به مردم معرفی کرد. گاد پوری و حمید صفت اعضای اصلی این گروه هستند که برای بالا بردن سطح این گروه، تلاش زیادی می کنند.

بهتر است بدانید که هنرمندان دیگری مانند آکیو، امیر ای پی، آردا و هومن فیل هم در این گروه حضور دارند. موزیک ویدیو گاد پوری و دیگر اعضای گروه در صفحه اینستاگرامی گروه زد و بند قرار گرفته است و به راحتی قابل دسترسی می باشد.

تیم های مورد علاقه این رپر کدامند؟

گاد پوری هم مانند بسیاری از مردم به فوتبال علاقه مند است و تلاش می کند که بسیاری از مسابقات مهم را تماشا کند. اما در مورد تیم مورد علاقه این خواننده باید بدانید که او به تیم داماش گیلان علاقه زیادی دارد. این تیم ایرانی، یک تیم از باشگاه های فوتبال لیگ دسته اول است که در شهر رشت قرار دارد. در بین تیم های خارجی هم گاد پوری تیم گالاتاسرای ترکیه را دوست دارد. این تیم در شهر استانبول قرار گرفته است و تا کنون افتخارات بسیاری کسب کرده است.

آشنایی با آکیو فیلم بردار این رپر

آکیو نام یکی از هنرمندان و اعضای اصلی گروه زد و بند می باشد. این هنرمند در زمینه فیلم برداری فعالیت می کند و تا کنون موزیک ویدئوهای بسیاری را تولید کرده است. البته باید بدانید که آکیو به عنوان خواننده و ترانه سرا هم فعالیت بسیار زیادی دارد، اما در زمینه طراحی کردن موزیک ویدئوها و ساخت کلیپ های مختلف، بیش تر حضور دارد. در سال 1399 گاد پوری اولین موزیک ویدئوی خود را ایجاد کرد و در آن از آکیو کمک گرفت.

این موضوع باعث شد که این دو هنرمند رابطه بیش تری با یک دیگر برقرار کنند و در بسیاری از ترک ها با هم همکاری داشته باشند. آکیو یک هنرمند جوان است که در یکی از شهرهای شمال ایران به دنیا آمده است. سال تولد او 1374 بوده و آثار بسیاری به وجود آورده است. آکیو هم اکنون به عنوان فیلم بردار تخصصی گاد پوری فعالیت می کند و کلیپ های بسیار حرفه ای را برای او تهیه می کند. اوراقی و تازه دوماد بهترین اهنگ گاد پوری است که به کمک آکیو تولید شده است. البته این هنرمند در گروه زد و بند نیز فعالیت بسیاری دارد و ویدئوهای بسیاری را تولید می کند.

سوالات متداول

 1. گاد پوری کیست؟

  پوری یکی از خواننده های فعال در حوزه موسیقی رپ می باشد که تا کنون تک آهنگ ها و آلبوم های متعددی را منتشر کرده‌ است. این خواننده در زمینه موسیقی رپ خوب عمل کرده است و از خواننده های موفق این حوزه موسیقی به شمار می آید.

 2. آیا گاد پوری اهل حاشیه است؟

  این خواننده را باید در زمره خواننده های کم حاشیه حوزه موسیقی قرارداد که تا کنون خود را درگیر حواشی زیادی نشده است و تا حد امکان از حواشی محتمل دوری می کند. این مسئله بسیار در کم حاشیه بودن این خواننده تاثیر گذار بوده است.

 3. موزیک ویدئو ها و عکس های گاد پوری را در کجا می توان مشاهده کرد؟

  علاقه‌ مندان می‌ توانند جهت تماشای عکس های این خواننده و همچنین موزیک ویدیوهای او به موتور جستجوی گوگل و همچنین صفحه اینستاگرامی وی مراجعه کنند. در این موارد عنوان شده عکس ها و موزیک ویدئوهای این خواننده موجود می باشد.

 4. گاد پوری تا کنون کنسرتی را برگزار کرده است؟

  ظاهراً گاد پوری تا کنون کنسرتی را برگزار نکرده است که این عدم برگزاری کنسرت دلایل مختلفی دارد، اما تا کنون در مورد دلایل خود صحبتی نکرده است؛ اما این احتمال وجود دارد که او در آینده کنسرتی را با حضور علاقه مندان برگزار کند.

4.6/5 - (9 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل