بیوگرافی ریویل یا همان مهرک تقوی رپر تکنیکی

ریویل یکی از خوانندگان رپ فارسی تبار در انگلیس است. او در صنعت خوانندگی و در سبک رپ فعالیت می‌ کند و با توجه به سبکی که دارد این روزها به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و طرفداران زیادی را نیز بدست آورده است.

ریویل کیست؟

ریویل کیست؟

در رابطه با بیوگرافی ریویل بهتر است بدانید نام اصلی او مهرک تقوی شیرازی است و متولد 8 دی 1362 در تهران می باشد و در حال حاضر در انگلستان زندگی می کند. او فعالیت خود را از سال 2000 آغاز کرده است و با توجه به همکاری که با رپران معروف و سرشناسی همچون هیچکس و علی قاف داشته است، این روزها به شهرت زیادی رسیده است.

همسر ریویل کیست؟

در مورد روابط شخصی این رپر معروف اطلاعات دقیقی منتشر نشده است، چرا که او تا به اکنون در مورد روابط شخصی اش و این که آیا ازدواج کرده است و یا در حال حاضر با چه کسی در ارتباط است با مخاطبان خود صحبتی نکرده است. به طور معمول این رپر در اکثر مصاحبه هایش در مورد حرفه اش و اهدافی که دارد، صحبت می کند.

ریویل چه حواشی داشته است؟

گفتنی است که در حال حاضر در پیرامون اکثر رپرانی که از شهرت خوبی برخوردارند حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود که این موضوع شامل ریویل رپر ایرانی تبار انگلیسی هم می باشد. با توجه به این که این رپر از شهرت خوبی برخوردار است و مخاطبان بسیار زیادی دارد. به همین دلیل هر از گاهی خواسته و یا ناخواسته حاشیه‌ هایی در پیرامون او مشاهده می‌ شود.

به هر حال این موضوع را هم باید افزود که به طور معمول حواشی پیرامون این رپر مربوط به فعالیت‌ هایی که او در رپ انجام می‌ دهد، فیت‌ هایی که منتشر کرده است، انتشار فیت ریویل و رضا پیشرو، دیس ترک‌ هایی که تا به اکنون منتشر کرده است و برخی دیگر می‌ باشد.

نگاهی به زندگینامه ریویل رپر

نگاهی به زندگینامه ریویل رپر

سید مهرک تقوی شیرازی که این روزها با نام مستعار ریویل و یا ریویل مهرک گلستان شناخته می شود از خوانندگان با استعداد ایرانی است که در سبک رپ فعالیت می‌ کند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید برای اولین بار این رپر در سال 2011 مشهور شد. دلیل آن نیز خواندن یک ترک برای شورش های انگلستان بود و علت آن آهنگی سیاسی بود که مورد توجه همگان قرار گرفت. البته ناگفته نماند که یکی دیگر از دلایل شهرت و معروفیت این رپر همکاری او با رپران ایرانی همچون قاف و هیچکس بوده است. حال گفتنی است که در حال حاضر این رپر با استعداد جایگاه ویژه‌ ای را در دنیای رپ از آن خود کرده است.

ریویل چه آهنگ هایی خوانده است؟

این رپر مشهور تا به اکنون آهنگ‌ های متعددی را به تنهایی و یا با همکاری سایر رپران خوانده و منتشر کرده است. گفتنی است که اکثر آهنگ های این رپر مورد استقبال خیلی از علاقه مندان به رپ قرار گرفته است. حال در ادامه قرار است به معرفی برخی از بهترین و معروف‌ ترین آهنگ‌ های ریویل بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کی میگه

یکی از آهنگ‌ های این رپر معروف کی میگه نام دارد که با همکاری هیچکس خوانده و منتشر کرده است. بهتر است بدانید پس از انتشار ریویل اهنگ کی میگه، این آهنگ بسیار محبوب و پرطرفدار شد تا جایی که خیلی از کاربران فضای مجازی دابسمش‌ های متعددی را نیز با این آهنگ ضبط و در اینستاگرام منتشر کردند. ریویل و هیچکس با همکاری در این آهنگ توجهات زیادی را به سمت خود جلب کردند.

Knock ‘Um Out

از یکی از آهنگ‌ های قدیمی اما معروف این رپر که با همکاری داک براون خوانده است می‌ توان به آهنگ Knock ‘Um Out اشاره کرد. زمانی که این رپر آهنگ Knock ‘Um Out را منتشر کرد مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت. هم چنین خیلی از شنوندگان به تعریف و تمجید این آهنگ پرداختند.

The Next Thing

در سال 2010 ریویل با همکاری چارلی اسلاث آهنگی به نام The Next Thing را منتشر کردند. این آهنگ پس از انتشار با توجه به این که به صورت گنگ خوانده و منتشر شده بود. به همین دلیل مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد.

بهترین آهنگ های ریویل کدامند؟

بهترین آهنگ های ریویل کدامند؟

این رپر از زمانی که فعالیت خود را شروع کرده است تا به امروز آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که با توجه به سبک خاصی که دارد تمام آهنگ های او مورد توجه مردم و به ویژه مخاطبانش قرار گرفته است. اما با این حال برخی از آهنگ های این رپر در لیست بهترین آهنگ های او قرار گرفته اند که در این قسمت قرار است به معرفی این آهنگ ها بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

021LDN

یکی از آهنگ های معروف و پرطرفدار این خواننده 021LDN نام دارد که بعد از انتشار با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد و خیلی از افراد به تعریف و تمجید این آهنگ پرداختند.

تنها

از دیگر آهنگ های خوب این خواننده آهنگ تنها نام دارد که متعلق به آلبوم هفت سایه است. این آهنگ بعد از انتشار مورد استقبال خیلی از طرفدارانش قرار گرفت.

هشدار

آهنگ هشدار از آلبوم هفت سایه یکی از آهنگ های پرطرفدار این رپر معروف به شمار می‌ رود که با شنیدن این آهنگ می توانید به خوبی متوجه سبک این رپر بشوید.

آهنگ های ریویل را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های ریویل را چگونه دانلود کنیم؟

این روزها ریویل طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی به دست آورده است. حال اکثر مخاطبان او تمایل دارند تا به دانلود آهنگ های ریویل بپردازند. در این باره بهتر است که بدانید روش های متعددی برای جستجو و دانلود تمام آهنگ های ریویل وجود دارد.

به عنوان مثال اگر به سایت های موسیقی مراجعه کنید می‌ توانید تمام آهنگ های این رپر را با کیفیت بسیار بالا جستجو و دانلود نمایید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که شما با مراجعه به کانال های موسیقی در تلگرام نیز می‌ توانید تمام آهنگ های این رپر را در کیفیت های متفاوت مشاهده کنید و هر کدام از آهنگ های او را که تمایل داشتید، دانلود نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام ریویل چیست؟

مدت‌ ها قبل این رپر در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرد تا به این گونه بتواند با مخاطبان و طرفدارانش در ارتباط باشد و جدیدترین اخبار و فعالیت های خود را با آن ها در میان بگذارد. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام ریویل معروف کافیست تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه کنید و نام او را به انگلیسی جستجو کنید تا پیج این رپر معروف برای شما نمایش یابد. دقت داشته باشید که از طریق لینکی که برای تان قرار داده ایم نیز می توانید برای این مورد اقدام کنید.

نظر مهرک ریویل در مورد رپ فارسی

مدتی قبل یک مصاحبه اینترنتی با این رپر مشهور اهل ایران انجام شد. حال این رپر در قسمتی از این مصاحبه در رابطه با رپ فارسی نیز به صحبت پرداخت. به نظر ریویل رپ فارسی بسیار قوی است و خیلی از رپران آمریکایی که تا به اکنون به گوش کردن رپ فارسی پرداخته اند از رپ فارسی تعریف و تمجید کرده اند. حال اگر تمایل دارید تا به صورت کامل به مشاهده این مصاحبه بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت و یا یوتیوب مراجعه نمایید.

دلیل کم کار شدن این رپر عضو ملتفت چه بود؟

مدتی است که فعالیت ریویل در دنیای رپ و خوانندگی بسیار کم شده است. حال این موضوع باعث ناراحتی علاقمندان به رپ به ویژه طرفداران او گردیده است. چرا که به نظر خیلی از افراد این رپر از استعداد بسیار خوبی در رپ کردن برخوردار است. حال خیلی از افراد به ویژه طرفداران این رپر کنجکاو هستند تا دلیل کم کار شدن او را که عضو گروه ملتفت هم می باشد بدانند.

در این باره بهتر است بدانید که این رپر تا به اکنون در هیچ کدام از مصاحبه‌ های خود دلیل کم کار شدنش را بیان نکرده است. اما با این حال برخی از افراد در این باره ادعا کردند که ریویل به دلیل گرداندن بیزینس‌ هایش در خوانندگی کم کار شده است.

ریویل با چه رپرهایی همکاری داشته است؟

ریویل با چه رپرهایی همکاری داشته است؟

بهتر است بدانید که این رپر معروف علاقه بسیار زیادی به همکاری با خوانندگان و رپران دیگر را دارد. به همین دلیل او تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذاب و شنیدنی با رپرانی همچون هیچکس، چارلی اسلاث، داک براون و برخی دیگر داشته است. حال خیلی از افراد بر این باورند که این رپر با همکاری با سایر رپران توانسته به میزان شهرت خود بی افزاید و مخاطبان و طرفداران بیشتری را به دست آورد.

عکس های ریویل را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به پیشرفت در ابزارهای جستجو می توانید عکس هر شخص معروفی که می خواهید را در کوتاه ترین زمان مشاهده کنید. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده عکس این رپر معروف و سرشناس بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید و نام او را جستجو نمایید تا به این گونه عکس های متعددی از او در لوکیشن های مختلف برای شما نمایش یابد.

هم چنین در گوگل علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با ریویل را بدست آورید و یا حتی به مشاهده مصاحبه با ریویل نیز بپردازید. هم چنین ناگفته نماند که شما با مراجعه به شبکه های مجازی مانند اینستاگرام او نیز می توانید عکس های متعددی از این رپر را با کیفیت بالا مشاهده کنید.

موزیک ویدیوهای ریویل را چگونه می توان مشاهده کرد؟

ریویل یکی از رپران فعالی است که علاوه بر ترک تا به اکنون موزیک ویدیوهای جذابی نیز با کیفیت بسیار بالا برای مخاطبان و طرفدارانش ساخته و منتشر کرده است. حال اگر تمایل به مشاهده موزیک ویدیوهای این رپر را دارید، پیشنهاد می کنیم تا در ابتدا به شبکه های مجازی او مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه کنید تا به این گونه بتوانید به مشاهده موزیک ویدیوهای او با کیفیت بسیار بالا بپردازید. هم چنین ناگفته نماند که با مراجعه به گوگل نیز می‌ توانید اکثر موزیک ویدیوهای این رپر را جستجو و دانلود نمایید.

آیا این رپر تا کنون کنسرتی هم برگزار کرده است؟

آیا این رپر تاکنون کنسرتی هم برگزار کرده است؟

این رپر معروف و سرشناس تا به اکنون کنسرت های جذابی را برای مخاطبان و طرفدارانش در نقاط مختلف جهان برگزار کرده است که تمام کنسرت های او با استقبال بسیار خوبی نیز رو به رو شده اند.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او با همکاری برخی از رپران معروف دیگر نیز کنسرت‌ هایی را برگزار کرده است؛ او توانسته از طریق برگزاری این کنسرت‌ ها درآمد بسیار خوبی را برای خود کسب کند. حال برای این که بتوانید به مشاهده کنسرت های این رپر بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به موتور جستجوی گوگل و یا شبکه های مجازی او مراجعه نمایید.

درآمد ریویل چقدر است؟

در رابطه با میزان درآمد این رپر اطلاعاتی در گوگل در دسترس نمی باشد، چرا که او تا به اکنون در هیچکدام از مصاحبه‌ های خود در مورد میزان درآمدش صحبتی نکرده است. اما بهتر است که بدانید او از طریق فعالیت هایی که در حرفه اش یعنی خوانندگی انجام می‌ دهد و فروش آلبوم ها و آهنگ هایش و هم چنین برگزاری کنسرت توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد. هم چنین بیان شده است که او در کنار خوانندگی بیزینس های نیز دارد و از طریق بیزینس هایش نیز این روزها درآمدزایی می‌ کند.

آیا ریویل تا کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

آیا ریویل تا کنون آلبومی هم منتشر کرده است؟

این رپر معروف تا به امروز آلبوم های متعددی را نیز منتشر کرده است که از معروف ترین و بهترین آلبوم او می توان به هفت سایه اشاره کرد که بعد از انتشار با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد. حال می توانید فول آلبوم این رپر معروف را از طریق پلتفرم های متفاوتی گوش دهید و از سبک رپ کردن او لذت ببرید.

اولین آهنگ ریویل چه نام داشت؟

این رپر معروف و سرشناس اولین آهنگ خود را در سال 2000 منتشر کرد که با توجه به این که رپر تازه کار به شمار می رفته است، به همین دلیل آهنگ او زیاد مورد توجه مردم قرار نگرفت با این حال می توانید در پلتفرم های مختلف این آهنگ را جستجو و گوش دهید.

سوالات متداول

 1. ریویل کیست؟

  ریویل با نام اصلی مهرک تقوی شیرازی متولد 8 دی 1362 در تهران است و در حال حاضر در انگلستان زندگی می کند، او یکی از رپران معروف ایرانی می باشد.

 2. چگونه می توان به دانلود آهنگ های ریویل پرداخت؟

  برای دانلود آهنگ های این رپر معروف کافیست تا به سایت های موسیقی موجود در گوگل و یا حتی کانال های موسیقی در تلگرام مراجعه نمایید.

 3. چگونه می توان آدرس اینستاگرام ریویل را بدست آورد؟

  برای این که بتوانید آدرس اینستاگرام این رپر را به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا نام او را به انگلیسی در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد.

 4. این رپر فعالیت خود را از چه سالی شروع کرده است؟

  ریویل از سال 2000 فعالیت خود را شروع کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا