دیس های زدبازی به پیشرو و پایدار به همراه حواشی جدید

گروه زدبازی نام یک گروه موسیقی رپ می باشد که متشکل از چندین خواننده رپ جمله سامان رضاپور، مهرداد مستوفی راد، سهراب صفوی و چند تن دیگر است. بخشی از ترانه های این گروه به دیس های زدبازی مربوط می شود که خطاب به دیگر رپرها خوانده شده است. این گروه در سال ۱۳۸۱ تشکیل شد و یکی از قدیمی ترین گروه های خواننده موسیقی در سبک رپ فارسی در ایران محسوب می شود.

از این گروه به عنوان پیشگام در سبک گنگستا رپ فارسی یاد می شود. ترانه های زیادی توسط اعضای این گروه که از خوانندگان رپ فارسی هستند؛ به صورت جمعی یا دو به دو اجرا شده است که اغلب آن ها به نوبه خود به جز بهترین ترک های رپ فارسی محسوب می شود.

معروف ترین دیس های زدبازی کدامند؟

معروف ترین دیس های زدبازی کدامند؟

گروه رپ زدبازی از پرطرفدار ترین گروه های رپ ایرانی محسوب می شوند. با توجه به اینکه این گروه سابقه زیادی در هیپ هاپ ایرانی و رپ فارسی دارد جوانان زیادی طرفدار این گروه هستند. یکی از جالب ترین و قشنگ ترین سبک های موسیقی رپ که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد سبک دیس ترک می باشد.

به این صورت که هر چند وقت یکبار در خواب بنا به دلایل مختلف رپر دیگری را خطاب قرار داده و به اصطلاح او را دیس می کنند و آن رپر دیس شده هم در مقابل دیس بک ارائه می کند. ترک دیس های زیبایی توسط اعضاء گروه زدبازی اجرا شده است که معروفترین آن ها ترک “دیس بک” که توسط سامان ویلسون و مهراد هیدن اجرا شد، دیس ترک” منصفانه” از علیرضا جی جی و دیس ترک “چرا بدی” از هیچکس و زدبازی، ام جی، هیدن می باشد.

پر طرفدار ترین دیس زدبازی کدام بود؟

ترانه های رپ زد بازی هر کدام به نوبه خود طرفداران خود را دارد. از میان این ترک ها برخی دیس ترک ها به عنوان بهترین و پرطرفدار ترین دیس ترک ها شناخته شده‌اند. یکی از بهترین دیس های رپ فارسی ترانه چرا بدی می ‌باشد که با همکاری زدبازی و هیچکس اجرا و در سال ۱۳۹۱ به بازار ارائه شد.

این دیس ترک یکی از جنجالی ترین همکاری های موسیقی رپ فارسی محسوب می شد چرا که در این ترانه دو قطب اصلی رپ فارسی یعنی هیچکس و زدبازی در آن حضور داشتند.

این گروه به چه کسانی دیس بک داده است؟

این گروه به چه کسانی دیس بک داده است؟

هر کدام از دیسک بک هایی که توسط این گروه اجرا شده خوانندگان خاصی را مخاطب خود قرار داده است که در بیشتر آن ها نام رضا پیشرو به چشم می ‌خورد، علاوه ‌بر رپر معروف پیشرو خوانندگان دیگری از جمله داریا و فینچر و هیچکس هم تا کنون توسط زدبازی دیس بک شده اند.

دیس های زدبازی را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود و شنیدن ترانه های این گروه از جمله دانلود دیس های آن و پیشرو به ترتیب باید نام ترانه مورد نظر را در شبکه گوگل جستجو کرده تا لینک دانلود آن در اختیار شما قرار گیرد.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. گروه زد بازی در چه سالی تشکیل شده است؟

    این گروه در سال ۱۳۸۱ تشکیل شد.

  2. دیس های زد بازی خطاب به کدام رپر ها بوده است؟

    اغلب این دیس ها به پیشرو، هیچکس، داریا و فینچر بوده است.

  3. معروف ترین دیس های زدبازی کدام ترک هستند؟

    معرف ترین این دیس ترک ها چرا بدی و منصفانه هستند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا