مدل شدن در ترکیه چگونه است؟ بررسی تجربه مدل های ایرانی در ترکیه

مدل شدن در ترکیه امروزه یکی از مشاغلی است که بسیار معروف است و تقریبا هر شخصی که چهره خوب دارد و یا شخصیت هنری است که اندکی شهرت دارد در ترکیه مدل می شود و از این طریق به کسب درآمد می پردازد. باید گفت افرادی که خیلی به شهرت و معروف بودن علاقه دارند شغل مدل شدن در ترکیه برایشان خیلی مناسب است و از این طریق می توانند به سرعت شهرت یابند.

بعضی از افراد بر این باورند که مدل شدن کار بسیار راحتی است و می توان با یک کار راحت درآمد خیلی خوبی به دست آورد؛ اما باید بگوییم این چنین نیست و هر کاری سختی خاص خودش را دارد. در ترکیه مدل شدن قانون و قاعده خاصی دارد که یکی از این قانون ها ست کردن کیف و کفش است. با این کار به غیر از مرتب نشان دادن شخص، پاها کشیده تر به نظر می آید.

محتوا پنهان
برای مدل شدن در ترکیه چه باید کرد؟

راه های مدل شدن در ترکیه چیست؟

احتمالا برای شما نیز سوال است که راه و روش مدل شدن در ترکیه چگونه است و آیا می توان به این راحتی در این مسیر قدم گذاشت. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اولین و مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا شرایط مدل شدن را دارید؟

افرادی که از نظر جسمی و فیزیکی شرایط مدل شدن را دارند می توانند در کلاس های مدلینگ شرکت کنند‌. این افراد قد و وزن متناسب و استانداردی باید داشته باشند و از سختی های این مسیر نیز آگاه باشند‌. شاید در ابتدا این دنیای پر زرق و برق از دور زیبایی های فراوانی را دارا باشد ولی از نزدیک اینگونه نیست.

یکی از راه های مهم مدل شدن این است که در یک موسسه مطرح و قابل اعتماد به تحصیل در این رشته بپردازید. اینکه کدام موسسه را برگزینید و به کدام یک از اساتید این عرصه اعتماد کنید، به میزان تحققق و معیار های خودتان بستگی دارد. مدلینگ شاخه های مختلفی دارد که می توان بسته به شرایط افراد متقاضی، هر یک از افراد در این شاخه ها مشغول خواهند شد.

برای مثال اگر فردی تنها چهره خوبی داشته باشد ولی قد و وزن استاندارد برای فعالیت در مدلینگ را نداشته باشد، تنها در عرصه مدل عکس چهره می تواند فعالیت کند. همچنین اگر چهره خوبی نداشته باشد ولی اندام و قد او استاندارد باشد می تواند مدل لباس شود. اگر تمام معیار های مدلینگ را دارا هستید که حق انتخاب بیشتری برایتان وجود دارد و جای هیچ نگرانی نیست.

برای مدل شدن در ترکیه چه باید کرد؟

برای مدل شدن در ترکیه چه باید کرد؟

یکی از کشورهایی که در حیطه مدل شدن بسیار مدل شدن بسیار فعال است کشور ترکیه می باشد. این کشور برای هنر و کار مدلینگ اهمیت و ارزش بسیاری قائل است. شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که شرایط مدل شدن در ترکیه چیست؟ باید بگوییم فقط با داشتن اندام و چهره خوب نمی توان در عرصه مدلینگ فعالیت کرد و خود را مدل خواند، بلکه برای فعالیت در این حیطه باید تحصیل کرد و علم این کار را داشت. اگر شخصی بخواهد در این عرصه فعالیت کند و موفق شود بهتر است از سنین پایین پیگیر این کار باشد چون هر چه سنش کمتر باشد زودتر به شهرت می رسد و شغلش طول عمر بیشتری دارد.

بعضی از مدلینگ ها زمانی که به این عرصه قدم می گذارند دوست دارند از هر روزشان زیبا تر باشند به همین خاطر عمل های گوناگون انجام می دهند تا هم زیبا تر باشند و هم این که از پیری جلوگیری می کنند. مثلا عمل بوتاکس عملی رایج در بین مدلینگ ها می باشد. این روزها افراد بسیاری هستند که به مدل شدن در ترکیه فکر می کنند و علاقه دارند تا به عنوان مدل در این کشور فعالیت کنند. می توان گفت افرادی که به مدلینگ شدن علاقه دارند به کشور ترکیه می روند و در آن جا به کلاس های مدلینگ رفته و تلاش می کنند تا بتوانند در این حیطه فعالیت کنند.

ثبت نام برای مدل شدن در ترکیه

ثبت نام برای مدل شدن در ترکیه

برای اینکه در شرکت های مدلینگ شروع به کار کنید ابتدا باید تحقیقات زیادی انجام دهید و بهترین آن ها را بیابید. افرادی هستند که تبلیغات زیادی برای جذب شما به موسسه خود می منند که نباید به همین سادگی ها دم به تله دهید. ابتدا به قدر کافی در این زمینه تحقیقات خود را کامل کنید و سپس موسسه مد نظرتان را برای مدل شدن در ترکیه برگزینید.

بعد از اینکه تصمیم خود را گرفتید، آنگاه آموزش های لازم را فرا گیرید و سپس به کسب تجربه در این مسیر بپردازید. هرچقدر در پروژه های متنوعی حضور داشته باشید آنگاه درآمد شما از این مسیر بیشتر خواهد شد. افراد بیشتری شما را می شناسند و این گونه جایگاه بهتری در این عرصه کسب خواهید کرد. لازمه دیگر این مسیر، داشتن صبر و شکیبایی بالایی است، چرا که عده زیادی در این مسیر حضور دارند و تنها افراد صبور می توانند پس از مدتی موفق شوند.

اسامی شرکت های مدلینگ ترکیه را از کجا بیابیم؟

شرکت های بسیاری در ترکیه هستند که به عنوان مثال می توان به شرکت هایimjajans، erberk moodajans ، familyajans اشاره کرد. افرادی که به مدل شدن علاقه مند هستند می توانند با استخدام شدن در این شرکت ها به خاطر حرفه ای در این زمینه فعالیت کنند و حقوقی مشخص از این شرکت ها دریافت کنند. شما می توانید اسامی شرکت های مدلینگ را از سایت های متعدد ببینید. اگر شما در قسمت جستجوگر اینستاگرام هشتک مدلینگ را سرچ کنید می توانید عکس های بسیاری از افراد و شرکت هایی که در زمینه مدلینگ فعالیت می کنند را بیابید.

قیمت کلاس های مدلینگ در ترکیه چقدر است؟

قیمت کلاس های مدلینگ در ترکیه چقدر است؟

برای مدل شدن در ترکیه باید رژیم های خاص گرفت و تحصیل کرد علاوه بر آن به کلاس های مدلینگ رفت تا به صورت حرفه ای در این زمینه مشغول به کار شوید. شغل مدلینگ یکی از شغل های پر درآمد محسوب می شود به همین علت قیمت کلاس های آن هم بالا می باشد؛ اما در هیچ رسانه ای قیمت دقیقی از این کلاس ها اعلام نشده است. بعضی از افرادی که به این کلاس ها رفتند می گویند در ماه هزینه ای حدود 50 میلیون برای این کلاس ها پرداخت می کنند البته نمی دانیم چقدر این حرف صحت دارد. اما می دانیم هزینه این کلاس ها کم نیست.

برای مدل شدن چه قدی باید داشت؟

برای مدل شدن چه قدی باید داشت؟

حداقل و کمترین قدی که برای آقایان برای فعالیت در عرصه مدلینگ ذکر شده قد ۱۸۰ می باشد و کم تر از این قد قابل قبول نیست. البته اینکه شما بتوانید با قد کوتاه تری به عنوان یک آقا در این عرصه به فعالیت بپردازید نیاز به تلاش بیشتری دارد. پس اگر قد شما کمتر از ۱۸۰ است نیازی به نگرانی نیست و تنها لازم است که تلاش خود را چند برابر کنید.

در متن شرایطی که برای مدل شدن در ترکیه نیاز است، ارائه شده و قد لازم برای مدل های خانم نیز اشاره شده است. قد لازم برای خانم های فعال در عرصه مدلینگ ۱۷۰ می باشد که مدت هاست بدون تغیر مانده که نشان از اهمیت آن دارد. البته همانطور که در بالا نیز توضیح دادیم این گونه نیست که تنها افرادی که قد بالای ۱۷۰ دارند بتوانند در این عرصه به فعالیت بپردازند.

شرایط مدل شدن دختر در ترکیه چیست؟

مدل شدن در ترکیه شرایط ویژه ای دارد مثلا یکی از این شرایط این است که دختران باید چهره خوب و تناسب اندام داشته باشند همچنین در این حیطه تحصیل کرده باشند. اگر یک شخص چهره خوب داشته باشد و همچنین تناسب اندام هم داشته باشد اما در این حیطه تحصیل نکرده باشد، آن چنان ارزشی ندارد و می توان گفت نمی تواند در این زمینه موفقیت لازم را کسب کند. از آن جایی که برای هرکار علاقه لازم است باید گفت اگر در این زمینه علاقه وجود داشته باشد به راحتی می توان در این شغل جایگاه خوبی کسب کرد.

قد خانم ها برای مانکن شدن باید کمتر از 170 نباشد و همین طور قد بالا تنه 86، دور کمر 61، دور ران 86 باشد. همان طور که گفته شد با این قد و وزن یک دختر بسیار خوش اندام است و مورد توجه شرکت های مدلینگ در ترکیه قرار می گیرد. معمولا وزنی که برای مدل شدن در ترکیه مد نظر است حدود 50 کیلوگرم می باشد که البته شاید این 50 کیلوگرم کم باشد اما با استاندارد های گفته شده متناسب می باشد.

شرایط مدل شدن مرد در ترکیه چیست؟

شرایط مدل شدن مرد در ترکیه چیست؟

مدل شدن در ترکیه شرایط خاص خود را دارد یکی از این شرایط ها برای آقایان زیبایی چهره و اندام است. بستگی دارد که آن شخص در کدام حیطه مدلینگ فعالیت می کند مثلا اگر برای لباس باشد از استایل بسیار خوبی برخوردار باشد و یا اگر برای تبلیغات خمیر دندان یا چیزهایی از این دست باشد، زیبایی چهره ملاک است. این روزها آقایان بسیاری هستند که در ترکیه مدل شده اند. قد متناسب برای این افراد 185 است و نباید کمتر از آن باشد و همچنین وزن آن ها باید متناسب با قد باشد به طوری که نه چاق و نه لاغر باشند. معمولا چهره و تناسب اندام نسبت به قد از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

چه دخترانی در ترکیه مدل شده اند؟

این روزها دختران بسیاری هستند که در ترکیه مدل شده اند و بعضی از آن ها آرزوی مدل شدن در ترکیه را در سر می پرورانند. یکی از دلایلی که دخترها به مدل شدن در ترکیه علاقه دارند این است که این شغل باعث می شود تا به شهرت برسند و هم این که در مدت زمان کوتاهی درآمد های بالا کسب کنند. افراد بسیاری هستند که در این حیطه فعالیت می کنند که می توان نیلی افشار، پارمیس راز، الناز قاسمی، صبا پارسیان، نگین اهم، شیوا دادش زاده، محلقا جابری، ماندانا مانی اشاره کرد که در ادامه به بیوگرافی آن ها می پردازیم.

نیلی افشار مدل در ترکیه

نیلی افشار که مدتی با پویان مختاری در ارتباط بود از دوران کودکی به مدل شدن و حیطه مدلینگ علاقه بسیاری داشت. دقیقا از زمانی که او در اینستاگرام صفحه ای برای خود ایجاد کرد فعالیتش در زمینه مدلینگ آغاز شد. وی عکس های بسیاری از خود برای هواداران به اشتراک می گذاشت و از همین طریق توانست فالوورهای بسیاری به دست آورد و به عنوان مدل حرفه ای در ترکیه کار کند.

پارمیس راز

پارمیس راز که یکی از شاخ ها و فعالیت اینستاگرام می باشد در زمینه مدل شدن فعالیت می کند. پارمیس راز دوست دختر داوود هزینه یکی از شاخ های اینستاگرامی می باشد. پارمیس براس مدل شدن عمل های زیبایی گوناگونی انجام داده است به گونه ای که هیچکدام از اعضای صورتش طبیعی نیست و مشخص است که عمل کرده است. این مدلینگ هم اکنون در ترکیه مدل شده است.

الناز قاسمی

الناز قاسمی یکی از رقصنده و مدلینگ های معروف است که در اینستاگرام به فعالیت می پردازد. همان طور که می دانید پارمیس دوست دختر داوود هزینه یکی از شاخ های مجازی است. الناز از زمانی که خیلی کوچک بود به رقص علاقه داشت و وقتی نوجوان شد به کلاس های ایروبیک و رقص رفت. الناز زمانی که به عنوان رقصنده در اینستاگرام شناخته شد، پیشنهاد های متعددی برای مدل شدن داشت و در نهایت قبول کرد تا در این زمینه فعالیت کند.

نازنین همدانی پور

نازنین همدانی پور

نازنین همدانی پور به علت چهره بسیار خوبی که دارد توانسته در این حیطه خیلی موفق باشد. نازنین با همسرش پدرام مختاری در زمینه مدلینگ فعالیت می کنند و طرفداران بسیاری دارند. باید گفت نازنین همدانی دوست صمیمی نیلی افشار می باشد که از طریق دوستی با نیلی به شهرت رسیده است. اگر مایل هستید تا عکس های نازنین همدانی را ببینید در گوگل اسم او را سرچ کنید تا تصاویر این مدلینگ را مشاهده کنید.

صبا پارسیان

صبا پارسیان یکی از افراد معروف و چهره های به نام در اینستاگرام می باشد که از طریق دوستی با شخصی به نام داوود هزینه به شهرت رسیده است. صبا پارسیان ایران را ترک کرده و به خارج از کشور یعنی کشور ترکیه مهاجرت کرده است. او در کشور ترکیه شهرت بسیاری پیدا کرده است.

نگار شیرازی

نگار شیرازی یکی دیگر از مدلینگ های حرفه ای است که در ایران فعالیت می کند این مدل در حال حاضر در فرانسه زندگی می کند. باید گفت نگار تابع قوانین جمهوری اسلامی است و معمولا در صفحه اش عکس های با حجاب به اشتراک می گذارد و بیشتر به تبلیغ مانتو می پردازد. نگار شیرازی حواشی برای خود به وجود آورده که یکی از این حواشی ارتباطش با کریستین رونالدو است. می توان گفت نگار شیرازی با مادر رونالدو رابطه صمیمی دارد به همین علت برای او این حاشیه ایجاد شده است.

محدثه هنرمند

محدثه هنرمند یکی از ورزشکار های ایرانی است که در زمینه مدلینگ فعالیت می کند. او به علت علاقه ای که به مدل شدن داشت در این زمینه قدم گذاشت و سعی کرد تا در این حیطه بسیار موفق باشد. جالب است بدانید با این که همه مدل ها به مدل شدن در ترکیه فکر می کنند؛ اما این مدلینگ تا به حال حرفی از مهاجرت نزده است. برای دیدن عکس های محدثه هنرمند می توانید وارد صفحه او در اینستاگرام شوید و عکس هایی که در قالب پست و استوری قرار داده را مشاهده کنید.

محلقا جابری

مه لقا جابری

مه لقا جابری در فضای مجازی اینستاگرام بیشتر به فعالیت می پردازد و زمانی که دیگر مدل ها شهرت آن چنانی نداشتند او خیلی معروف و سرشناس بود. او شهرت بسیاری را از آن خود کرد و به مدل شدن در ترکیه خیلی علاقه داشت و برای رسیدن به این جایگاه تلاش بسیاری کرد. حال محلقا جابری یکی از بهترین مدل ها می باشد.

ماندانا مانی

ماندانا مانی یکی از فعال ترین و محبوب ترین مدل های ایرانی می باشد که توانست از طریق مدل شدن شهرت بسیاری را از آن خود کند. باید بگوییم ماندانا مانی بیشتر فعالیت هایش برای مانتو و روسری می باشد و در صفحه اینستاگرامش از جدید ترین مانتو ها رو نمایی می کند. اگر شما مایل هستید تا عکس های این مدل را ببینید می توانید در قسمت جستجوگر اینستاگرام نام او را به لاتین وارد کنید و وارد صفحه او شوید تا عکس هایش را در قالب پست و استوری ببینید. ماندانا مانی دارای 500 هزار فالوور است که این عدد نشان می دهد هواداران بسیاری دارد.

مدل های مرد در ترکیه کدامند؟

مدل های مرد در ترکیه کدامند؟

باید گفت مرد های بسیاری هستند که به شغل مدلینگ علاقه دارند و در این زمینه به فعالیت می پردازند. بعضی از افراد هم هستند که فقط آرزوی مدل شدن را دارند ولی برای مدل شدن هیچ تلاشی نکردند. در ادامه به بیوگرافی چند تن از مدل های موفق می پردازیم.

پدرام مختاری

پدرام مختاری برادر پویان مختاری یکی از افراد سرشناس و یا به اصطلاح شاخ های مجازی می باشد که در عرصه مدلینگ به فعالیت پرداخته است. پدرام مختاری با همسرش نازنین همدانی پور در این زمینه بسیار فعال بودند و در ترکیه به فعالیت می پرداختند و هر روز به موفقیت هایشان افزوده می شد. پدرام مختاری در صفحه اینستاگرامش عکس هایی با لباس مارک و گران قیمت قرار داده و در هرکدام به عنوان یک مدل شناخته شده است.

شارمیتا

شارمیتا در یکی از شهر های شمالی ایران متولد شده است و در حال حاضر او 31 سال دارد. شارمیتا اول در عرصه موزیک به فعالیت می پرداخت و بعد از مدتی به حرفه مدلینگ علاقه مند شد و در این راه قدم گذاشت. شاید جالب باشد بدانید او یکی از اولین مدل هایی بود که با شرکت های بین المللی قرار داد بست.

حمید فدایی

حمید فدایی یکی از مشهورترین مدل های مرد در ترکیه می باشد که برای رسیدن به شهرت و مدل شدن تلاش بسیاری کرده است. حمید فدایی همسر الناز گلرخ یکی از بهترین مدلینگ های اینستاگرامی می باشد و این زوج با هم در عرصه مدلینگ فعالیت می کنند و لازم است بدانید حمید فدایی و الناز مدتی در کشور امارات عربی فعالیت کرده اند.

حسین مردای

حسین مرادی یکی دیگر از مدلینگ های معروف می باشد که ورزشکار هم می باشد. حسین مرادی در رشته بدنسازی فعالیت می کند و به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت داشته است. وی بعد از این که در رشته بدنسازی فعالیت چشم گیر داشت تصمیم گرفت در زمینه مدلینگ کار کند و در این زمینه موفقیت های بسیاری کسب کند.

امین سلیمانی

امین سلیمانی

امین سلیمانی یکی از افرادی است که به مدل شدن علاقه بسیاری داشته است و به همین علت در این مسیر قدم گذاشته است و در نهایت توانسته موفقیت های بسیاری کسب کند. او در 5 مرداد 1370 در شهر بزرگ تهران متولد شد. او عکس های بسیاری در صفحه اینستاگرام خود قرار داده که این عکس ها حدودا 360 عدد می باشد. پست های او لایک و کامنت بسیاری دریافت کرده است. اگر شما علاقه مند هستید تا پست های این مدلینگ را در اینستاگرام مشاهده کنید می توانید اسم او را به لاتین در جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و وارد صفحه او شوید.

مدل شدن ریحانه پارسا در ترکیه واقعیت دارد؟

ریحانه پارسا که یکی از بازیگران معروف ایرانی بود بعد از بازی در چند فیلم و سریال به شهرت خوبی رسید و بعد از مدتی به ترکیه مهاجرت کرد. او به محض رسیدن به ترکیه با پویان مختاری یکی از شاخ های اینستاگرامی رل زد و دائما کلیپ و فیلم های نامتعارفی از خود به اشتراک می گذاشت. ریحانه پارسا برای مدل شدن اخیرا تلاش های بسیاری می کند و می خواهد روزی بهترین مدل در ترکیه شود. احتمال می دهیم به زودی عکس های او را به عنوان مدل ببینیم.

مشکلات مدل شدن در ترکیه چیست؟

یکی از مشکلاتی که مدل شدن دارد این است که هر کسی که به آتلیه می رود و تعدادی عکس می گیرد فکر می کند مدل است؛ در صورتی که برای مدلینگ شدن باید تحصیل کرد و در کنار آن چهره خوب و تناسب اندام هم داشت. مدل شدن عمری کوتاه دارد چون آن شخص همیشه زیبا نیست و هرچه سنش بیشتر شود از زیبایی اش کاسته می شود؛ به همین خاطر دائما عمل های زیبایی نظیر بوتاکس انجام می دهند تا از پیری جلوگیری کنند و بیشتر در این عرصه به فعالیت بپردازند.

مسابقه مدلینگ ترکیه بین چه افرادی برگزار می شود؟

مسابقه مدلینگ معمولا در بین افرادی که بسیار زیبا هستند و اندام خوبی دارند برگزار می شود. این مسابقه بسیار جالب است و همه مدل ها معمولا در آن شرکت می کنند تا ببینید چه رتبه ای می گیرند. اگر کسی در این مسابقه بهترین رتبه را از آن خود کند برایش امتیاز محسوب می شود و شرکت های بسیاری به او درخواست می دهند تا از او به عنوان مدل دعوت به همکاری کنند. این شخص چون بهترین مدل شده است می تواند رقم بالایی را از این شرکت ها درخواست کند.

درآمد مدل شدن در ترکیه خوب است؟

درآمد مدل شدن در ترکیه خوب است؟

بسیاری از افراد که در شغل مدل شدن قدم می گذارند به این خیال هستند که درآمد بالایی داشته باشند و با مدت زمان کمی که کار می کنند میلیاردر شوند. باید بگوییم با این که مدل شدن درآمد خیلی خوبی نسبت به دیگر شغل ها دارد اما این گونه هم نیست که با دو سه روز کار کردن بتواند میلیاردر شود. اگر دقت کرده باشید بازیگرانی همچون امین حیایی و پژمان بازغی که چهره و اندام خوبی دارند در زمینه مدلینگ هم فعالیت می کنند. چون با چند عکس که در سطح شهر قرار می گیرد و کلیپی شاید دو دقیقه ای درآمدش از بازیگری بسیار بهتر است و به نفعشان می باشد. باید گفت درآمد در ترکیه به این بستگی دارد که شما با چه شرکتی قرار داد بسته باشید چون هر شرکت دستمزدی متفاوت پرداخت می کند. به عنوان مثال یک شرکت برای رفتن یک مدل بر روی صحنه از یک لیره تا سه هزار لیره پرداخت می کند.

برای مدل شدن در ترکیه چه خصوصیات ظاهری لازم است؟

برای مدل شدن در ترکیه چه خصوصیات ظاهری لازم است؟

همان طور که گفتیم برای مدل شدن باید چهره خوب و اندام مناسبی داشت و همچنین قد و وزن بسیار متعادل باشد. برای خانم ها این استاندارد است که قد از 170 کمتر نباشد و وزن هم متعادل با قد باشد که با هم همخوانی داشته باشد.

به طور کلی بگوییم ظاهر افراد که شامل قد، وزن و چهره می باشد یکی از مهم ترین ویژگی ها برای یک مدل می باشد. اگر مدل هم شبیه افراد دیگر باشد چهره ای عادی و اندام نرمالی داشته باشد نمی تواند افراد را به خود جذب کند. تنها شغلی که آن قدر ظاهر در آن مهم است شغل مدلینگ می باشد.

باید گفت برای مدل شدن باید ظاهری مناسب و آراسته داشته باشید و برای این که بدن خود را متعادل نگه دارید لازم است رژیم غذایی مناسب داشته باشید و مناسب پوست و مو خود باشید و صبر و شکیبایی در این راه بهترین عملکرد را خواهد داشت. در ترکیه مدل شدن طرفدار زیادی دارد و مدلینگ های بسیاری را به خود جذب می کند چون در آن جا لباس ها و پوشاک بیشتری نسبت به دیگر کشورها تولید می شود.

شرکت های ایرانی در ترکیه که کار مدلینگی انجام می دهند کدامند؟

شرکت های ایرانی در ترکیه که کار مدلینگی انجام می دهند کدامند؟

شرکت هایی که در ترکیه کار مدلینگ انجام می دهند، ایرانی های فراوانی را در آموزش داده اند تا به مراتب بالایی در این عرصه برسند. هم اکنون نیز ایرانی های زیادی از طریق این موسسه و شرکت ها در ترکیه به عنوان مدل مشهور در این عرصه مشغول به کار شده اند.

با وجود تمام شرکت هایی که در ترکیه برای تبدیل افراد علاقه مند به مدل های مشهور در حال فعالیت اند، می توانید ابتدا در موسسه های آموزشی استعداد خود را کشف کنید و سپس در این موسسه ها به کار مشغول شوید. شرکت های ایرانی زیادی هستند که برای ایرانیان مقیم ترکیه امتیازات و حقوق بیشتری را فراهم کرده اند تا بتوانند به ایرانیان بیشتری در این مسیر کمک کنند. با کمی تحقق می توانید موسسه و شرکت مطلوب خود را انتخاب کنید.

سن مناسب برای مدل شدن در ترکیه

سن مناسب برای تبدیل شدن به یک مدل حرفه ای در ترکیه برای دختر و پسر متفاوت است. با توجه به اینکه افراد زیادی هم اکنون در راه رسیدن به جایگاه خوب در این مسیر در تلاشند می توان گفت که باید یک معیار و قانونی برای حضور در این جایگاه برای این افراد تعریف شود تا ورود به عرصه مدلینگ کمی دشوار تر از قبل شود‌. با این حال هرچقدر شما با سن کمتری در این عرصه به فعالیت بپردازید، احتمال موفقیتتان بیشتر است و این چنین با سرعت بیشتری می توانید به اهدافتان دست پیدا کنید.

برای آنکه از شرایط سنی این شغل آگاه شوید لازم است بدانید که به عنوان پسر حداقل شرط سنی شما در عرصه مدلینگ از حدود سنی ۱۸ شروع می شود و به عنوان یک دختر نیز از حدود ۱۶ سالگی می توانید در این عرصه شروع به فعالیت کنید‌. البته این قانون در کشورهای اروپایی کاملا متفاوت است. در اروپا پسران و دختران از سنین ۱۴ یا ۱۵ سالگی می توانند در این عرصه فعالیت کنند.

البته بسته به شاخه فعالیت افراد در عرصه مدلینگ سن مدل ها متفاوت است. پس اگر شرایط سنی شما به شرایط سنی ذکر شده نزدیک نبود چندان نگران نباشید. بعضی از برند ها و مارک ها برای کار های تبلیغاتی خود نیاز به مدل هایی دارند که سن خاص برای تبلیغ آن محصول را دارند. پس علاوه بر شرایط فیزیکی و چهره و قد، نیاز است که به سن لازم برای حضور در این عرصه نیز توجه کنید.

سوالات متداول

 1. آیا مدل شدن در ترکیه راحت است؟

  همه افراد فکر می کنند مدلینگ شدن در ترکیه بسیار راحت است در صورتی که چنین نیست و هر شغلی سختی خودش را دارد.

 2. معمولا چه افرادی به فعالیت در حیطه مدلینگ می پردازند؟

  افرادی که چهره های زیبا دارند و بسیار خوش اندام هستند در زمینه مدلینگ فعالیت می کنند و موفقیت بسیاری کسب می کنند.

 3. آیا پدرام مختاری مدل است؟

  او یکی از مدل های معروف و سرشناس در ترکیه می باشد.

 4. آیا قد هم برای مدل شدن مهم است؟

  قد برای این شغل مهم می باشد و برای مردها نباید کمتر 185 باشد و برای خانم ها نباید کمتر از 170 باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا