جودی یوتیوبر (ارغوان) + عکس ها و آیدی چنل او

جودی نام یکی از یوتیوبر های ایرانی ‌و موفق در شبکه اجتماعی یوتیوب می باشد که توانسته با به نمایش گذاشتن زندگی شخصی و فعالیت‌ های متفرقه، در این شبکه اجتماعی به ثروت قابل توجه و شهرت زیادی دست پیدا کند. او هم اکنون در این شبکه مجازی چنل یوتیوب فعالی دارد و حدود ۶ هزار دنبال کننده را با خود همراه نموده است. از این رو بسیاری از افراد کنجکاوند اطلاعات بیشتری را از او به دست آورد و درباره این یوتیوب آگاهی بیشتری به کسب کنند. از این رو در ادامه مطلب قصد داریم درباره این دختر جوان ایرانی اطلاعات بیشتری را در اختیارتان بگذاریم، پس تا انتها همراهمان باشید.

جودی کیست؟

جودی کیست؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید که افراد زیادی هم از آن به دنبال کسب شهرت و درآمد از شبکه های مجازی هستند و می‌ خواهند از این طریق فالوور های بیشتری دست پیدا کنند. فعالیت در یوتیوب و اینستاگرام یکی از راه های کسب درآمد است که به آن بسیار توجه شده است. بسیاری از افراد با شنیدن نام او گمان می کنند که او یکی از یوتیوبر های خارجی است اما خوب است بدانید که او اصالت ایرانی دارد و از یوتیوبر های ایران است؛ با دنبال کردن ویدیوهای او کاملاً متوجه خواهید شد که او در کشور ایران متولد شده است.

نام این یوتیوبر ارغوان است و هم اکنون در شهر تهران زندگی می کند. او در دبیرستان در رشته گرافیک تحصیلات خود را به پایان رسانده و در دبیرستان سوره به تحصیل پرداخته است. رشته تحصیلی او در دانشگاه نیز نگارگری بوده که طبق گفته خودش در ترم پنج دانشگاه و در سال گذشته از دانشگاه انصراف می‌ دهد و دیگر ادامه نحصیلاتش را در دانشگاه ادامه نمی دهد. او مدتی بعد تصمیم می گیرد که فعالیت های خود را در یوتیوب ادامه دهد و اینگونه منبع درآمدی برای خود داشته باشد. از این رو هم اکنون فعالیت های گسترده ای در شبکه مجازی از او مشاهده می کنیم.

به گفته او نام چنل یوتیوب او جودی است و از مدت ها پیش به کمک یک از دوستانش برای او انتخاب شده است. به گفته او در گذشته در تاریخ آمده است که جودا نام فردی است که به مسیح خیانت می کند و بعد از آن بسیار پشیمان می شود و بر زیر درخت ارغوان خود کشی می کند. پس از آن به درخت ارغوان Joda’s tree می گفتند. از این رو او تصمیم گرفت که نام دخترانه این لقب را انتخاب کند. از آن زمان جودی در شبکه مجازی یوتیوب فعالیت پرداخته است، البته طبق گفت او ابتدا خانواده اش با شروع این کار مخالفت کردند اما او به متقاعد ساختن خانواده‌ اش پرداخت و توانست در این مسیر قدم بگذارد.

عکس جودی

عکس های جودی این یوتیوبر دختر در استوری های او قابل مشاهده و دسترسی می باشد و اگر شما از جمله طرفداران او باشید احتمالاً می دانید که او تمرکز فعالیت هایش را بر روی یوتیوب و ارتقاء چنل یوتیوبیش گذاشته است و عکس های دیگر از او را در شبکه های مجازی چندان مشاهده نمی کنید‌ از این رو توصیه می کنیم با دنبال کردن چنل یوتیوب او از او حمایت کنید و همچنین عکس ها و ویدیو های بیشتری را نیز از او مشاهده نمایید و اینچنین به کسب اطلاعات بیشتر از او بپردازید.

پیج اینستاگرام جودی چیست؟

پیج اینستاگرام جودی چیست؟

احتمالاً شما نیز از جمله افرادی هستید که بیشتر ترجیح می دهید در شبکه مجازی اینستاگرام به فعالیت بپردازید و کمتر به سراغ شبکه‌ های اجتماعی دیگر می روید. به همین دلیل تمایل دارید که آدرس پیج اینستاگرام جودی را بیابید.

judigames آدرس پیج او در اینستاگرام است و مدت‌ هاست که در این پیج به فعالیت پرداخته و ۲۲ هزار نفر را نیز با خود همراه نموده است. از این رو توصیه می‌ کنیم که اگر به دنبال اطلاعات بیشتر از ا‌و می باشید، دنبال کردن آدرس پیج اینستاگرام و او را از یاد نبرید.

آدرس چنل یوتیوب جودی چیست؟

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر judigames می باشد که او بیش از ۶ هزار دنبال کننده و سابسکرایبر را در این چنل با خود همراه نموده و توانسته در این شبکه مجازی تمام ذوق و استعداد خود را صرف فعالیت های متفرقه و نشان دادن بازی های مورد علاقه اش نماید. او یکی از گیمر های بسیار حرفه‌ ای در یوتیوب است که بازی های مورد علاقه اش را به دنبال کنندگانش معرفی می‌ کند‌‌. همچنین اگر دنبال کننده او باشید احتمالا مشاهده کرده اید که او در چنل یوتیوبش به تمام سوالاتی که دنبال کنندگانش از او می‌ پرسند پاسخ می‌ دهد و این چنین ویدیو های جدیدی را در یوتیوب خود آپلود می کند.

 • شما نیز با خواندن مقالاتاتی نظیر “یوتیوبر شدن” می توانید تبدیل به یک یوتیوبر شوید.
درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد یوتیوب این یوتیوبر به قدری زیاد است که به فکر ارتقاء فعالیت های خود در این شبکه مجازی می باشد و علاوه بر یوتیوب به اینستاگرام نیز علاقه زیادی دارد اما تمام تمرکزش بر روی کسب درآمد از یوتیوب می باشد. او مدت هاست که در این شبکه مجازی به انتشار کلیپ هایی از خود پرداخته و چندان عجیب نیست که با داشتن ۶۰۰۰ دنبال کننده از درآمد زیادی نیز برخوردار باشد‌.

کلیپ های جودی را در کجا مشاهده کنیم؟

هم اکنون راه های مختلف برای مشاهده کلیپ های جودی در دسترس است که از جمله این روش ها می توان به دنبال کردن او در اینستاگرام و همچنین در یوتیوب بپردازیم. او در این دو شبکه مجازی دنبال کنندگان بسیار زیادی را با خود همراه نموده است و توانسته کلیپ های متعددی را با حمایت آنها منتشر نماید‌‌. هم اکنون این کلیپ ها را در این دو شبکه مجازی در دسترس است و شما بر حسب علاقه خود می توانید یکی از این دو شبکه مجازی مراجعه کنید و به مشاهده کلیپ های او بپردازید.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

از جمله حاشیه‌ های این یوتیوبر می توان به فعالیت در یوتیوب پرداخت که با فعالیتش شایعات زیادی درباره زندگی او منتشر شد. بسیاری از افراد گمان کردند که او در یوتیوب با برخی از گیمر ها در رابطه است اما او برای کسب شهرت خود از هیچکس کمک نگرفته و همیشه تمام سعی خود را انجام داده تا بتواند به تنهایی و با تلاش خود به شهرت بیشتری دست پیدا کند.

جودی در کجا زندگی می کند؟

در اینستاگرام جودی و حتی در یوتیوب او هیچگونه کلیپی برای معرفی این یوتیوبر آپلود نشده است. از این رو بسیاری از افراد درباره او اطلاعات چندان زیادی در دست ندارند و نمی دانند که او در کجا زندگی می کند و متولد کدام شهر است اما اگر دنبال کننده قدیمی او باشید می دانید که او در یکی از کلیپ های منتشر شده خود در یوتیوب اعلام کرده که متولد شهر تهران می باشد و هم اکنون نیز در این شهر زندگی می کند.

همسر جودی چیست؟

همسر جودی چیست؟

او تاکنون بارها اعلام کرده است که قصد ندارد وارد رابطه شود و به تازگی در یکی از کلیپ هایش نیز دیگر به این موضوع اشاره کرده و گفته که تا زمانی که به نقطه‌ ای در زندگی اش که آرزوی آن را دارد دست پیدا نکند، همچنان وارد رابطه نمی‌ شود زیرا وارد رابطه شدن تمرکز زیادی از او می طلبد‌ از این رو تصمیم گرفته که خود را درگیر این حواشی نکند و تنها به کار و کسب شهرت و درآمد بپردازد‌. از این رو نه تنها ازدواج نکرده بلکه سینگل است و حتی در رابطه با کسی نیز نمی باشد.

کلیپ های جودی را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود کلیپ های جدید جودی پیشنهاد می کنیم که اینستاگرام او را دنبال کنید و آدرس پیج او را نیز که در این مقاله در خدمتتان گذاشتیم را دنبال کنید و این چنین کلیپ های جدید او را مشاهده و دانلود نمایید. همچنین می توانید ابتدا برنامه ای جهت دانلود ویدیو های اینستاگرام او نصب کنید و پس از آن به دانلود تمام کلیپ های منتشر شده از او بپردازید. در یوتیوب نیز این امکان برای شما فراهم شده و نگرانی بابت دانلود کلیپ های ارائه شده از این یوتیوبر در یوتیوب وجود ندارد‌.

بیشترین ویو های جودی برای کدام کلیپ ها بوده است؟

بهترین یوتیوبر های ایرانی هم اکنون توانسته اند تعداد سابسکرایبر های زیادی به دست آورند و این یوتیوبر نیز با آدرس چنل judigames در حال فعالیت در این شبکه مجازی می باشد. بیوگرافی جودی چندان دقیق در دست نیست و او تنها پاسخ چند سوال مهم دنبال کنندگانش را در یوتیوب داده و اطلاعات جزئی از خود در اختیارشان گذاشته است. جودی اینستا فعالی نیز دارد که بیشتر درباره روزمرگی های او است، اما در یوتیوب او بیشتر کلیپ هایی درباره بازی ها و نقاشی هایش منتشر می شود. حتی او با بسیاری از افراد که خود در یوتیوب شهرت زیادی دارند به ساخت یک کلیپ پرداخته و این کلیپ ها هم اکنون در یوتیوب او در دسترس است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. جودی کیست؟

  او یکی از یوتیوبر های معروف می باشد.

 2. آدرس چنل یوتیوب جودی چیست؟

  آدرس چنل او judigames می باشد.

 3. یوتیوبر معروف ارغوان در اینستاگرام چه تعداد دنبال کننده دارد؟

  او بیش از ۲۲ هزار دنبال کننده دارد.

 4. ارغوان در کدام شهر زندگی می کند؟

  او ساکن شهر تهران است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا