پدر هک ایران کیست؟ افشاگری از بهترین هکر ایران

هک کردن می تواند کاری قانونی یا غیر قانونی باشد که برای دسترسی به یک شبکه یا سیستم کامپیوتر انجام می شود. در واقع هکر همان کسی است که سیستم امنیتی موجود در کامپیوتر شما را مختل می کند و به اطلاعات سیستم شما دسترسی پیدا می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با پدر هک ایران آشنا شوید و بدانید هکر کیست.

پدر هک ایران کیست؟

پدر هک ایران کیست؟

هک کردن یکی از هیجان انگیزترین مباحث کامپیوتر در دنیا است. هکرها جز افراد باهوش در دنیای فناوری و اطلاعات هستند که دسته بندی و انواع مختلفی دارند.

بهروز کمالیان پدر هک ایران محسوب می شود که در مورد او و کارهایی که انجام داده است بیشتر توضیح می دهیم. بهروز کمالیان با نام مستعار بهروز آیس متولد 1362 است که برای تفریح و خوشگذرانی اقدام به هک کردن سایت های مختلف می کرد‌. او رشته کامپیوتر ـ نرم‌ افزار را در دانشگاه رودهن خوانده است ، در ۱۷ سالگی قبل ازرفتن به دانشگاه، به رشته امنیت شبکه علاقه داشت و به عنوان هکرفعالیت خودش را شروع کرد.

او در سال ۲۰۰۱ گروه هکران البرز را به وجود آورد که این گروه جز اولین گروه های هک در ایران به حساب می آمد، او در آنجا با مهدی میرزایی آشنا شد که این آشنایی باعث بوجود آمدن گروه آشیانه در سال ۲۰۰۲ شد. این هکر ایرانی در سال ۸۰ گروهی به نام آشیانه تشکیل داد که با پنج نفر از دوستانش مشکلات امنیتی موجود در بعضی از سایت ها را پیدا می کردند و به صاحبان آن ها اطلاع می دادند، همچنین در همین سال سایت گروه آشیانه و بعد از آن انجمن این گروه را تشکیل داد که روزانه بین ۶۰ تا ۷۰ هزار بازدید کننده داشت.

این هکر توانمند به عنوان مدیر گروه آشیانه، سمینارهای زیادی برگزار کرده است از جمله سمیناری که در دانشگاه صنعتی شریف انجام شد. او با بستن قرار داد « تست نفوذ میزان امنیت سیستم ها» با بانک ها، وب سایت ها و سازمان های مختلف درآمد زیادی به دست می آورد. تامین امنیت شبکه، مشاوره و آموزش در زمینه بالا بردن امنیت نرم افزار ها و شبکه ها از جمله منابع کسب درآمد این هکر می باشد. از مهم ترین فعالیت های گروه آشیانه می توان به هک کردن زیربخش های مهم ناسا و چندین سایت دولتی مربوط به اسرائیل مانند سایت یک دانشگاه اسرائیلی در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به غزه، هک کردن چندین سایت عربی به نشانه اعتراض به تغییر نام خلیج فارس و هک کردن نزدیک به سیصد سایت وهابی نام برد.

سایت کمالیان در سال ۹۴ رتبه دوم بین کل هکرهای دنیا را به خودش اختصاص داده بود اما در نهایت او به مسئول امنیت پیج بازیگران تلویزیون تنزل پیدا کرد. همچنین او امنیت پیج بازیگرانی را به عهده دارد که حجاب و شئونات اسلامی را زیر پاگذاشتند، کسانی که هنری به جز نمایش اندام خودشان ندارند. در سال ۹۷ سایت آشیانه به خاطر وجود محتوای مجرمانه برای چندمین بار فیلتر شد. او اخیرا مسابقه اینستاگرامی و کمپینی راه انداخته است تا دنبال کنندگان پیج سلبریتی ها و بازیگران مشهور افزایش پیدا کنند و بیشتر شوند. او علاوه بر امنیت صفحه اینستاگرامی این سلبریتی ها مسئول افزایش فالوور آن ها هم می باشد.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

همانند افراد مشهور زندگی یک هکر با حواشی زیادی همراه است. اما در حال حاضر از این هکر توانمند و معروف اطلاعات زیادی در دست نیست‌.

عکس های پدر هک ایران را در کجا مشاهده کنیم؟

افراد مشهور عکس و فیلم زیادی در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام و فیس بوک دارند. شما می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل، به عکس های پدر هک ایران دسترسی پیدا کنید. همچنین با جستجوی نام این هکر در اینستاگرام می توانید عکس ها و فیلم های منتشر شده از او را ببینید.

این فرد جزو کدام دسته از هکر ها می باشد؟

بهروز از بهترین هکرهای ایرانی محسوب می شود و چون اهدافی را دنبال می کرد که از طرف دولت به او معرفی شده بود، جز هکر های خوب یا همان هکر کلاه سفید محسوب می شد. مثلا هک کردن سایت ها و منابع اطلاعاتی عربستان یا هک کردن ناسا جز مواردی بوده است که از طرف دولت از او خواسته شده بود.

این هکر تا کنون چه هک هایی انجام داده است؟

این هکر تا کنون چه هک هایی انجام داده است؟

از فعالیت‌های مهم او و گروهش می‌ توان به هک کردن سایت ناسا یا همان زیر بخش‌ های آژانس فضایی آمریکا ، هک کردن چندین و حتی صد ها سایت دولتی اسرائیل مثل دانشگاه «Hebrew», هک کردن صد سایت عربی به نشانه اعتراض به تغییر نام خلیج‌ فارس به خلیج عربی و نزدیک به ۳۰۰ سایت وهابیت و وهابیون اشاره کرد.

پیج اینستاگرام پدر هک ایران چیست؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که در آن می شود فیلم و عکس را به اشتراک گذاشت. بنیان گذاران این نرم افزار سیستروم و مایک کرایگر هستند که در حال حاضر مالکان شرکت متا می باشند. با توجه به تعداد زیاد کاربران اینستاگرام و افزایش روز افزون آن ها، می توان از این شبکه به عنوان منبع درآمد استفاده کرد. همچنین بهترین راه برای معروف شدن و مشهور شدن است. کمالیان مهمان قسمت اول برنامه سبک من با مجری گری دانیال عبادی شد تا پشت پرده امنیت پیج های اینستاگرامی را بیان کند. شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام بهروز کمالیان و جستجوی نام این هکر بزرگ به پیج او دسترسی پیدا کنید.

پدر هک ایران با کدام سازمان فعالیت می کند؟

پدر هک ایران با کدام سازمان فعالیت می کند؟

او با نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی و روی پروژه های این سازمان کار می کرد که از جمله فعالیت هایش می توان به موارد زیر اشاره کرد: هک کردن وبلاگ ها و سایت های دانمارکی، عربی، اسرائیلی و سایت های اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران که سایت بالاترین از جمله آخرین هک های این شرکت بود. این هکر معروف با یگان واحد عملیات و ضد عملیات جنگ سایبری سپاه پاسداران ایران هم همکاری می کرد که از جمله عملیات های موفق آن ها، دستگیری مدیران و اعضای سایت های غیر اخلاقی پورن ایرانی بود. ارتش سایبری ایران افراد گمنامی هستند که در فضای مجازی فعالیت های سایبری انجام می دهند و این ارتش به دولت ایران و سپاه پاسداران وابسته است.

همسر پدر هک ایران کیست؟

اطلاعاتی از ازدواج و همسر این هکردردست نیست و ما حتی نمی دانیم این فرد مجرد است یا متاهل و آیا فرزندی دارد یا ندارد.

درآمد پدر هک ایران چقدر است؟

هکرها می‌توانند ازراه‌های قانونی وغیر قانونی ، درآمدهای صدها میلیون تومانی به دست بیاورند. البته بیشترین درآمد در دنیا مربوط به هکرهایی است که در زمینه کشف باگ سایت‌های بزرگی مثل گوگل فعالیت دارند. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد درآمد و دارایی پدر هک ایران نداریم.

مصاحبه با بهروز کمالیان پدر هک ایران

مصاحبه با بهروز کمالیان پدر هک ایران

طی مصاحبه ای که با این هکر ایرانی شد، از او درباره تیم آشیانه و نحوه شکل گیری آن، تعداد اعضا و اعضای اصلی این گروه سوالاتی پرسیده شد. در ادامه از او دلایل مهم معروف شدن آشیانه و دلیل اقدام به هک کردن سایت ها توسط این گروه پرسیده شد. همچنین از این هکر درباره علت و چرایی هک شدن سایت آشیانه سوال شد که او در جواب گفت: سایت ما هر دوبار توسط باگ جدید سی پنل هک شد و تنها کاری که توانستیم بکنیم عوض کردن هاست بود.

او می گوید هدف فرد نفوذگر از نوشتن مطالبی با عنوان بی احترامی به مدیران آشیانه، خراب کردن اسم سایت بین علاقمندانش بوده است . این خبر در بین سایت های ایرانی زیادی پخش شد و بحث زیادی هم سر این موضوع به وجود آمد. او در آخر مصاحبه گفت: امیدوارم روزی در ایران برسد که تمام گروه های هکری برای همدیگر ارزش قائل شوند و علیه سایت یکدیگر صحبتی نکنند.

آیا بهروز کمالیان ناسا را هک کرده است؟

بزرگ ترین سایتی که تا به حال کمالیان و گروهش هک کرده اند، سایت آژانس فضایی آمریکا، ناسا بوده است و او از این کار رضایت زیادی دارد و جز افتخارات خودش و تیمش محسوب می شود.

همچنین برای اطلاعات بیشتر و آشنایی بیشتر با انواع هکرها می توانید به مقالات زیر مراجعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. لقب پدر هک ایران چیست و از چند سالگی هک کردن را شروع کرد؟

  بهروز کمالیان با نام مستعار بهروز آیس متولد 1362 است که برای تفریح و خوشگذرانی اقدام به هک کردن سایت های مختلف می کرد‌. او در ۱۷ سالگی قبل از رفتن به دانشگاه، به رشته امنیت شبکه علاقه داشت و به عنوان هکر فعالیت خودش را شروع کرد.

 2. نام گروه تشکیل شده توسط پدر هک ایران چیست ؟

  این هکر ایرانی در سال ۸۰ گروهی به نام آشیانه تشکیل داد که با پنج نفر از دوستانش مشکلات امنیتی موجود در بعضی از سایت ها را پیدا می کردند و به صاحبان آن ها اطلاع می دادند.

 3. چرا پدر هک ایران جز هکرهای کلاه سفید است؟

  بهروز از بهترین هکرهای ایرانی محسوب می شود و چون اهدافی را دنبال می کرد که از طرف دولت به او معرفی شده بود، جز هکر های خوب یا همان کلاه سفید محسوب می شد.

 4. پدر هک ایران در سال های اخیر چه فعالیت های در اینستاگرام داشته است؟

  او اخیرا مسابقه اینستاگرامی و کمپینی راه انداخته است تا دنبال کنندگان پیج سلبریتی ها و بازیگران مشهور افزایش پیدا کنند و بیشتر شوند. او علاوه بر امنیت صفحه اینستاگرامی این سلبریتی ها مسئول افزایش فالوور آن ها هم می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا