عجیب ترین رکوردهای یوتیوب در سال 2022

در دنیای امروز که اصلی ترین تفریح مردم شده است اینترنت و صفحات مجازی، مردم بیشترین وقت خودشان را در اینستاگرام و یوتیوب می گذرانند و ویدئو های جذابی را در یوتیوب دنبال می کنند. در این مقاله قصد داریم رکوردهای یوتیوب را معرفی کنیم. پس با ما در سایت ایران انفجار همراه باشید.

یوتیوب یک وب سایت آمریکایی است که در آن می توانید ویدئو هایی با مردم سراسر دنیا به اشتراک بگذارید. اگر اطلاعاتی راجب اینکه یوتیوبر کیست ندارید به این مقاله مراجعه کنید. در ابتدا پر بازدید ترین ویدئو ها در این وب سایت، ویدئو های وایرالی بود مثل چارلی انگشت منو گاز گرفت، اما با گذشت زمان پر بازدید ترین ویدئو ها در روندی رو به افزایش مربوط به موزیک ویدئو ها شد. موزیک ویدئو لیدی گاگا به نام عاشقانه بد در سال 2009، در فهرست پر بیننده ترین های یوتیوب قرار گرفت. در صورت کلی با تبلیغات در یوتیوب می توانید درآمد کسب کنید. عده زیادی امروز به دنبال یوتیوبر شدن و کسب درمد از یوتیوب هستند.

بزرگ ترین رکورد های یوتیوب کدام اند؟

بزرگ ترین رکوردهای یوتیوب کدام اند؟

رکورد پر بازدید ترین ویدئوهای یوتیوب و رکورد سابسکرایب دائما در حال تغییر است و نمی توان رکورد ثابتی را بیان کرد چون هر روزه مردم فیلم هایی در یوتیوب قرار می دهند؛ که با بالا رفتن تعداد کامنت ها باعث می شود رکوردها تغییر کند. رکوردهای جدیدی به دست بیاید. اما با این حال سومین رکورد یوتیوب کلیپی است به نام اچ ایران که بیشتر از پنج میلیون ویو خورده است و دومین رکورد هم به تعلق دارد به ویدئویی به نام Despacito، که هفت میلیون ویو خورده است و از پر بازدید ترین ویدئوها اختصاص دارد؛ اولین رکورد ویدئو مربوط به بچه کوسه ای است که با وجود آن که مضمون این ویدئو بچه گانه بوده است. اما با این حال این ویدئو نه میلیون بازدید را به خود اختصاص داده است.

کدام رکوردهای یوتیوب در گینس ثبت شده اند؟

بیشترین رکورد یوتیوب چه از لحاظ کامنت و چه از لحاظ ویو ثبت شده در گینس برای یکی از یوتیوبرهای ایرانی، برای امیر تتلو است که او با ویدئو هایی که در یوتیوب به اشتراک گذاشته است باعث شده است مردم نسبت به کلیپ هایش ری اکسن های مثبت و منفی داشته باشند که همین امر باعث بالا رفتن ویو و کامنت های او شده است که رکورد یوتیوب در گینس در دست امیر تتلو باشد.

دلیل آن که امیر تتلو هم در یوتیوب هم در اینستاگرام دارای بیشترین رکورد است آن است که، کلیپ هایی از کنسرت هایش و یا خواندن آهنگ هایش از خودش فیلم می گیرد؛ در پیج اینستاگرام و یوتیوب خود قرار می دهد و طرفداران او کلیپ های او را دنبال می کنند.

رکورد دار ترین کاربر یوتیوب در جهان کیست؟

همان طور که قبلا هم گفتیم، امیر تتلو هم از لحاظ کامنت و هم از لحاظ ویو بیشترین رکورد را در گینس به خود اختصاص داده است. امیر تتلو با انتشار پستی توانست شش میلیون کامنت بگیرد که توانست از کایلی جنر هم بیشتر شود. حدودا یک هفته بعد تتلو پستی در پیج خود قرار داد که تعداد کامنت های پست قبل خود را شکست و به هجده میلیون کامنت رسید. هم چنین ویوهای این پست هم توانست رکورد جدیدی را از آن خود کند. تتلو با انتشار آهنگ های خود در یوتیوب و فیلم های کنسرت هایش، باعث شده است رکورد یوتیوب را بشکند و افراد زیادی هم مشتاقانه او را دنبال می کنند و ویدئو های او را می بینند.

رکورد دار ترین کاربر یوتیوب ایرانی کیست؟

رکورد دار ترین کاربر یوتیوب ایرانی کیست؟

 فرشاد دهقانی که او را با نام فرشاد سایلنت می شناسیم یکی از معروف ترین یوتیوبر های ایرانی است که با ویدئو های خنده دار و سرگرم کننده اش باعث شده مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. فرشاد 308 هزار دنبال کننده در یوتیوب دارد. دومین فرد مشهور ایرانی در یوتیوب، پوریا پوتک ( پوریا عرب) است که ما وی را با نام هنری پوتک می شناسیم. پوتک متولد 1371 در تهران است اما اکنون در کشور اوکراین ساکن است. او از رپرهای نسل سوم است و در حال حاضر 292 دنبال کننده دارد. آریا کئوکسر سومین فرد کاربر مشهور ایرانی در یوتیوب است که به غول بازی های کامپیوتری مشهور است. او در چنل یوتیوب خود 279 هزار دنبال کننده دارد و افرادی که به بازی های کامپیوتری علاقه دارند، ویدئوهای او را مشتقانه دنبال می کنند و به کارهای او علاقه نشان می دهند.

انواع رکوردهای یوتیوب کدام اند؟

همان طور که پیشتر هم بیان شد، بیشترین رکورد یوتیوب در دست امیر تتلو است هم از نظر ویو، هم از نظر کامنت. اما رکوردهای دیگری هم در یوتیوب ایجاد شده است که به آن ها لقب مسخره ترین کلیپ ها را عنوان داده اند.

بزرگترین همبرگر جهان

که 75 کیلوگرم وزن دارد و رکورد دار گینس می باشد. این ویدئو باعث شده است توجه افراد زیادی را به خود جلب کند.

بزرگترین کفش جهان

 که با ارتفاع یک و هشتاد و سه متر و طول پنج متر می باشد بزرگترین رکورد کفش جهان را دارد.

بیشترین نی در دهان

 که فردی توانسته است چهارصد نی را در هان خود قرار دهد و توانسته است در گینس این حرکت خود را ثبت کند و هم چنین افراد زیادی این ویدئو را در یوتیوب دیده اند.

بیشترین تعداد قاشق روی صورت

 که فردی توانسته هفده قاشق روی صورت خود قرار بدهد و رکورد گینس را ثبت کرده است. این ویدئو هم توجه مردم زیادی را به خود جلب کرده است؛ مردم مشتاق شده اند این ویدئو را ببینند که چطور این فرد توانسته قاشق روی صورت خود قرار دهد.

رکورد بیشترین بازدید در یوتیوب کیست؟

رکورد بیشترین بازدید در یوتیوب کیست؟

 رکورد بیشترین بازدید در یوتیوب، در دست یک خواننده نابینای ایتالیایی است که توانسته رکورد بیشترین بازدید در یوتیوب را به خود اختصاص دهد. همان طور که می دانید هر ویدئویی که بیشترین بازدید و کامنت را داشته باشد جزو افراد رکورد دار یوتیوب معرفی می شود. بعد از خواننده نابینای ایتالیایی کتی پری و جاستین بیبر در یوتیوب پر طرفدار می باشند که طرفداران آن ها ویدئوهای آن ها را در یوتیوب می بینند و نظرات خود را برای آن ها به اشتراک می گذارند. جاستین و کتی پری کلیپ موزیک های خود و ویدئو هایی از کنسرت های خود را در کانال یوتیوب خود قرار می دهند و طرفداران آن ها مشتقانه کلیپ ها را دنبال می کنند.

رکوردهای بیشترین لایک در یوتیوب کیست؟

روزانه بیش از ده میلیون ویدئو در یوتیوب به اشتراک گذاشته می شود و مردم می توانند بر اساس علاقه خود ویدئو ها را ببینند و در مورد آن ویدئوها نظر هم بدهند. در نوامبر 1020 میلادی، ترانه بچه کوسه به عنوان پر بازدید ترین ویدئو و بیشترین کامنت یوتیوب انتخاب شد و در حال حاضر رکورد کامنت های یوتیوب، دست گروه موسیقی bts  می باشد و این گروه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند. بعد از گروه bts ، رکورد در دست امیر تتلو است که با گذاشتن کلیپ هایی از کنسرتش توجه طرفداران خود را جلب کرده است و آن ها از احساسات خود از کلیپ هایش می گویند.

بیشترین سابسکرایب در یوتیوب متعلق به کیست؟

بیشترین رکوردهای سابسکرایب در یوتیوب متعلق به کیست؟

 رکورد بیشترین سابسکرایب یوتیوب در بین یوتیوبرهای خارجی در دست PewDiePie می باشد و افراد زیادی هستند که می خواهند رکورد این فرد را بشکنند. رکورد این فرد تا این لحظه 10 میلیارد بازدید است و کسی نتوانسته است رکورد او را بشکند. او شخصیت شناخته شده ای در بین مردم است که توانسته چهل میلیون دنبال کننده داشته باشد و اولین رکورد شخصی خود همین 10 میلیار بازدید در یوتیوب است. هم چنین او توانسته است در تیک تاک هم طرفداران زیادی جذب کند. این یوتیوبر یکی از گیمر های معروف است که افراد زیادی فعالیت های او را دوست دارند و از طرفداران او هستند.

 های ایرانی هم در گینس رکوردی برای یوتیوب ثبت کرده اند؟

آیا یوتیوبرهای ایرانی هم در گینس رکوردهایی برای یوتیوب ثبت کرده اند؟

علی کریمی با نام هنری علی زلزله، استریمر ایرانی فیفا در لایو استریم 24 ساعته خود توانسته با 76 پیروزی رکورد گینس بیشترین برد در درفت فیفا طی 24 ساعت را از آن خود کند. طبق آمار، رکورد قبلی روی 63 برد بوده است. رکورد قبلی متعلق به برندون اسمیت بوده که بیشتر به دلیل صدا پیشگی در بازی شناخته شده است با 63 برد بازی که بعد از آن علی زلزله رکورد او را شکسته است.

سوالات متداول

  1. <strong>کدام یک از چهره های معروف توانسته اند رکوردهای یوتیوب را جا به جا کنند؟</strong>

    افراد زیادی در این سایت و پلتفرم فعالیت می کنند و همواره در تلاش اند تا رکوردهای یک دیگر را جابه جا کنند. بیشترین رکورد یوتیوب مربوط به یک زن و شوهر انگلیسی است که با تجربه های خطرناک توانسته اند نظر کاربران یوتیوب را به خود جلب کنند و افراد زیادی را با خود همراه کرده اند.

  2. <strong>کدام یک از خوانندگان معروف رکورد یوتیوب را دارند؟</strong>

    آهنگ بهت قول میدم محسن یگانه که به صورت آنپلاگ در برج میلاد برگزار شد، با منتشر شدن در یوتیوب بیش از صد میلیون نفر بازدید کننده داشته است و به یکی از پر بازدید ترین ویدئو های ایرانی تبدیل شد.

  3. <strong>ساده ترین رکوردهای یوتیوب چیست؟</strong>

    یکی از ساده ترین رکوردها در یوتیوب، گذاشتن سی دی روی انگشت اشاره است که سیلور ساوا رکورد بیشترین سی دی که 247 تا روی انگشت اشاره اش بود را از آن خود کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا